Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 25. 6. 2018 na 21:08, LukášCBR napsal:

Update proběhl 3.4.2018.

 

Nevím tedy z jakého důvodu není update i na portálu Škoda update.

To píšou na stránkách VW, ale jsem si celkem jistý, že jsem to kontroloval před méně než měsícem (mám teď Golfa) a určitě to tam nebylo. Shodou okolností jsem na to kouknul dnes a objevilo se to tam. Nevím ale, kdy se to přesně objevilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Tedy zda maš infotainment online,


Ano, mam online ...
 

Citovat

zda sis už nedělal aktualizaci ze serveru VW přes SD kartu atp...


Posledni update jsem delal pres Skoda Update portal stranky, kde jsem si stahl posledni mapy na SD kartu ... aktualne mam mapy ECE 2018 
 

Citovat

Nicméně nejjednodušší je, se podivat do Columbuse na aktualizace


Podival ... a ukazalo mi vsechny staty z mapy, ze muzu aktualizovat, kdyz jsem zaskrtl jenom ČR a SR delalo to pres 500mb ... 
 

Citovat

Pak ideálně nějaká WiFi Free např. na benzínce, pokud nemáš doma auto v dosahu wifi...


Dik, jeste ze te tu mame :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím místní killery a prosím o zkušenost :-) Máme ve firmě 4 Škody (2015 a 2016) s Columbem - je nutné stahovat pro každé auto znovu mapu přes portál, anebo jsou data stejný pro všechny Columbusy? Nevím jestli je tam vazba na výrobní číslo když se to stahuje přes VIN... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím , co to udělá když nainstaluji aktualizaci verzi 1030 map z portálu VW do Škoda .. mám novou Octavii 3 a navi Amundsen  a verzi 0915.. bude problém při následujících aktualizacích  s portálu škoda ..? a mám ty aktualizace dávat na SD kartu ofiko škoda a nebo stačí jakákoliv ? Děkuji za radu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky chlapci, to jsem potřeboval vědět, zdali jsou obsahy zcela totožné, protože mám pocit, že se tady někde v minulosti objevilo, že v té od VW něco u nás chybí apod.  absolutně tedy nechápu, proč škodovka přišla s touto aktualizací o 4 měsíce později než VW, co je tohle za divnou koncernovou politiku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...