Přejít na obsah

Dílenská příručka a učební pomůcka Rapid


miklisek

Doporučené příspěvky

A já zrovna potřebuju vyměnit část  RAPID a chybí obrázky. Začátek demontován podle návodu s obrázkem a další postup bude možný jenom podle textu. Škoda, že příručka není komplet s nepoškozenými obrázky.

Editováno: , autor: Lubdik
Odebrán konkrétní dotaz na demontáž zadního nárazníku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

 

Chtěl bych si zaplatit přístup do Erwin, ale nejsem si úplně jistý, zda se dostanu k potřebným údajům (el. schéma,...), když v popisu je uvedeno:

 

Během diagnostiky vozidla máte dále přístup k následujícím informacím:

  • Data o vozidle
  • Opravárenské příručky
  • Schémata zapojení
  • Hromadné servisní akce
  • Technické informace o produktu

Tyto informace jsou k dispozici výhradně v diagnostickém softwaru v průběhu diagnostické relace.

 

Co je na tom pravdy a k čemu se vlastně dostanu bez diagnostiky??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Česky tam nic není, jedině německy nebo anglicky ovšem ne pro FL. V české verzi na to ŠA totálně kašle. Není tam ani Kodiaq, ale ani Karoq...

Nadpis

Basic equipment, From August 2014 

Typ dokumentu

Schémata zapojení 

Jazyk

English 

Typový klíč

NJ 

Model(y)

Fabia III (NJ)
 

Značka

Škoda

Rok(y) výroby

2015 >   (Fabia III)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Studuji schémata zapojení u Rapida / FIII a potřeboval bych prosím od někoho dovysvětlit co znamenají ta čísla v obdélníčcích na koncích vodičů - je mi jasné že to je odkaz na jinou část schéma, kde drát pokračuje ke konkrétnímu zapojení, ale nějak jsem napřišel na logiku značení. V místě zapojení to chápu - je zde označení svorkovnice (konektoru) a za lomítkem je číslo pinu kam drát patří. Pak ještě je každý vodič označen písemnou zkratkou barvy (to je mi jasné) a pak číslem s desetinnou čárkou (0,xx - dedukuji, že souvisí s průměrem vodiče) - co toto přesně udává??

 

Případné zásahy do autoelektriky svěřím stejně odborníkovi, ale chtěl bych být také trochu v obraze.

Díky někomu za vysvětlení.

Bez názvu.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 9 měsíců později...

Dílenská příručka, učební pomůcky, schémata, TPI

Dielenská príručka, učebné pomôcky, schémy, TPI

 

Sťahujte, používajte, ďakovanie poteší. Upload radšej šírte len môj, aj keď tomu nezabránim....kto chce prispieť, tak správa.

Keďže obľúbené uloz.to ukončilo verejné zdieľanie súborov medzi používateľmi, toto mi prišlo ako vhodná náhrada. Pokiaľ ma nenapadne niečo lepšie. V prípade potreby sa stačí ozvať a skúsim urobiť reupload aj inde...

 

https://mega.nz/folder/8nUACaZK#ym7mo3rOAZd8ZgLtOLYqzw

 

Snmkaobrazovky(974).thumb.png.a2044e1bbab208e7b9e2960378e8dcbe.png

 

Ide o DP, ktoré už kolovali na nete. Plánujem ich aktualizovať, ale neviem kedy sa k tomu dostanem 😕 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

mozes skusit zaplatit pristup na Erwin a postahovat to. v decembri/januari som platil asi 3-krat, aby som postahoval co najviac zo vsetkych aut. nepamatam ci tak na Rapid bolo nieco novsie

 

edit: tak nieco nove asi bude. niekde len prevydanie povodnych pdf, schemy tam nejake nove su

 

Snmkaobrazovky(1025).thumb.png.c04d0a369b0017cfff1b01bbc4c143fe.png Snmkaobrazovky(1026).thumb.png.55ff57f23252c5bf7e06e81b6754c66a.png

 

najblizsi mesiac budem jest asi len suche rozky, tak bude musiet investovat niekto iny :( nasledne mi to staci poslat a upload mozem doplnit na mega.nz ako vsetky DP

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...