Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Jsem opravdu zvědav jak dlouho jim to vydrží? :kol-139:

Vydrží to tak dlouho, jak dlouho budeš mít zaplacené aktualizace. U nové navi je aktualizace platná 3roky. Po této době nebude možné nahrát novou aktualizaci. Poté budeš muset zajít do servisu a koupit si možnost dalších aktualizací. Vše probíhá pomocí SWAPu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host PetrHravec

tak jsem dnes absolvoval - děs....:

 

- 22,5 hod stahování - ten server je pěkně pomalej... 

- 1,5 hod. rozbalení kompresovaného souboru

- 0,75 hod. nakopírování na SD

- 3,75 hod. aktualizace map v Columbusu

 

= výsledek? = první postřehy (časem když tak doplním):

 

- vše funguje, ale stále tam nejsou brněnské Dobrovského tunely....

- stále neumí hledat adresy podle čísla orientačního (ani v zahraničí), jen podle popisného... 

 

 

- co mě překvapilo, že servisy o aktualizaci map vůbec nevědí (oslovil jsem 3), žádné info k tomu nemají a nejvíc je překvapila věta na webu Nejnovější mapy si také můžete nechat uložit na SD kartu u smluvních partnerů ŠKODA Auto.

 

http://new.skoda-auto.com/cs/experience/service/maps-updating

Editováno: , autor: PetrHravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Od včerejška je k dispozici listopadová aktualizace map pro Columbus (verze 78ECE). Už mám nainstalováno, jestli je něco nového jsem zatím neměl čas zjistit.

Na stránkách Škoda auto je ještě uvedena stará verze. Vlastní soubory map jsou někdy z července.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že je to zkomprimovaný na balíčky ok, ale ten server jejich fakt jede s hnojem. hold se fakt šetří všude, ale aspon že je to zatím zdarma a jde to přes kartu, že nemusíš jako u staršího kolumba to vypalovat na CD/DVD.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když u oct 3 mě to neukázalo žádný psč asi jako u oct 2 FL, tak tam nic nezadám. prosím tě nedělej ze sebe chytrého jako furt.

 

Android bohužel není jenom jeden, takže své chytrosti říkej doma, děkuji.

P.S Google mapy nemají problém najít psč ani v největší díře světa, což systém od koncernu placený zlatem to neumí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je divné, server má omezení na ,max stahování 3 souborů současně - stejně jako je omezená rychlost na 190 kB/s když vynásobím to tvé 1,5 hod stahování tak mi to moc nevychází :-(

16 GB - to bys musel stáhnout 3 MB/s - tj. 24 Mbit/s opravdu dosáhneš tak rychlého připojení na ten server?

No jenže mně to v době mého stahování jelo přes 10 segmetů a rychlost omezená na 190 kB/s rozhodně nebyla. Asi nestagovalo tolik lidí najednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se přepsal mezi psč a čp, promin hravče, ty seš nikde nepřeřekl/nepřepsal apod...

v autě sem to už měl, asi jako ty.... každopádně to prostě nemá DB čísel P, což fakt tomu moc nerozumím. Abys na google mapách si našel GPS pozici a nacvakal ji do kryštofa, jiné řešení fakt asi nemám.

 

jde o to od koho máte konektivitu a kudy se dostanete na ten server a jakou konektivitu má ten server....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...