Přejít na obsah

Nedefinovatelné téma - všehochuť


LUKY-007

Doporučené příspěvky

Rapid bude mít asi pneu NEXEN viz článek na Novinkách:

 

"Škoda Auto tento měsíc oznámila, že uzavřela se společností Nexen dohodu o dodávkách pneumatik pro modely Rapid a Octavia. Nexen dodává pneumatiky také automobilce Hyundai, do továrny Nošovicích je ale nedodává."

 

http://www.novinky.cz/ekonomika/331537-dalsi-sance-pro-cesko-korejsky-vyrobce-pneumatik-nexen-tady-chce-tovarnu.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Lidi chtěl jsem se zeptat... 

 

http://www.automotonews.cz/2012/09/09/skoda-rapid-sport-paket-trosku-sportu-nikdy-neuskodi/

 

Kde se dají sehnat tyto přední a zadní narazníky.. Co jsem se náhodou podíval na sloveskou škoda-auto tak tam mají v nabídce tzv.. sport paket..

Měl bych o ten přední a zadní nárazník zájem a absolutně nevím kde to mám najít..

 

http://cc-cloud.skoda-auto.com/SVK/SVK/sk-sk/NH3/65114#!cc-instance=SVK&cc-salesprogram=SVK&cc-culture=sk-sk&cc-model=NH3&cc-carline=65114&cc-equipment=&cc-motor=101141&cc-color=9P9P&cc-interior=EQ&cc-packages=GPH6PH6%2CGPHBPHB%2CGPJ1PJ1%2CGPJBPJB%2CGPKCPKC%2CGPL1PL1%2CGPNAPNA%2CGRA4RA4%2CGYCHYCH%2CMCDR7QL%2CMEPH7X1%2CMLSE8RL%2CMZFM0TD&cc-view=step7&cc-configurationId=53122607&cc-viewstate=%7B%22lastConfigurationHash%22%3A%223_H5_EQ_9P9P_GPH6PH6%2CGPHBPHB%2CGPJ1PJ1%2CGPJBPJB%2CGPKCPKC%2CGPL1PL1%2CGPNAPNA%2CGRA4RA4%2CGYCHYCH%2CMCDR7QL%2CMEPH7X1%2CMLSE8RL%2CMZFM0TD%22%2C%22conflictSolutions%22%3A%5B%7B%22addCodes%22%3A%22GPLAPLA%22%2C%22removeCodes%22%3A%22%22%2C%22solutionType%22%3A%22add%22%2C%22solutionSubject%22%3A%22GPLAPLA%22%7D%5D%2C%22packageItem%22%3Afalse%2C%22selectedPackageGroup%22%3A%228935%22%2C%22toDisplay%22%3A%22groups%22%2C%22packagesScrollPosition%22%3Anull%2C%22packegeItem%22%3Atrue%2C%22selectedSkodaCareGroup%22%3A%228940%22%2C%22skodaCareToDisplay%22%3A%22groups%22%2C%22selectedSkodaCarePresentation-step6%22%3A%22care%22%2C%22finishDisplay%22%3A%22show%22%2C%22selectedPresentation-step7%22%3A%22exterior%22%7D

 

Zde jasně vidíte že tam ty nárazníky jsou vidět i v konfigulátoru.. Proto se ptám proč něco takového nenabízí i skoda-auto.cz..

Editováno: , autor: allty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale tohle nepochopim:

 

Měl bych o ten přední a zadní nárazník zájem a absolutně nevím kde to mám najít..

...Proto se ptám proč něco takového nenabízí i skoda-auto.cz..

Nevim, kde jinde hledat nez primo u Skodovky.

Jedna se o originalni prislusenstvi bezne dostupne i u nas, neni nic jednodussiho, nez se podivat na web nebo do jejich oficialniho katalogu prislusenstvi.

Ze neni v nabidce primo v konfiguratoru je jen vec strategie nabidky na tom kterem konkretnim trhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

jenom takový malý info. Kolega v práci si koupil Mazdu 3 hatch. O tom autě ale v sedanu jsem přemýšlel před Rapidem, ale vyšel by asi o kilo dráž, což bylo na nás moc, ale co chci říct. Auto jsem si prolezl a z venku je fakt krásný. Gumy na 16" by mohly mít nižší profil, ale co. Ale o mě rozsekalo, vevnitře je to opravdu sardinka, přirovnal bych to k menší Fabii, všechno vás tam obklopuje a ergonomie je hodně zvláštní. Kufr taky taková Fabie, ale naležato. Co mě nejvíc rozsekalo je to, že s horší výbavou vyšla na 410tis ( ona vyšla na 440, ale 30tis stojí tažný! což jsem nepočítal - strašná cena ). Strašná cena je i za 16" kola, dával 16tis, já 6tis. Volant je obyčejný PUR, to v Rapidu mám řadičku, ručku a volant mnohem hezčí a v kožence. Páčky pod volantem jsou v Mazdě také šílený. Sedačky celkem pěkný boční vedení, asle strašně krátký sedák.... No upřímně v tomhle je Rapid o dost lepší... Pokud bych si vzal Rapida se stejnou výbavou jako on má Mazdu, a připočítal bych cenu sedanu, tak je tam rozdíl přes 100tis a to ještě v Mazdě bude nějaká výbava chybět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako Korejci jsou fajn, sice se to auto musí kompletně navrhovat v Evropě - Německu aby bylo konkurence schopné ( což plno haterů VW koncernu neví ), ale já mám stále k ní předsudek.

 

1. všichni kamarádi co mají nějakého Korejce ( a nepočítám Chevrolet ), tak měli s autem nějaký docela zásadní problém...

2. jejich negativní kampaň mě docela vytáčí a působí kontraproduktivně, už jenom z toho důvodu jsem se fakt nešel do jejich salonu při výběru auta podívat. A poslední článek se šéfem Hyundai ČR, byl tak neuvěřitelně arogantní a plný lží, že minimálně dalších 5 let ani o ní nebudu přemýšlet :) a to jsem jim fandil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapem tu taktiku H v CR.... ich produkty nie su zle ... alebo je to len sposob ako sa presadit voci skode ?

no a naopak od teba v mojom okoli ludia maju H aj Kia a nemaju ziadny zasadny problem ale tiez ani ti co maju skodovky

ja som mal predsudky voci korejcom par rokov dozadu ale uz vobec nemam , posledne generacie aut z H/K su astronomicky vzdialene tym z pred 10 rokov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tom žádná, velký krok kupředu, ale která automobilka to nezvládla ? horší je už se dotáhnout na špičku. Dotáhnout průměr není takový problém jako se dostat na špičku...

 

nevím, jestli jsi četl ten článek s tím týpkem z Hyundai, ale to bylo neskutečný, mlel tam takový sračky, jako že taková malá automobilka jako je Škoda je vůbec nezajímá, že to pro ně není konkurence a že maj daleko kvalitnější auta, ale celou kampaň mají postavenou na tom, tuhle "nedůležitou" autmobilku zesměšnit... :)

 

Pak tam ještě pustil hovno o tom, jak elektromobily nemají budoucnost a jsou nepouřitelné... hm, asi nikdy neviděl Teslu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...