Přejít na obsah

Columbus - aktualizace map


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj,

pokoušel jsem se aktualizovat mapy a nevím jestli se mi to podařilo. Mechanika mi DVD načetla,dal jsem je uložit na disk, ale pak se mi už žádná zpráva nezobrazila a ani jsem neviděl žádnou informaci o kopírování. Chtěl bych poprosit jestli někdo nevíte jaká nová ulice, nebo podobně má být na nových mapách, abych mohl alespoń takto porovnat. Nemám bohužel povolené přes setup zobrazení verzí map a fw. Děkuji.

Editováno: , autor: hansHK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, snad se tedy povedlo. Zkusím to ještě někde porovnat, případně si nechám povolit to zobrazování verzí. Zatím jsem si všiml jedné věci, které  nerozumím. Pokud jedu prstem po mapě, tak v mapě vidím (zatím ještě nepostavenou) křižovatku s nájezdem na dálnici D11 z Hradce Králové. Když pak ale tímto místem projíždím autem, tak tam ta křižovatka není. Dojedu do Hradce, zastavím se a prstem se začnu vracet stejnou cestou zpět jak jsem přijel a křižovatka se objeví. Je mi jasné, že si teď možná většina z vás bude o mě myslet svoje, ale prostě to tak je :kol-28: . Jinak ta křižovatka se zobrazuje ve světle šedé barvě, ale nevím jestli to má nějakou souvislost. Zkusil jsem ještě i externí navi s novýma mapama a tam to je v pořádku. Myslím tedy zobrazení...to že je v mapě křižovatka, která zatím není a nikdo na ní zase ani nedělá v pořádku určitě není :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

problém je že ImgBurn mi po dokončeni vypalování hodil nejakou hlášku v ang. přesně si ji už nepamatuji, ale vím, že to bylo něco ohledně slim mechaniky.

 

takže vše už je v poho, musel jsem soubor převést z notasu do stolního PC a tam vypálit nanovo - proběhlo celé v pořádku, vše ted už běží :D

Editováno: , autor: mitič
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...