Přejít na obsah

Columbus - aktualizace map


Doporučené příspěvky

Zdravím, měl bych dotaz na to, jakou verzi map zvolit, aby byla pokrytá hlavně ČR. U nejnovější verze west v15 jsem četl, že Čr je pokryto jen částečně. V čem to spočívá, pokud je to pravda a jaký mapový podklad tedy zvolit jiný. Jezdím hlavně ČR, případně Slovensko, Rakousko, Chorvatsko. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Dobrý den dělal jsem aktualizaci map přes DVD ve 3/4 se to zapnuto zase od začátku takhle to trvalo třeba 3 hodiny pořad se to opakovalo tak jsem to chtěl zkusit před SD kartu tak všechno proběhlo v pořádku vše jsem potvrdil ale navigace mi hlásí vložte DVD nevíte kde jsem udělal chybu? Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

ahojte. skusal som vo svojom columbuse update pomocou map tool a SD karty, ale ostalo to visiet na tych 31% a viac ako hodinu sa nic nedialo. tak som vysunul cd a ostalo to visiet na logu skoda a vlozte SWL-CD. co dalej? staci nanovo prehrat FW s povodnym CD? 

 

edit: odpoviem si sam, ano staci nanovo nahodit CD s povodnym FW, zbehlo to a Columbus funguje, akurat stratil vsetky nastavenia.

Editováno: , autor: matelkoxxl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, nevedel by nekdo o nejake mape west europe na single layer dvd (4.7gb) ? Necte mi to double layer a zkousel jsem to pres sd kartu, sice se to tvarilo, ze je vsechno ok, lec pak se navigace neustale jen restartovala, preinstaloval jsem firmware na 5269 a chodi normalne, ale nemam zadny mapy. Cim novejsi tim lepe. ty co jsem nasel jsou zamcene a nejdou stahnout. Diky. Radek

 

Tak jsem sehnal 8524, stazeno, vypaleno..

 

Nu, ale je to nejaka bejkarna, takze nic a zase znovu..

Editováno: , autor: Radek123
doplneni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ti špatně čte laiser, tak jedině přes SD, jde to, ale evidentně to děláš špatně...já si to tu pročetl 3x něž jsem se do toho pustil. Sám jsem 2x používal CD s obnovou, protože jsem to dělal špatně. Buď si to pořádně načti, nebo to dej někomu kdo tomu rozumí B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 8. 2018 na 16:50, Radek123 napsal:

Ahoj, nevedel by nekdo o nejake mape west europe na single layer dvd (4.7gb) ? Necte mi to double layer a zkousel jsem to pres sd kartu, sice se to tvarilo, ze je vsechno ok, lec pak se navigace neustale jen restartovala, preinstaloval jsem firmware na 5269 a chodi normalne, ale nemam zadny mapy. Cim novejsi tim lepe. ty co jsem nasel jsou zamcene a nejdou stahnout. Diky. Radek

Tak evidentne asi jo, lec to je mi rada na dve veci. Na kazdy pad je u map tools podrobny navod, podle ktereho jsem jel, vse probehlo jak ma, zelenej success, ale pak se navigace jen restartovala porad do kolecka, doufal jsem v radu, od nekoho, kdo mel podobnou zkusenost..

 

Tak uz udelano pres sd....

Editováno: , autor: Radek123
zmena
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 8. 2018 na 10:16, mmmichal napsal:

Ahojte mam vo svojom superB taketo mapy 8117 a HW -H27 SW- 6276 je potrebne aktualizovat aj firmware alebo len staci aktualizovat mapy popripade je tu niekto vychod SK kto by mi to vedel urobit?

39442639_441975106307145_2092075919886778368_n.jpg

Firmware 6276 je najnovsi pokial viem mam ho aj ja takze Staci mapy ja som SP

Editováno: , autor: drobec12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...