Přejít na obsah

Tempomat - problémy, závady, dotazy


MRYD

Doporučené příspěvky

Maverick, a odkedy sú už dostupné tie vylepšné páčky? Inak mám dojem, že Škodovka má problémy s páčkami tempomatu problém odjakživa. Niečo podobné, ako píše MRYD mi robila páčka tempomatu u Fabie. Pritom bola montovaná originál z výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepa007: Sorry, ale tady jsme v OII sekci, tudiz Superbacka packa mu tam nepujde - uplne jinej design a nehlede na to, ze OII kolibku ma.

Skodovka mela s packama s tempomatem pro OII problemy, ted se uz v servisech meni za vylepsene typy...

Ok . Sorry přehlédl jsem, že Octa II

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

a jak často tempomat používáte? za 11 tis by mi nikdy nestál, za kolik ho nabízí škodovka jako příplatkovou výbavu... navíc se dá páčka sehnat za 1.000 a řídící jednotka se měnit nemusí...

Na dálnici jedu podle situace, přidávám a ubírám podle možností. 130 jsem zkoušel jet jen jednou a brzo bych usnul... Ve městě taky dle situace, tam kde je 50 a vím, že měří, tak jedu tacho mezi 50 a 60 a jinak dle situace, tam kde je husto samozřejmě i méně než 50, tam kde je 70, tak jedu tak do 90... v hustém provozu se používat taky nedá... tak tápu, jak bych ho využil... Dodržovat rychlost striktně podle předpisů nehodlám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

covece, ja ho pouzivam dost. kdyz obcas jedu v aute bez tempomatu, tak mi dost chybi. na dalnici si zaseknu 170 a jedu, kdyz hustejc, pribrzdim, kdyz je zas volno, klepnu do tempomatu, samo se to zase dostane na 170 a jedu dal. mimo mesto to samy. samozrejme, ze ve meste a v hustym provozu to pouzivat nejde, ale jinak ho vyuziju dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tempomat patrí medzi výbavu, bez ktorej sa človek obíde bez problémov. Ale keď si raz naňho zvykne, tak už auto bez toho nechce. Je to podobné, ako s parkovacími senzormi - dá sa bez nich žiť, ale keď raz človek skúsi, už iné nechce  B)

Zit se da i bez pindika :D

Nicmene bez tempomatu si jaksi auto nedokazu jiz predstavit, a to rozhodne nejen pro dlouhe cesty. Docela se divim, ze to dnes jiz neni zcela standard vybava.

Park senzory na aute (O2 liftback) bohuzel nemam, a zije se me bez nich moc a moc spatne, nebot dozada nic videt neni !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

senzory mi nechybí, mám kombi a couvám jen podle zrcátek. mezi auta bez problému, když je málo místa, tak jedu jedu jedu, dokud nedrcnu do auta za mnou. ale s citem. nárazník je od slova narážet :-)

já vím, to je se vším, než to máš, tak ti to nepřijde, ale jakmile si zvykneš... já si potrpím na dost věcech, jako je koženej volant, xenony, ale ten tempomat mi zatím pořád nějak nechybí, na dálnici jezdím spíš podle plynu, někde mi to klesne třeba na 140, pak zase přidá, ale jedu pořád na čtvrt plynu, někdy zase chci jet sportovnějc. já se bojím, že bych se pak tolik nevěnoval řízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

senzory mi nechybí, mám kombi a couvám jen podle zrcátek. mezi auta bez problému, když je málo místa, tak jedu jedu jedu, dokud nedrcnu do auta za mnou. ale s citem. nárazník je od slova narážet :-)

já vím, to je se vším, než to máš, tak ti to nepřijde, ale jakmile si zvykneš... já si potrpím na dost věcech, jako je koženej volant, xenony, ale ten tempomat mi zatím pořád nějak nechybí, na dálnici jezdím spíš podle plynu, někde mi to klesne třeba na 140, pak zase přidá, ale jedu pořád na čtvrt plynu, někdy zase chci jet sportovnějc. já se bojím, že bych se pak tolik nevěnoval řízení.

:huh: tak to doufam ze te nepotkam nekde na parkovisti :t jinac tempomat jak rikate i s park. senzory - "dá sa bez nich žiť, ale keď raz človek skúsi, už iné nechce,, -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

senzory mi nechybí, mám kombi a couvám jen podle zrcátek. mezi auta bez problému, když je málo místa, tak jedu jedu jedu, dokud nedrcnu do auta za mnou. ale s citem. nárazník je od slova narážet :-)

já vím, to je se vším, než to máš, tak ti to nepřijde, ale jakmile si zvykneš... já si potrpím na dost věcech, jako je koženej volant, xenony, ale ten tempomat mi zatím pořád nějak nechybí, na dálnici jezdím spíš podle plynu, někde mi to klesne třeba na 140, pak zase přidá, ale jedu pořád na čtvrt plynu, někdy zase chci jet sportovnějc. já se bojím, že bych se pak tolik nevěnoval řízení.

se divim, zes jeste nedostal pres drzku. jako sedet v aute, pred ktery parkujes a drcnes do me jenom proto, ze naraznik je od slova narážet, tak bych byl pekelne nasranej!!!!

jinak to jak popisujes jak jezdis na dalnici, ze nekdy ti to klesne na 140, tak pak zas pridas...to je presne to, co jsem nikdy moc nepochopil, jedu v klidu a stale 160-170 at uz na tempomat nebo bez a blizim se k autu, ktery najednou znicehonic prida, chvili jede rychlejc nebo stejne jak ja, pak zas ubere...tomuhle jsem nikdy moc nerozumnel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...