Přejít na obsah

Original kola v TP


Angel@Devil

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

  prosím  skoušel někdo  na romstra  řetězi  sněhový  na  195/55/15   seriový  kola ?  V TP to nedoporučují  ! Gumy  mám  v TP napsány   195/55/15   normálně z fabriky včetně  originál  disků   to je  schválený  na roomstra   , ale  s poznámkou  řetězi nedoporučují na  195/55/15    . Včera  jsem  je tam  zkušebně  dát  na nic  jsem  nepřišil   proč to  nesmí  být  kolo se točí  nechytá  nikde   .Mezi  tlumičem a retězem  je  na  palac  mezera  1-1.5 cm    a jinak  ničenmu  nevadí .  Proto se ptám zdali to  jezdíte  nebo máte s tím  problémy .   . 

Editováno: , autor: standa 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Povedlo se mi vyřešit záhadu chybějících rozměrů kol v mém TP... Jak se ukázalo, závada se vyskytla mezi židlí a kopírkou. Protože auto mám na úvšr a originál TP se válí někde v Praze na centrále v archivu, v autosalonu mi ho aspoň při prodeji okopírovali. Jenže ho neokopírovali celej a zrovna poznámky byly useknuté těsně nad rozměrama... ?

Nechal jsem si u VW naskenovat a poslat novou kopii a světe div se, všechny rozměry tam jsou... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...