Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Tak aktualizace na webu Škoda už se objevila. Stáhnul jsem STD2_1520_EU_A1_202122, v autě funguje, ale je divné, že některé soubory mají datum 2.12.2019. Přitom v předchozí ver. byl u stejných souborů datum 24.06.2020. Divné. Zkoušel někdo mapy stáhnout? Je tam něco nového? 

PS: Zvláštní také je, že soubory mají sice starší datum, ale přitom jsou větší... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 7. 2021 na 21:12, Emil-Z napsal:

Tak aktualizace na webu Škoda už se objevila. Stáhnul jsem STD2_1520_EU_A1_202122, v autě funguje, ale je divné, že některé soubory mají datum 2.12.2019. Přitom v předchozí ver. byl u stejných souborů datum 24.06.2020. Divné. Zkoušel někdo mapy stáhnout? Je tam něco nového? 

PS: Zvláštní také je, že soubory mají sice starší datum, ale přitom jsou větší... 

To bude tím, že si stáhnul loňskou, aktuální jsou verze STD2_1720 nebo 1730...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, guest100 napsal:

jak starší verze? ta verze je stejná, jako je uvedeno na předešlé straně odkaz na portál VW, holt Škoda vždy aktualizace dostane jako poslední, ale data jsou to stejné, proto není třeba mít obavu stahovat z dle uložených odkazů, z portálu VW:

Emil-Z píše, že stahoval přímo "ze škodovky" a petous22 píše, že stáhnul loňskou verzi... já tam vidím vždy jen tu aktuální/poslední dostupnou.

Editováno: , autor: virtual
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

záleží čím to rozbaluješ, pomocí 7zipu to chyby také vypíše, ale rozbalování se dokončí a aktualizace se provedla, doporučuje se nerozbalovat přímo na kartu ale v počítači a pak teprve adresáře a soubor zkopírovat na flešku nebo na sd kartu 

Editováno: , autor: guest100
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to rozbaľujem tak isto 7zip a žiadnu chybu nehlási. Včera som akurát aktualizoval rok 2022 zo Škoda portálu.

A je naozaj lepšie rozbaliť niekde na disk a až potom skopírovať na kartu než to na ňu rozbaľovať, vtedy sa stáva, že môže dôjsť ku chybe.

Editováno: , autor: danno1771
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pani, dnes som stiahol mapy zo škoda portálu, verziu STD2_1720_EU_A1_202145 pre Amundsen, ktorá ma cca 15 GB, keď som ju chcel rozbaliť cez win.rar,  alebo 7zip, tak mi chce rozbaliť priečinok maps, ktorý ma len cca 5gb, a keď ho rozbalím tak v extrahovaných súboroch mam len priečinok maps a potom 00, priečinok EEC mi tam chyba...vedel by niekto poradiť, čo robím zle?

 

Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 11. 2021 na 20:15, Jan Podborský napsal:

Mapy na Columbus mi taky při rozbalování ve winrar i 7zip házeli chybu. Zkusil jsem je rozbalit přímo v průzkumníku windows a funguje to. Před chvílí jsem je úspěšně nainstaloval.

Stejná situace a postup zde, pro rar chyba v souboru France*.*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...