Přejít na obsah

Motor 1.2 HTP běží na 2 válce


Alan 07

Doporučené příspěvky

  • o 8 měsíců později...

asi píšu pozdě, ale po opravě potkaných ventilů mi motor dělal totéž. nevím jak se tomu přesně poví, ale jak je plastová hadice, za otvorem na lití oleje do motoru, jenž vede dále do sání, tak byla v sání uvolněná a ztrácel se tudy tlak. proto ta bohatá směs a střídání špatného chodu válců. nevím jestli se jedná i o tento problém, ale myslím že za její kontrolu to rozhodně stojí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Fabia 1,2 12V 47 KW naj. 211000 Km. po krásné mrazivé noci nechtěla nastartovat, nakonec nastartovala z výfuku šel černý dým, pak se rozsvítila kontrolka motoru, která porblikávala, evidentně to šlo na 2 válce, motor škubal s celým autem

na Vagu byly vypsány chyby:

Chyba č. 1 -17925 (P1517)- hlavní lelektrická závada- hlavní relé

Chyba č. 2 - 16555(P0171)-příliš chudá směs v 1. válci-systém dávkování paliva

Chyba č. 3 - 17511 ( P1103)- sonda 1-řada válců 1-příliš malý výkon vyhřívání

Chyba č. 4-16687 (P0303) vynechání zapalování 3. válce

Proběhla kontrola relé palivového čerpadla- šlapalo

Proběhla kontorlo vstřiků-šlapaly

Nakonec jsem dle DP přeměřil odpor všech zapalovacích cívek a jedna bal špatná, takže uvedená závada byla v cívce, ty prostě u škodovek odcházejí.

měření odporu cívky je v DP, měří se odpor 1. a 4. pinu ( hodnota 370-410 ohmů) :palec2:

Editováno: , autor: Casy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahojte ,potrebujem radu , lebo som uz uplne na dne.... mam fabiu1.2 47kw rv.2003 nabehanych 120000km. Vzdy rano, ked nastartujem auto , sa to cele rozklepe,volnobezne otacky sa kusok rozletia , citim mierne trasenie celym motorom, no po cca 15 -20 sekundach sa to ustali a potom je vsetko v poriadku...., otacky sa zrovnaju aj skor, ked na zaciatku klepania pridam troska plynu... Potom to auto ide celkom v pohode... nebadat to ani na otackach , ani na vykone... Uz som vymenil vsetky cievky, vycistil a dal nastavit aj vzduchovu klapku aj EGR ventil, mam tam nove filtre, ako olej, palivo , vzduch, ale aj novy olej... Vstrekovace som dal prehodit medzy valcama , no stale robi to iste... Testovali sa vsetky akcne cleny, vsetko je OK, tlaky su tiez v poriadku, No stale mi po cca 300 km vyhadzuje chybu 16685 valec 1 zistene vynechavanie zapalovania...sporadicka chyba... Rozvody su vraj tiez v poriadku, nie su preskocene... Uz neviem co dalej.... za kazde info vopred vdaka :) Dusan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No palivovy filter mi menili priamo v skoda servise cca 5000km dozadu, a dali tam origos Skodovacky, mikrospinac mi nefunguje,takze to natiahne benzin, az ked nastasrtujem cez klucik, ale toto mi uz nefunguje cca5rokov a zatial to bolo v poriadku... Je pravda aj to, ze ten povodny filter bol dost spinavy ... ale ved chodim len na Shellku a na Slovnaftacku pumpu...teraz uz len na OMV , alebo na Slovnaft, Shellku som pre istotu vynechal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zdravím,

už nevím co s tím, poslední dobou se mi zdá že motor má nižší výkon při nízkých otáčkách, a při volnoběhu se klepe jak ratlík. Píchnul jsem to na VAG a ten mi vypsal chybu 

16685 - Valec 1 Zjisteno zapalovani vynechava P0301 - 35-10 - - - Sporadicky.

Tak jsem začal od zapalovacích modulů, prohodil jsem je a po pár týdnech stejná chyba. Tak jsem prohodil i svíčky, v prvním válci byla strašně černá, očistil jsem ji a prohodil se třetím válcem. Opět stejná chyba, teď jsem zkoušel vstřiky a všechny vstřikují hezky, za půl minuty 74ml. Čerpadlo mi spínalo a vypínalo, testoval jsem pomocí diagnostiky-test akčních členů, proto tak malá hodnota. Když jsem nastartoval a podíval se na měřené hodnoty, skupina 15 tak u prvního válce bylo vidět, že se zvedá číslo výpadku zapalování. Po přidání plynu přestalo. Zkusil jsem tedy odpojovat jednotlivé vstřiky za chodu. Po odpojení prvního se vcelku nic nestalo, motor se jen začal víc třást, po odpojení jiných mi div nevyskočil ven. Snad jen poslední co mi napadá je zkontrolovat kompresi. Ještě doplním že před půl rokem mi asi 2x nešlo nastartovat teplý motor. Už nevím co mi to psalo za chybu, ale vyměnil jsem čidlo chladicí kapaliny a bylo to v pořádku. Máte někdo nějaké podobné zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tlakomer ma skoro každy mechanik. Trva to max 10min. a vieš čo tomu je.

Ok, zkusím někde nechat změřit, kolik stojí cca výměna hlavy, případně jen ventilů? Písty jsou snad v pořádku, spotřeba oleje nulová, z oleje není cítit benzín. Nemohla by být také chyba v lambda sondě?

Editováno: , autor: rubaspavel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekl bych skoro zbytečně založené téma, páč je to jak přes kopírák s tímto http://forum.skodahome.cz/topic/123939-fabia-2003-12-htp-47-kw-po-nastartování-motor-jede-nepravidelně-a-práská-při-přidání-plynu-hustě-kouří/?p=1769607 jen s jedním rozdílem, že utebe je 6V a a tam to je 12 Ventil, ale symptomy naprosto stejné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj, hledal jsem tady různě na fóru, ale zatím jsem nenašel nic, co by mi pomohlo odstranit závadu. Jde o tohle: asi před 14ti dny auto občas jelo jen na 2 válce. Stačilo vypnout motor, nastartovat a zase bylo na nějakou dobu OK. V té době se ve VAGu objevovalo toto:

16804 - rada 1: system katalyzatoru ucinek prilis maly
        P0420 - 006 - zkrat na plus - Sporadicky
17763 - Buzeni zapalovani valce 1 Preruseni
        P1355 - 009 - preruseni / zkrat na kostru - Sporadicky
16685 - Valec 1 Zjisteno zapalovani vynechava
        P0301 - 006 - zkrat na plus - Sporadicky
16825 - System odvzdusneni palivove nadrze Chybny prutok
        P0441 - 008 - nesmyslny signal - Sporadicky
16725 - Snimac polohy vackovych hridelu: (G40) Nesmyslny signal
        P0341 - 008 - nesmyslny signal - Sporadicky

 

Kontroloval jsem: Odpor cívek - OK, Napětí na svorkovnici snímače polohy vačkového hřídele 4,5V, Odpor vstřikovacích ventilů - OK, Svíčky jsou měněné před 15 000km, už před výměnou se občas rozsvítila kontrolka elektroniky motoru, po výměně se neobjevila, až doteď.

 

Na základě jiných příspěvků šlo auto na kontrolu tlaků ve válcích >> tlaky jsou OK

 

Po dnešní kontrole tlaků už jede auto pořád jenom na 2 válce a na VAGu dnes bylo toto:

 

16685 - Valec 1 Zjisteno zapalovani vynechava
        P0301 - 006 - zkrat na plus - Sporadicky
17763 - Buzeni zapalovani valce 1 Preruseni
        P1355 - 009 - preruseni / zkrat na kostru
16726 - Snimac polohy vackovych hridelu: (G40) Signal prilis maly
        P0342 - 009 - preruseni / zkrat na kostru - Sporadicky

 

readiness 0010 0001

 

Když jsem dal blok hodnot, skupinu 15, tak v poli 1 při volnoběhu hodnota letěla nahoru jak šílená. Zkusil jsem odpojit cívku na 2 válci, hodnoty se samozřejmě načítaly v poli 2, ale ostatní dvě měly pořád 0 a motor jel zase na 2 válce a ten, který původně vůbec nepálil, jel úplně v pohodě.

 

Víte někdo čím tohle může být? Díky.

Editováno: , autor: bulanoon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak kabeláž jsem prošel (jen pohledově) všechno vypadá OK, Kuna to asi nebyla. Nemám schéma, takže nevím jak to proměřit. Dá se někde najít jak to proměřit? Myslím tím který pin na konektoru ŘJ s druhým koncem? Ještě se chci zeptat jak zjistit, jestli je špatný ten snímač polohy? V dílenské příručce je ke kontrole napsané jenom, že se má změřit napětí na svorkovnici k tomu snímači. To jsem změřil a je tak jak má být 4,5V. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

zdravim mam 1.2 47kw 12v 2007rok mam to auto asi pres mesic a mam problem s motore kdys vitacim motor nad 3tis.tak se jako dusit padaj otacky a chcipne  ablika mi kontrola elektroniky motoru ale ted mi to dela i kdis to drzim pod 3tis a jde cejtit jako nespalenej benzin aspon mi to tak pripada prosim poradte nemam jeste skusenosti stimto motorem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobry den, mam problem a potrebujem poradit. Kupil som Fabiu 1.2HTP 12V rocnik 2006, uz pri kupe sa mi motor nepozdaval ale myslel som si ze to bude len malickost. Predchadzajuci majitel mi tvrdil ze bateria je slaba preto nestartoval. Vymenil som bateriu a auto nastartovalo. Po prvej jazde som spozoroval ze kontrolka motora zasvietila a bolo pocut ze motor ide len na dva valce.Pomeral som tlaky (prvy 8, druhy12 a treti 12), dal som repasovat hlavu + kompletna generalka (rozvody,olej, filter,sviecky, indukcne cievky). Auto opat nastartovalo vsetko bolo ok pokial som neurobil prve 3 km a znovu nastal ten isty problem, zacal vynechavat valec. Napojil som ho na pocitac, ukazuje mi vynechany prvy a treti valec, piestne kruzky boli skontrolovane a su ok. Pokial je motor studeny ide dobre akonahle sa zohreje nastava problem. Znovu som skontroloval tlaky a vsetky 3 maju 17bar. Taktiez som dal testovat riadiacu jednotku ECU a ta je v poriadku. Motor nadalej vynechava, deje sa to najma pri pridavani plynu a naslednom ubrati , alebo ak podradim z 5 do 4 do 3 rychlosti (cize spomalujem). Skontroloval som katalizator , je v poriadku. Pocitac ukazuje vsetko je v poriadku nenajde ziadnu chybu iba vynechavanie valcov. Lambda sondy su taktiez v poriadku (pc ich nevypisuje, nahrievaju sa na spravnu teplotu). Taktiez som si vsimol ze pri volnobehu su otacky 400 (pokial viem vyrobca urcuje 708) takze su podla mna nizke. Uz naozaj neviem kde by este mohol byt problem. Moze to byt kablovanie?

Kto vie nech poradi, uz som do toho vrazil dost vela a auto stale nejde ako ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...