Jump to content
kajovod

Predné svetlá, žiarovky

Recommended Posts

Zdravím, poradí prosím někdo nějaký trik, jak vytáhnout potkávačku H7? Oficiální návod je pěkná věc, ale ta žárovka tam drží jak přibitá. Ještě nikdo ji neměnil, takže možná i proto. Snažím se s ní kývat do všech směrů a ne a ne ji dostat ven. Předem děkuji.

Netreba sa toho vobec bat.Treba íba silnejsie potiahnut.Chce to prekonat trosku odpor tej poistky.To iste aj pri montazi..tlakom zatlacit a hotovka.

Ahoj, chci se zeptat, zda má někdo zkušenosti s žárovkami Philips whitevision h7 3700k xenon effect??Zajímá mě především životnost a také samozřejmě svítivost. 

Díky 

Čaute mám tyhle světla na rapidovi před fc a řeším problém že mi nesvítí jako obrysovky tlumené. Nějaké nápady na předělání. Už jsem začal pracovat na snížení voltama. Ale nějak mi to nefunguje. Díky za rady 12f5f17547db3ecae261f96dcae70fe3.jpg

Kontaktuj ferdu25, bude to podobné, jako s bi-xenonama s LED proužkem. Dva dráty navíc, nová BCM a nakódování. Nebo kontaktuj Tomáš Gallo na FB v klubu Škoda Rapid Oficial, ten něco vyřešil pomocí několika kabelů a nějakého čínského modulu z aftermarket LED DLR.

Kontaktuj ferdu25, bude to podobné, jako s bi-xenonama s LED proužkem. Dva dráty navíc, nová BCM a nakódování. Nebo kontaktuj Tomáš Gallo na FB v klubu Škoda Rapid Oficial, ten něco vyřešil pomocí několika kabelů a nějakého čínského modulu z aftermarket LED DLR.
    Mikulášek děkuji za radu kontaktoval jsem Tomáš Gallo a bohužel nic tak musím počkat až přijede auto z lakovny aexperimentovat dále ještě budu psát ferdovi tak uvidime

Ahoj znáte kódy světel na anglického rapida? Díky za rady
    Divné mi auto svítí víc do protisměru než do práva jak je normální