Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak já už mám aktualizováno a mapy fungují dobře.....

 

Jinak info pro Brňáky (a okolí).... velkej kruháč na Žlutém kopci tam pořád není a kruháč před Lipůvkou (odbočka na Blansko) tam pořád je......  takže soudruzi mají trošku zpoždění.... :kol-32:

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se dalo čekat, Královopolský tunel byl otevřen v roce 2012 a na mapách se objevil tuším až při update na podzim 2013 nebo na jaře 2014 

 

mapy pro vestavné navigace nebyly nikdy nejnovější, spíš naopak, ale některé jiné značky jsou na tom ještě hůř

 

Já stejně moc nechápu, jak to u nich funguje. V here.com (nebo jak bylo to URL) můžeš dokonce chyby nahlásit a nějaké ulice v Žabovřeskách jsou tam už minimálně rok správně, ale i v aktuálních mapách jsou pořád ještě otočené jednosměrky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak, jasně.

 

Mimochodem, cvičně jsem si stáhnul aktualizaci do Discover Pro, co je v Golfu (tj. ekvivalent Columbuse) a co myslíte? Ta data jsou úplně stejná, takže pokud si příště budete chtít ušetřit trochu dat při stahování, můžete asi sosat rovnou data pro Golf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já stejně moc nechápu, jak to u nich funguje. V here.com (nebo jak bylo to URL) můžeš dokonce chyby nahlásit a nějaké ulice v Žabovřeskách jsou tam už minimálně rok správně, ale i v aktuálních mapách jsou pořád ještě otočené jednosměrky.

Ahoj

 nevíte od koho pochází mapy pro Škodu? Navteq (dnes HERE) nebo jiná společnost(TeleAtlas, ...)? Možná se zobrazuje při zapnutí a náběhu map. Pokud jde o HERE, mohl bych třeba pomoci. I když i tak půjde řádově o  měsíce.

Editováno: , autor: lubpf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdá se, že stále nic, chtěl jsem stahovat, ale soubor je podle všeho pořád ten starý. A když jsem koukal na mapy pro VW Golf (jsou to fyzicky tytéž soubory), tak taky mají ještě květen.

 

Hergot, v dnešní době by neměl být problém dělat ty aktualizace měsíčně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhnul jsem je z těchto stránek: http://updateportal.skoda-auto.com/cs-cz/

Vypíšete VIN kód, stránka Vám nalezne případné aktualizace na Váš vůz. Hned na prvním místě bude aktualizace map. Je tam verze ECE 2016, tedy poslední, která je nejaktuálnější. :kol-27:

Editováno: , autor: Petoru
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak pro GOLF už jsou nové mapy k dispozici. Updateportál u škodovky mi ale zatím ještě nabízí staré mapy. Vím, že ty mapové podklady jsou fyzicky stejné soubory, ale neporovnával jsem celou adresářovou strukturu.

 

Mimochodem, u VW je možné stáhnout jednotlivé regiony zvlášť, tj. nemusíte tahat celých 21 giga, pokud nechcete.

Editováno: , autor: ELXEL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...