Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím

Chcel by som aktualizovať mapy v Columbusu ale nikdy sa mi nepodarí stiahnuť celý súbor máp. Pokúšal som sa o to asi 5x a 5x mi stiahlo rôzne velkosti map a nikdy nedostahovalo do konca a po stiahnuti mi vyskocila chyba, že je súbor poškodení. Vedeli by ste mi prosím poradiť ako mám pokračovať dalej ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím ve spolek,

dají se ještě někde stáhnout aktuální aktualizace map Evropy pro Amundsen MIB1 do Octavie 3? Oficiální stránky Škody Auto má asi rok starou aktualizaci, kterou mám, a další jsem nenašel. Někde na netu jsem četl, že Škodovka pro verzi MIB1 už aktualizace neposkytuje. Je to pravda? Nebo to lze nějak obejít a použít aktualizace map pro MIB 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím.Na aktualizáciu máp u amundsen MIB2 potrebujem teda originál SD kartu.Chcem sa spýtať: dá sa táto karta zamieňať medzi autami? Viem že pri octavii 2 to fungovalo tak,že pri RNS310 čítalo mapy z kartye a pri RNS315 teda amundsen+ sa dali karty zamieňať medzi vozidlami,mapy sa aktualizovali v systéme a karta mohla von.Ako to teda je pri novších amundsenoch? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Amundsen co mám já (MIB2.5) 2019 přijímá jen originální SD kartu, a mapové podklady jsou na SD kartě, tedy musím být pořád zasunuta v autě. Ale není problém ji vyndat s použít v jiném autě. Tím že kartu z auta vytáhneš nemá mapové podklady. Tedy SD karta je zároveň jakoby "licencí", tedy navigace funguje jen v tom autě ve kterém je zasunutá SD karta. (Neoriginální karta prý nefunguje.)

 

Pokud vím Columbus to má tak, že SD karta může být jakákoliv (i neoriginální) prototže tam se mapy překopírují do jednotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mapy jsem v (SIII Columbus) aktualizoval, nicméně oprav se Škodovce moc přenést nepovedlo. Spousty změny na cestách jsem hlásil 09/2021 (byly mi potvrzeny a zmíněno vydaní v Q1 2022) ovšem opravy stále chybí. Maďarská M30 z Košic taktéž chybí. 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som Columbus Mib1 poriesil instalaciou android modulu.Na navigaciu pouzivam Sygic s online aktualizaciou dopravy.Sadnem do auta a telefon automaticky cez rutinu vytvori hotspot a modul sa nan pripoji.Origo navigacia je nepouzitelna sragora

Editováno: , autor: Talo77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dovolim si nesuhlasit. uz som to niekde pri F3 urcite pisal. Rumunsko, kopce, bez internetu - nechytila sa Waze, Google mapy, Mapy.cz ani Sygic (ktory by mal byt offline). jedine co sa chytilo okamzite, bola prave zabudovana navi. niekto to mozno ani nezazije, ale ako zaloha je fajn mat nieco navyse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, wirer napsal:

dovolim si nesuhlasit. uz som to niekde pri F3 urcite pisal. Rumunsko, kopce, bez internetu - nechytila sa Waze, Google mapy, Mapy.cz ani Sygic (ktory by mal byt offline). jedine co sa chytilo okamzite, bola prave zabudovana navi. niekto to mozno ani nezazije, ale ako zaloha je fajn mat nieco navyse

Sygic je offline navigacia .Akurat internet pouzivam na aktualne obmedzenia na ceste.Ked je niekde zdrzanie,zapcha.Nestalo sa mi,ze by sa nechytil

Editováno: , autor: Talo77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sygic som pouzival este za cias Symbianu, na Nokiach ked o Androide sa len sepkalo. Viem, ze je aj offline, mapy som mal a mam stiahnute. No proste pri pokuse ju zapnut chyba (presne znenie nemam, bolo tam len tlacidko na ukoncenie) 

Ale to uz sme mimo. Kto nechce, nech neaktualizuje a nepouziva... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistoval jsem trochu blize oduvodneni toho, ze opravy v mapach nejsou v posledni aktualizaci, a pravda je takova, ze v aktualnim vydani tj. V03959818H 0197 ECE 2022-2023 se nachazi navigacni data z data: 2021.10.14. Mozna se ptate, proc je tomu tak? Tak zhruba 4-6 mesicu trva koncernu VW prenest mapove podklady z www.here.com do svych vozidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@binfordziadne stlacanie aktualizvat netreba. ak mas mapy spravne nakopirovane na SD karte, vlozis do jednotky a navi si ich najde sama. len spust navigaciu tlacidlom vedla displeja a ides. overit aktualnost si mozes potom priamo v nastaveniach navi. nic viac ti netreba...

ta aktualizacia co si spominal je pre aktualizaciu SW radia, nie map

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, bouchy napsal:

Až na to, že se nemusí přichytit na dostatek družic, v tom to asi bylo.

Neviem,pouzival som to v telefone na navigovanie,teraz to mam cez ten android modul,kde je externe gps umiestnene v rohu na spodku celneho skla a do teraz som nemal problem fixom druzic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...