Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Zdravím,

měl bych dotaz k aktualizaci map. Do Octavie s Columbusem (vyrobená 12/2017) se mi stáhly nové mapy (11/2020).
Do Passata s amundsemen (vyrobený 11/2018) stále nové mapy nejsou. Nemáte, prosím, někdo tyto mapy stáhnuté popř. odkaz ke stažení? Rád bych si aktualizoval i druhé auto.

Odkaz výše od "petous22" mi háže chybu při kopírování na kartu, pokud je to správná verze pro Passata.

Díky moc.

Editováno: , autor: Tattoomaen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahojte,

 

ako presné sú tie škoda mapy? Mne sa zdá, že to katastrofa. Aspoň na Slovensku.

Dnes som sa po dlhšej dobe navigoval pomocou. Navigávia ma viedla pred Žilinou na zatiaľ nesprevádzkovanú dialnicu smerom na tunel popod Strečno.

Táto dialnica je ešte hudba budúcnosti a na tejto mape je to ako hotová vec.

Rovnako aj za Bratislavou naviguje cez križovatku Triblavina, ktorá je momentálne iba vo výstavbe.

 

Mapy mám stiahnuté aktuálne 25/2020. Amundsen MR2019

Týtmo spôsobom je tá navigáca v podstate nepoužiteľná. Hlavne, že za to pýtajú kopu peňazí.

 

Keď som na stránke škody sa preklikal na mapové podlady Here, tak tam je to v poriadku. Ja nechápem ako toto môžu urobiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@lopox

Je to tak jak píšeš. Dost často to vede na byť dostavěné, ale ještě ne zprovozněné výstavby dálnic, či obchvatů. Navigaci používám často, ale nad tímto mi také zůstává rozum stát. 
 

Jinal VW update portal má už nejnovější mapy ke stažení (23.11.2020). Škoda portál stále nabízí jako aktuální mapy ty z 25KT. 

Editováno: , autor: LukášCBR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám sice Karoqa, ale podobná zkušenost s mapovými podklady pro Amundsen. Docela tragédie... :( Myslíte si, pokud bych stáhnul tyto mapové podklady pro VW, že si polepším? Moc díky

 

Odkaz:

koda Amundsen (MIB2),
Seat Navi (MIB2),
VW Discover Media2 (MIB2),
Audi MMI ?-?-? (MIB2)
 

# ECE AS 2021    14 GB
 VW portal:    http://navigation-maps.volkswagen.com/vw-maps/DiscoverMedia2_EU-AS_1520_V13.7z

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lebo v normalnom svete sa dialnica nestavia 30r a furt nieje hotova. 

Ked NDS ka da na web ze dialn8ca bude postavena vtedy a vtedy. Tak logicky sa to zapracuje do mapy. 

Bohuzial na sk za informacia zmeny terminu dostavby zmeni aj 10x kym sa vobec dostavia, ak sa dostavia. 

Tak ze napiste vlade preco sa nestavia napr obchvat kosic ked peniaze z eu boli pridelene, ale prepadnu. Zase budete frflat ze na mape je obchvat a v skutocnosti nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Roman.dj1 napsal:

Zdravím, mám sice Karoqa, ale podobná zkušenost s mapovými podklady pro Amundsen. Docela tragédie... :( Myslíte si, pokud bych stáhnul tyto mapové podklady pro VW, že si polepším? Moc díky

 

Odkaz:

koda Amundsen (MIB2),
Seat Navi (MIB2),
VW Discover Media2 (MIB2),
Audi MMI ?-?-? (MIB2)
 

# ECE AS 2021    14 GB
 VW portal:    http://navigation-maps.volkswagen.com/vw-maps/DiscoverMedia2_EU-AS_1520_V13.7z

Nepolešíš si v ničem. Verzi 1520 má na svém webu, nebo tam brzy bude, i Skoda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, LukášCBR napsal:

Nepolešíš si v ničem. Verzi 1520 má na svém webu, nebo tam brzy bude, i Skoda. 

OK, tak to díky... :) Před tím jsem měl Yetiho a ten měl 100x lepší mapy než novější Karoq… Holt pokrok nezastavíš... :D  A jiný způsob jak to vylepšit asi není co (jiné mapy od VW, apod.)? Kromě používání Waze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď nevím přesně, který výrobce vydavá mapové podklady pro Amundsen a Columbus, ale pro jeden infotainment je to od Here maps a pro druhy je to TomTom. 


@Patrik1971 u Columbusu vás to netáhne přes dostavěné, ale nepuštěné, úseky? To, že je Columbus lepší je jasné, také tomu odpovídal i příplatek za Traveller Assistant (67.800Kč!), což plno lidí pochopitelně nebylo ochotno akceptovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, stafa napsal:

Ahoj kluci potřebuju poradit na jakou 32gb sd kartu nahrát mapy 2020/2021 pro AMUNDSEN na O3 2016. Zkoušel jsem ADATA ,VERBATIM, KINGSTOM a rádio to ze žádné nepřečte. Jediné co funguje je nahrání map na zformátovanou orig. sd kartu škoda 16gb na které jsem původně měl mapy 2016. Klidně mi pošlete odkaz na nějakou 100% funkční s radiem AMUNDSEN. Díky

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, LukášCBR napsal:

Teď nevím přesně, který výrobce vydavá mapové podklady pro Amundsen a Columbus, ale pro jeden infotainment je to od Here maps a pro druhy je to TomTom. 


@Patrik1971 u Columbusu vás to netáhne přes dostavěné, ale nepuštěné, úseky? To, že je Columbus lepší je jasné, také tomu odpovídal i příplatek za Traveller Assistant (67.800Kč!), což plno lidí pochopitelně nebylo ochotno akceptovat. 

Vobec,su tam zakreslene,ale iba ako informacia do buducna.Columbus ich proste ignoruje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Patrik1971 napsal:

Vobec,su tam zakreslene,ale iba ako informacia do buducna.Columbus ich proste ignoruje.

Aha, to jsem netušil. 
 

Jinak zde na fóru je někde návod, jak změnit myslím CID SD karty a pak není třeba mít originální SD kartu. Chce to ale o dost lepší IT znalosti a zkušenosti, než mám já :-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, zdenci napsal:

 

To, čo tu cituješ, som určite nenapísal ja. 

 

před 2 hodinami, Patrik1971 napsal:

Vobec,su tam zakreslene,ale iba ako informacia do buducna.Columbus ich proste ignoruje.

 

To sa mýliš, po obchvate Ružomberka som vtedy "cestoval" s Kolumbom... 

A nebol som sám - potvrdili mi to nezávisle dvaja známi, jeden na Opli a druhý na Renaulte, takže to zrejme nebol problém len v rámci koncernu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
On 12/6/2020 at 8:27 PM, LukášCBR said:

@lopox

Je to tak jak píšeš. Dost často to vede na byť dostavěné, ale ještě ne zprovozněné výstavby dálnic, či obchvatů. Navigaci používám často, ale nad tímto mi také zůstává rozum stát. 
 

Jinal VW update portal má už nejnovější mapy ke stažení (23.11.2020). Škoda portál stále nabízí jako aktuální mapy ty z 25KT. 

 

a to ukazovanie budúcich ciest nie je aj preto, že nemám zaplatený škoda connect?

Ak by som ho mal zaplatený, tak by možno aktualizovalo tú mapu o aktuálnu prejazdnosť ciest, napr. ako keď ukazuje zápchy.

 

Nemáte s tým niekto skúsenosť, či by predplatenie škoda connectu pomohlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...