Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

JanaC padla tu otázka, že aký operačný systém používaš v počítači. Je to MAC alebo WIN??? Na Mac-u spomínaný postup bohužiaľ nefunguje.

Ďalej, čo konkrétne si nakopírovala na tú SD kartu? (áno formát musí byť FAT32) Ono by to malo vypadať nejak takto (teda aspoň v prípade Columusu) :

1190859486_Snimkaobrazovky2020-10-09o8_59_21.thumb.png.2870bc3b6ee94faabb65b09e4e131e69.png

A SD karta by mala mať kapacitu aspoň 32GB

 

 

PS: Moje poznatky sú z update-u SUP3 a OIII a rádia Columbus, velkosť máp a samozrejme tým pádom aj nutnosť mať 32GB SD alebo HDD sa môže líšiť v prípade iného rádia.

Editováno: , autor: Scenic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona ale žádná aktualizace neproběhne, jestli se jí snažíš v rádiu spustit. Jen strčíš kartu s novými mapami do slotu a naviguješ. To je vše. Rádio ti píše, že máš ECE 2020/2021, takže ok. Ty mapy jsou na kartě a s tou kartou navi pracuje, takže co tam strčíš, s tím to jede. Neprobíhá žádná aktualizace map z karty ale používají se mapy na kartě. 

Editováno: , autor: Strojvůdce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@LukasHradecky a jseš si jistý, že to to nejde ? nebo podle čeho soudíš, že ti to nejde ? pokud provedeš správné nakopírovaní na kartu, tak po vložení do amundsenu žádná viditelná aktualizace neprobíhá, protože to máš na sd kartě, takže se jede dál..jen v informacích ohledně navigace uvidíš verzi navi, kterou jsi si tam nahrál..máš screen té verze, co ji tam měl a screen té nové, zdali to ukazuje dvě rozdílné verze ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, ski1961 napsal:

@LukasHradecky a jseš si jistý, že to to nejde ? nebo podle čeho soudíš, že ti to nejde ? pokud provedeš správné nakopírovaní na kartu, tak po vložení do amundsenu žádná viditelná aktualizace neprobíhá, protože to máš na sd kartě, takže se jede dál..jen v informacích ohledně navigace uvidíš verzi navi, kterou jsi si tam nahrál..máš screen té verze, co ji tam měl a screen té nové, zdali to ukazuje dvě rozdílné verze ?

Ahoj , no jistý si nejsem ani netuším jak ta aktualizace má vlastně probíhat , ale celkově mi navigace v autě vůbec nejde viz foto, a když vložím data do auta tak mi to jen načte slot ale dal už mi to žádné aktualizování neoznámí a když dam přes “menu” v rádiu vyhledat aktualizace tak mi to napíše ze nejsou dostupná data .🤔

7BF9A4EC-506B-428E-9CBE-03A257301967.jpeg

E94B0D17-5A6C-4AE2-83D5-2F9090607111.jpeg

49E52E31-DFC4-417B-8DE5-E6AB8F34AFA3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@LukasHradecky vidím, že jsi tady nový, tak si dávej bacha, protože admin na tebe za chvilku vystartuje, že porušuješ pravidla, v tvém případě se necituje předešlý příspěvek.

 

Máš kartu 16 nebo 32 GB ? Přečetl jsi si příspěvky výše, kde jsem popisoval přesný návod, jak nakopírovat na kartu novou mapu ?

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@LukasHradecky taky jsem si mezi tím podle čísla dílu zjistil, že nemáš Amundsen, ale Columbus a to je pak úplně něco jiného, než jak funguje Amundsen. Takže tady už ti já nepomohu, protože neznám, jak se dělá update navigace na Columbusu, protože, tam jsou mapy na pevném disku přímo uvnitř rádia, takže snad ti někdo tady poradí, jak se aktualizuje Columbus :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nové mapy pro MIB2 Standard / Amundsen ECE 3 (5GB): Austria, Croatia, Czech Republic, Germany, Hungary, Italy, Liechtenstein, Malta, Poland, San Marino, Slovakia, Slovenia, Switzerland, Vatican City State: http://vw-maps-cdn.lighthouselabs.eu/vw-maps/DiscoverMedia2_EU2_1520_V13.7z

nebo celá Evropa: https://seatmapdownloads.akamaized.net/EUAS/EU_AS_STD_1520.zip

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...