Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jen tak pro info. Prověřil jsem, že všude jsou stejné (resp. stejně staré) mapy pro Amundsen MIB2. Na stránkách Škoda ČR, Škoda SK, VW ČR, VW DE, všude je to jedno a to samé... mapy z podzimu 2015, nelogicky označené jako ECE 2016/2017. Jsem zvědav, co přinese příští aktualizace avizovaná na listopad 2016.

PS: Co je tam pro Columbus, jsem nezjišťoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Na VW ČR a DE jsou poslední mapy uvedeny - podzim 2015 (ECE 2016), a dokonce to tam i takto píšou a to pro obě verze navigací.

Takže VW má ECE 2016 a Škoda už ECE 2016/2017 ? Mapy jsem nestahoval, takže nevím zda jsou stejné - či ne.  Buď je to jen zmatek ve značení map a nebo mají nějaký problém s aktualizacemi. Myslím celý koncern, protože mapy by měly pro všechny značky vycházet ze stejného základu. Maximálně si je každá automobilka nějak dolaďuje - a pochybuju, že by zrovna Škoda měla nějakou přednostní výhodu.

Divné, vloni v tom takový zmatek nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

tak Amundsen je asi nakej diskriminovanej, ja nekdy v cervnu srpnu aktualizoval Columbus (tusim verze 2017) a Blanku tam mam, dokonce me to v ni i docela schopne naviguje.

a v souboru HIGH_P157_EU_2017.ZIP\Mib2\NavDB\CzechRepublic_eu\0\default\content.pkg se pise:

"creationTime": "2016-06-22 10:42:45.294064"

Editováno: , autor: Drahosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak to vyzera, ze pre Amundsen su nove mapy

 

ECE 2 2016/2017

Bielorusko, Bulharsko, Česká republika, Maďarsko, Slovensko, Ukrajina, Estónsko, Lotyšsko, Litva, Poľsko, Rusko
EDIT1:
Falosny poplach, to mi len update portal zacal ukazovat ECE 2 z nejakeho dovodu :(
EDIT2:
Tak tu vyzeraju byt mapy z augusta, ktore su novsie nez na update portali
Editováno: , autor: R!Co
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

jsem z těch aktualizací nějaký zmataný, přimo na updateportalu to píše: 

Quote

Poslední aktualizace proběhla v červnu 2016, příští aktualizace je plánovaná na listopad 2016

 

když se ale přihlásím, tak je tam verze ECE 2017, což by napovídalo názvem, že se jedná o tu správnou verzi, až na to, že tam byla už v září. Jak to s těma aktualizacema teda je? Nevíte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte, mame síce seat alhambru ale tiež je tam navigacia navteq, mám k nej original SD kartu. ale ak chcem tuto kartu načítať v PC tak sa mi ju ani nezobrazí. Samozrejme ked ju vložím v aute do rádia tak hned ju vezme a automaticky sa pýta či chcem inštalovať navigaciu. čo treba spraviť aby bola tato karta odblokovana, aby som ju v PC mohol "otvoriť" a nahrať tam novšiu verziu navigacie? alebo je možné, že navteq robí jednorázove mapy a upgrade si treba platit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

no, já mám auto teprv dvouleté, ale informace o aktualizaci vidím stejné. Nějak na to v ŠA prdí, kdyby přešli na aktualizace jednou ročně, tak by tam asi na hlavní stránce nepsali to co tam píšou ne? - Poslední aktualizace proběhla v červnu 2016, příští aktualizace je plánovaná na listopad 2016.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo mi prodá CD či SD kartu mapama??? klidně i rok 2012, 2013, 2014,..samozřejmě čím novější tím lepší,..ale dávat 4tisíce za mapy do Amundsenu mi přijde postavané na hlavu, když za 10 tisíc můžu mít radio s navigací i DVD přehrávačem,...a bude to fungovat na 100procent, což se od pomalého a zasekaného Amundsenu čekat nedá,..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak říkáte koupit SD kartu ze škodovky a nahrát mapy, které se dají běžně stáhnout?? Jen pro doplnění, mám mapy pouze Německé na CD. Mám stáhlé nějaké mapové podklady pro Amundsen (RNS310), tak jestli to dobře chápu tak když je stáhnu na origo SD kartu budou fungovat??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...