Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

moze my niekto pomoct? mam o3 rs s mib2 (columbus 2 gen) stiahol som 22gb zip subor s mapami, hodim ich na usb kluc a nic. dam software update v nastaveniach a napise mi: no data available po par min.. uz som skusil toho vela a nic. uz som zufali. :(( aj vy mate problemi s updatom najnovsich map 2016 ECE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud vím tak bys měl mít nastartováno nebo mít zapnuté zapalování. Takže bych to být tebou aktualizoval někde po cestě až pojedeš. 

 

Jinak já to nahrál na USB Disk, kde sem měl i filmy atd.., jen složku a v Columbusu jsem dal jen vyhledat update v nastavení navigace a začalo se to updatovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

předpokládám, že když mám auto 12/2012 a tedy letos to budou tři roky, že mi tato aktualizace Q1.15 ještě půjde ... a co potom? když ji nebudu aktualizovat pojede i po novém roce nebo nedostatek paliva?

 

Zatím z neověřených zdrojů mám info, že aktualizovat bezplatně půjde dál i po třech letech. Ale jistotu budeme mít až v květnu při další aktualizaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj,

 

mám novou O3 a koukám že už jsou na Columbus mapy květen 2016.

 

Mám auto staré 3,5 roku ale když zadám VIN sem http://updateportal.skoda-auto.com/cs tak mi to nabídne mapu 22GB ke stažení.

 

Jak poznám že mohu ještě bezplatně aktualizovat? Myslel jsem že mi to nahlásí právě tahle stránka že pro mé VIN už nemám nárok, že je vůz starší 3 let.

 

Už někdo ty nové aktualizoval?

 

Díky.

 

Cass

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casshem: No podla mna tak, ze ti to pri zadani VIN-ka tu aktualizaciu ponuklo.... Predsa ak by to nebolo urcene pre tvoje auto tak ti to portal neponukne. Ale pre istotu by som s tym mozno zasiel niekam do skodovky a spytal sa tam, alebo napisal na ŠAS, popr. ŠA.

 

Mne tam pise toto:

 

 

post-9180-0-05673400-1464068317_thumb.jp

Editováno: , autor: Scenic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spirito: No ale pod tím mi to píše že další aktualizace bude dostupná zase v listopadu 2016, z toho chápu že tohle jsou nové mapy květen 2016. Myslím že jsem to zkoušel před pár dny po nákupu auta a to psalo že budou mapy v květnu a teď píše že další až v listopadu.

 

To samé má napsané na obrázku i Scenic.

 

Scenic: No así to rovnou stáhnu a vyzkouším, předpokládám že mě to někde včas upozorní že nemám už na aktualizace nárok.

 

Asi někdo neví, jak to vypadá, když už nemůžete zdarma aktualizovat že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mě už se nabízí aktualizace ECE 2016/2017.  

post-96879-0-86469500-1465146425_thumb.p

Problém ale je, že se mi nedaří ji dostat do Columbuse. Vždycky vyskočí "Chyba: data nedostupná...".

post-96879-0-43303500-1465148663_thumb.j

Už jsem zkoušel tři různé SD 32GB (naformátované FAT32), pouze se soubory ze staženého zipu. A pořád nic. Nenapadá někoho, v čem je problém, nebo kde dělám chybu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhne se soubor o velikosti ca 6 GB s názvem STD1_P38_EU_2016_2017.zip. Obsahuje soubor DBInfo.txt, jehož obsah je:


 

PartNumber2="5G0919866AD"

PartNumber4="5F0060884S "

PartNumber3="5E0051236  "

ApplicationSoftwareVersionNumber="0059"

SystemName=" ECE 2016/17 "

 

Dál obsahuje složku "market" v jejíž podsložkách je oněch 6 GB souborů, mimo jiné i mapy

post-96879-0-90844300-1465191190_thumb.p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...