Přejít na obsah

Original kola v TP


Angel@Devil

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Chlapi, čekám na Rapida 1.0 TSI,  81kw.  Můžete mi sem prosím někdo napsat jaké máte u této motorizace v TP povolené rozměry ráfku a pneu? Origo tam budu mít 215/45 R16, ale už se poohlížím (ano s velkým předstihem:)) po zimních a myslím, že by stačil rozměr ráfku 15". Jen nevím, jestli je povolený, nebo alespoň jestli tam třeba kvůli brzdičům půjde. 15"mám totiž doma ze své O1. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Rozhodně je to možné, ale záleží to na úpravě podvozku a na tom, jaká kola byla objednána při výrobě. Pokud mělo auto při výrobě R16, tak tam 14 dát nejdou.

 

Pokud chceš konkrétní hodnoty, tak na MR2017 s paketem pro špatné cesty mám z výroby 215/45 R16, v techničáku mám kromě nich povolené ještě 185/60 R15 a 215/40 R17. Jinak na 16kách jsem jezdil i v zimě a úplně v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rv 2016 v motorizaci 1.2 TSi 66 kW, 5° MP. K tomuto motoru jsem nenašel žádné info ohledně velikosti kol :( Takže podle toho co tu píšete, tak jestli že mám z výroby ve velkém techničáku uvedeny 14" kola, tak tam asi 17" kola dát nepůjdou. Pokud tam budu mít opravdu 14" tak popřemýšlím o 16",  to si myslím bohatě stačí, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, slabšia 66kW verzia má menšie brzdy a teda 14" tam môžu ísť. Silnejšia 81kW verzia má už brzdy väčšie.. to isté asi bude platiť starej 77kW verzii. Vzhľadom na dátum výroby a motorizáciu na 90% budeš mať v techničáku okrem 14 a 15 aj 215/45 R16 a 215/40 R17..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, koukám, že nějakou velkou logiku v tom asi nikdo nenajde. Mám MR2014 a v techničáku mám jen 185/60 R15 a 215/45 R16. I když mám jen 1.2 TSI 63kw, tak mám vpředu větší brzdy jako 77kw. Tehdá bylo období, kdy se montovaly větší brzdy k tažné kouli z výroby. Mám taky paket pro špatné cesty a green-tec paket, což může rozměr pneu v techničáku možná taky ovlivnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...