Přejít na obsah

Columbus - aktualizace map


Doporučené příspěvky

tak to nevím co používá za mapy OIII,ale když už si něco stahuješ tak by jsi měl vědět co stahuješ,aby se ti taky jednou nestalo že něco stáhneš,vrazíš to tam a pak budeš zde řešit že ti to nefunguje!!

do columbuse existují dvoje mapy East a West Europe ale do columbuse pak musíš nahrát jen jednu mapu a tu druhou mít na DVD po ruce,tedy pokud vůbec potřebuješ mít obě,ve většině případů ti stačí jen jedna a to WEST europe V11 což si myslím že momentálně poslední.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to nevím co používá za mapy OIII,ale když už si něco stahuješ tak by jsi měl vědět co stahuješ,aby se ti taky jednou nestalo že něco stáhneš,vrazíš to tam a pak budeš zde řešit že ti to nefunguje!!

do columbuse existují dvoje mapy East a West Europe ale do columbuse pak musíš nahrát jen jednu mapu a tu druhou mít na DVD po ruce,tedy pokud vůbec potřebuješ mít obě,ve většině případů ti stačí jen jedna a to WEST europe V11 což si myslím že momentálně poslední.

Ty kdož jsi bez viny, hoď kamenem. Bacha aby ti nepraskla cévka :-) nikdy ses neseknul? To že jsou mapy dvoje vim, proto mi to neštymovalo, když jsem to z toho zipu rozbalil a mělo to 38GB. Stahoval jsem přímo z webu Škodovky a teď právě jsem se kouknul že mají specifiaci pro OIII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Lidičky mám dotaz ohledně aktualizace map v Columbusu, mám tam verzi  West v7692, a chtěl jsem dát v8117, ale po vložení DVD se mapy puze rozjedou v mechanice a chodí pouze s vloženým DVD, ale nahrátí na HDD mě vůbec nanabízí :( a při tom bych je chtěl přehrát na HDD a tu verzi 7692 tímto nahradit, poradíte jak na TO ?? Špatně napálené DVDčko nebo nekompaktibilita s frimwarem : (ale když by to nebylo kompaktibilní přoč dvd fachá přes mechaniku), no s tímto si moc nevím rady :( Díkes. (info o RNS? SW version 3814, HW version H11)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě se při vybdání napíše pouze že DVD se vysunuje a pak že mapove podklady se načítají a opět je tm mapa z HDD ta starší, když dám DVD tam to samé mapy se načítají a v mapovém náhledu mám novější mapy a v infu mě to píše version map DVD.......... a to číslo a když to vyndám tak mám version map HDD ....... zas tu starší verzi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

zdravím Vás páni odborníci... potřeboval bych poradit... snažím se zkopírovat dvd s mapami 8196 pro Columbuse, ale nějak se mi nedaří (vyskočí v rádiu "chyba CD/DVD).... zkoušel jsem Verbatim +DL v NERU rychl. zápisu 2,4 a Columbus nenačítá....je vyloženě předepsáno, v jakém programu, s jakou rychlostí, s nějakým speciálním nastavením parametrů vypalování se to má dělat? Teď ještě zkouším ImgBURN, o kterém jsem se dočetl ve vláknu, ale nějak se v něm nemůžu vyznat.... postrádám lajcké tlačítko KOPÍROVAT..... mohl by mi někdo poradit? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Nevěděl by někdo jaké jsou všechny verze sw - FW Columbuse jak vycházeli za sebou? A to samé aktualizace map, jaké jsou verze? Nechával jsem si nahrávat nové verze, a příde mi, že to nikdo neudělal, ale jen si to nechali zaplatit.

Moc by jste mi tím pomohli. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte.Kolega mi aktualizoval FW v columbuse ktory je 2009 rok vyroby a momentalne mi nepridava hlasitost a na obrazovke zobrazuje len preskrtnuty reproduktor a je to v nemcine. Aj ked v menu vyberiem ze cestina tak nić sa nezmeni.Dakujem dost ma to tlaci casovo kedze ani radio mi nehra v aute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nokiano: myslím že by jsi se měl obráti na toho co ti to pokazil! není FW jako FW,je potřeba aktualizovat jen u toho kdo to zná a ví co dělá,než to dát komukoli a pak to dopadá takto!

u tebe si myslím že pomůže pouze nové přehrání FW ale od někoho kdo už to má odzkoušené a ví co dělá a možná že se to ještě bude muset i nově nakódovat přes VAG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kodovanie cez vag sa mi zdalo ze asi bude nutne ked som videl na displejibten reproduktor preskrtnuty a to mozno aj preto ze auto ma sound system.Vaga mam len neviem ktore udaje musim skontrolovat pripadne zmenit.Uz som volal s clovekon ktory tieto veci riesi len nie je z mojho okolia.Soft skusim nahrat ktory vravel on a ostatne ak sa vsetko rozbehne ako ma doriesim snad cez vaga.Ak mi vie neikto dalej nejako pomoct budem len rad.Dakujem za reakciu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze vsetko vyzera ok ale ked pripojim vag 11.11 tak mozem menit udaje v polozke radio vsetko nastavim ako treba no nie je polozka ulozit alebo ok len ze cez escape sa vsetko ulozi no bez zmeny.Este ked dam escape tak ma pripadne potom po vyhodeni pyta dlhy kod tak neviem ktory to je lebo som sa docital na inom fore len neviem ci to je ono alebo mi treba origo vaga.Kod bol tento 080004000400001300

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

nokiano: Bylo by fajn, kdybys napsal, na jakou verzi ti to ten kouzelnik aktualizoval. Pokud jste prelezli verzi 3xxx, tak je potreba rozsirit dlohe kodovani z 9 bajtu na 10 bajtu. Co pises ty, mas 9 bajtove kodovani, tedy potrebudes na konec jeste pridat 00 a ulozit. Ale z toho, cos napsal, by bylo jeste preba vesteckou kouli ;-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...