Jump to content
Angel@Devil

Original kola v TP

Recommended Posts

Setkal jste se někdo stím že by ve velkém TP byl povolený pouze jeden rozměr např. 15" ? Zapsat tam pak rozměr 215/45 R16 bude předpokládám nemožné protože Škoda asi informace ke svým originálním diskům nedodá ?

V TP je u kol povolen vždy jen jeden typ, ostatní velikosti pak bývají dopsané v Poznámkách. Ani tam je nemáš uvedené?

Taky budu mít podobný problém. Na příští rok bych chtěl origo černý 16”, ale v techničáku jsou zapsány jenom 180/60 R15... o dalších rozměrech nikde ani zmínka. 

prosím  skoušel někdo  na romstra  řetězi  sněhový  na  195/55/15   seriový  kola ?  V TP to nedoporučují  ! Gumy  mám  v TP napsány   195/55/15   normálně z fabriky včetně  originál  disků   to je  schválený  na roomstra   , ale  s poznámkou  řetězi nedoporučují na  195/55/15    . Včera  jsem  je tam  zkušebně  dát  na nic  jsem  nepřišil   proč to  nesmí  být  kolo se točí  nechytá  nikde   .Mezi  tlumičem a retězem  je  na  palac  mezera  1-1.5 cm    a jinak  ničenmu  nevadí .  Proto se ptám zdali to  jezdíte  nebo máte s tím  problémy .   . 

Edited by standa 2

Děláš si srandu? Toto není téma o řetězech na Roomstera!

Povedlo se mi vyřešit záhadu chybějících rozměrů kol v mém TP... Jak se ukázalo, závada se vyskytla mezi židlí a kopírkou. Protože auto mám na úvšr a originál TP se válí někde v Praze na centrále v archivu, v autosalonu mi ho aspoň při prodeji okopírovali. Jenže ho neokopírovali celej a zrovna poznámky byly useknuté těsně nad rozměrama... 🙄

Nechal jsem si u VW naskenovat a poslat novou kopii a světe div se, všechny rozměry tam jsou... 😀

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By snowiik
        Čauves,

chci se zeptat, nema nekdo zkusenost s sirsima pneumatikama nez jsou tovarni 185/55 R15?

Jaky jsou maximální? Jak velkej vliv na spotřebu?
      • By Pitris.K
        Prodám kola z dnes zakoupeného Citiga.Jedná se o model Apus.Cena za kompletní sadu.Nebo možný prodej nových pneu za 4000,-

• By jurdadavid
        Ahoj,
         dlouho jsem pokukoval po kolech Italia 16" ve stříbrné barvě na koupeného Rapida. Dnes jsem je málem koupil jeté, ale při posledním kouknutí na Škoda e-Shop jsem čuměl! Mají docela dobrou akci na litá kola Dione 16" a Italia 16", tak pokud někdo sháníte, kupujte!  (jinak Italia kola je nutné hledat pod Fabia III, Dione pod Rapidem)

Já už objednáno mám :-) Cena je na e-Shopu 1399,- / ks a ZDARMA přidávají bezpečnostní šrouby originál Škoda!!! 

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/kola-z-lehke-slitiny/kolo-z-lehke-slitiny–italia-7-0j-x-16“-6v0071496b-8z8x/0/1/24/43/1001

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/kola-z-lehke-slitiny/kolo-z-lehke-slitiny---dione-7-0j-x-16-5ja071496b-8z8x/0/1/24/43/1001

Jde snad vidět, že já jsem nadšený! Hlavně, že já nemám boty k obleku, ale auto mít nové bude. :-D
      • By ddf
        Prodám použité 16 plechové disky 7J x 16 ET 45 (rozteč 5x112) originál VW . 
        Ježděno na Škoda Superb 2. Pasují na většinu vozů koncernu. Hlavně octavia, Passat a další. 
        Stav slušný. Včetně poklic. 
        Dohoda možná a prodej zvlášť taky!!!

2250,- disky 750,- poklice

• By Mustafa
        Ahoj, 
        primárně bych potřeboval Škoda číslo origo 20" kol, který se dávají na Kodiaq. Pokud byste ho měli, tak bych za něj byl rád. A když už jsme u toho, tak se to tu může pojmout i jako vlákno o kolech na Kodiacích