Přejít na obsah

Original kola v TP


Angel@Devil

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Zdravím,

 

čekám na Rapida 63kW, snad do dvou měsíců. Snažil jsem se tady všechno pročíst, pochopil jsem rozměr pneu, objednal 185/60 R15 84T, už je mám doma. Mám k tomu disky 15´´ s ET 38, KFZ 8380, ale všude se zobrazuje KFZ 7760. Všiml jsem si, že je zřejmě někdo asi použil, pasují na Rapida? Uvedené rozměry jsou totožné, ale nikde jsem nenašel, jestli se dají použít, naopak na nějakých stránkách prodejce je napsáno, že 8380 ne, pro rapida 7760 (rozdílu v hmoznosti jsem si tu také všiml, ale na to kašlu) . Volal jsem i do autorizovaného servisu, kde mi řekli, že z O1 nejdou disky na Rapida. Nejde mi o to, že bych nechtěl za žádnou cenu koupit nové disky, jen pochopit proč by tam nešly - nebo jestli tam pasují a kolik lidí to tak asi má? 

 

Děkuji za případné reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím pánové. Potřeboval bych informaci, jaké pneumatiky R 15 se dodávají na rapida spacebacka při předání nového vozu. Volal jsem totiž prodejci a ten mi řekl, že pneumatiky značky Nexen.....je to možné že je to takový výrobce... Nějak se mi to nezdá. Mohli by jste tedy napsat jakou značku pneumatik jste dostali u nového vozu co se týče R15 letních.

Díky za pomoc...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Potřeboval bych poradit, delší dobu zvažuji o koupi litých kol pro letní kola, vím že v techničáku jsou vypsany všechny alternativní/povolené rozměry kol a disků jenže mám jen oskenovanou verzi velkého TP a tu jsem někde založil a nemůžu jí najít

proto bych se chtěl zeptat jestli by tam mohli být tyto disky 7Jx17, ET35 s roztečí děr pro šrouby 5x100

 co jsem našel na netu tak tam jsou jen z ET 46 

předem díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 4 měsíce později...

Ahoj lidi , pomalu začínám vybírat zimní pneu + plechy ,mám Toledo r.v. 2017 s motorem 1,2TSI 81kW a ve velkém TP jsou zapsány rozměry :
185/60 R15 84H
185/60 R15 88H m+s
215/45 R16 86H
215/40 R17 87V

Při výběru rozměru 185/60 R15 88H , jsem dost omezen hmotnostním a rychlostním indexem 88H. Pneu jsou drahé a je malý výběr. Když bych tam dal s indexem 88T , bude to problém ? Myslím třeba na STK nebo kdyby se stala nehoda a třeba by po tom pojištovna šla , aby se mě nevysmála s tím , že mám špatný rychlostní index a potom by neplnila pojistné.

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyce hmotnostnihi indexu tak ten musi odpovidat podle toho co je v TP. Ale rychlostni index muze byt mensí, nevim jak u seatu ale unas v maxidotu je moznost zimni pneu kde se da nastavit omezeni rychlosti prave k vuli pneu takze pokud se tam nastavi rychlost podle pneu tak by problem nemel byt ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ano.Dodržet hmotnostní musíš a rychlostní můžeš i dolů.Pokud nemáš možnost nastavení v maxidotu,musíš mít dle platné vyhlášky v rorném poli nálepku s informací o snížení rychlosti.Některé auta v DE to mívaly co jsem koukal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
před 6 hodinami, nufacek napsal:

Když mám v TP toto:
185/60 R15 84H
185/60 R15 88H m+s

znamená to, že zimní nemůžu mít s hmotnostním indexem 84? Díky

No a není to tak, že v 84H je možné jak letní tak zimní a v 88H jenom zimní?  V TP žádné m+s nemám a je to lepší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

čau, kámoš mi nabízí 185/61R15 T XL Barum Polaris 3.Podle vzhledu je to jako na golf a O1, za 2000,- to beru, že....Prej je měl na fabii.

cena supr najeto maj 7000, stáří rok.To nejdůležitější→ Na rapida mi to vleze, ne?

IMG_2080.JPG

Editováno: , autor: elvis78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...