Přejít na obsah

Predné svetlá, žiarovky


kajovod

Doporučené příspěvky

Rypicong já tito psal jak jsi objednával auto že je máš přiobjednat xenony nedal jsi na mě  :kol-28: tak teď máš smůlu  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:

 

nj, když to bylo těžký, mi takhle bylo psáno že mám dokoupit asi ještě 5 věcí a cena auta by se zvedla o 30 - 40tis :)

 

jediný čeho lituju je aut. klima Xenony částečně, s lepšíma žárovkama je Rapid cajk, jenom bych si s xenonama odpustil laborování s žárovkama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažuju o Rapidu. Dát na denní světla žárovky za 500Kč/ks, to byl od škodovky zase nápad. Jakou máte zkušenost s výdrží žárovek? Toledo má ve světlech samostatné žárovky pro denní svícení, asi se vzdám sportovních sedaček a kupím raději Toledo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažuju o Rapidu. Dát na denní světla žárovky za 500Kč/ks, to byl od škodovky zase nápad. Jakou máte zkušenost s výdrží žárovek? Toledo má ve světlech samostatné žárovky pro denní svícení, asi se vzdám sportovních sedaček a kupím raději Toledo.

 

kvůli žárovce koupit  jiné auto ??? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlákno denního svícení H15 má životnost 2000 - 4000 hodin. Pro představu při rychlosti cca 50Km/h se s těma žárovkama dá ujet 100 000 - 200 000km. teoreticky tak mají žárovky životnost auta. Cenové argumenty jsou z tohoto pohledu absolutní blbost.

Editováno: , autor: Supermarine_Spitfire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto jsou tak drahé, protože hold něco vydrží. Jinak doporučuji zakoupit ve škodě orig. náhr. sadu žárovek, kde za 540 máte i ostatní žárovky včetně H15. Sice neušetříte, ale alespoň za těch 540 dostanete víc.

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/auto-sady-zarovky/sada-zarovek-pro-vozy-rapid-5ja052000x/0/1/6/43/1001

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na Vás takový blbý dotaz, ale moc si nevím rady se světly. Koupil jsem spaceback (roční auto), zatím čekám než v servisu dodělají nějaké úpravy. Čekání si krátím čtení návodu. Přecházím ze Seatu Toledo 1996, takže si moc nevím rady s ovládáním světel (auto má paket xenon). Můžete mi prosím popsat, na jakou polohu svítit přes den a po tmě...u mého starého auta stačilo jen zmáčknout tlačítko a bylo. Z návodu jsem to moc nepochopil. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Světelného asistenta máš? Jinak je to klasika. Otočením spínače doprava tam jsou polohy 0 - obrysovky - potkávačky, kdy při nule je standardně dostupné denní svícení po zapnutí zapalování, ale svítí jen předek, takže moc nedoporučuji v noci a za snížené viditelnosti. Se světelným asistentem tam pak je ještě poloha Auto, kde se to pak řídí ze senzoru osvětlení okolí.

Editováno: , autor: kasekvvv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možno blbá otázka, ale vie niekto aký je rozdiel medzi žiarovkou P21/4W s paticou BAZ15d a žiarovkou P21/5W s paticou BAY15d?? Aké má vlastne SB vzadu žiarovky a tie malé v rohoch svetla sú W3W? Nikde to nemožem nájsť...w3w má rovnakú paticu ako w5w predpokladám, či?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...