Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Diky a jeste bych mel jednu otazku, snad me neukamenujete - jde totiz o navigaci Discover ve VW. Je to jako tomu bylo u stareho amundsenu, ze byl stejny jako rns310 porp plusko jako 315?

 

Tj chapu spravne, ze discover je amundsen a discover pro je radoby novy columbus? Kamarad ma VW navigaci, a nejak se nemuzeme zorientovat, ktera je ktera a zda bude stejna karta pasovat :) Podle portalu VW, deli Golfa na tri kategorie, do 15, od 2015 o 2017. Predpokladam ze od 2017 je to mib2, od 2015 mib1 ale co je to predtim? Diky :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 3. 2020 na 10:22, PistaTT napsal:

Budú fungovať

Tak jsem to zkusil, a nejde :-) a ted kdyz jsem dal jeho vinko do update portalu, nabizi mi to ke stazeni jen jeden druh mam jako ECE 2020, kdyz tam dam sve VIN, mam tam na vyber plno variant dle pokryti. Ale oboji vypada jako amundsen MIB1. Tak uvidime, zda moje karta z mib1 pujde v jeho mib1 i presto, ze musime stahnout rozdilne mapove podklady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím všechny, 

 

řeším na OIII FL aktualizaci map u Columbusu. Dle VIN jsem stáhl poslední ZIP, který jsem rozbalil do rootu SD karty. Po vložení SD karty Columbus napíše, že na SD kartě jsou dostupná aktualizační data. Jdu normálně do navigace a spustím aktualizaci z SD karty. Tam to začne hledat aktualizační soubory a bohužel po chybě to napíše známou chybu o tom, že nejsou data dostupná.

 

Paměťovka SanDisk Extreme 64GB, ExFat (MBR) a rozbaleno do rootu (viz screenshot). Mám v Columbu i druhou paměťovku na média a ta funguju naprosto správně.

 

Napadá vás, čím by to mohlo být? Původně mě napadla velikost karty nebo její zformátování, ale druhá - stejná - karta běží v pohodě a systém ze začátku aktualizaci registruje.

 

Díky moc!

sd-karta.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 6. 2020 na 20:40, tomnavratil napsal:

Zdravím všechny, 

 

řeším na OIII FL aktualizaci map u Columbusu. Dle VIN jsem stáhl poslední ZIP, který jsem rozbalil do rootu SD karty. Po vložení SD karty Columbus napíše, že na SD kartě jsou dostupná aktualizační data. Jdu normálně do navigace a spustím aktualizaci z SD karty. Tam to začne hledat aktualizační soubory a bohužel po chybě to napíše známou chybu o tom, že nejsou data dostupná.

 

Paměťovka SanDisk Extreme 64GB, ExFat (MBR) a rozbaleno do rootu (viz screenshot). Mám v Columbu i druhou paměťovku na média a ta funguju naprosto správně.

 

Napadá vás, čím by to mohlo být? Původně mě napadla velikost karty nebo její zformátování, ale druhá - stejná - karta běží v pohodě a systém ze začátku aktualizaci registruje.

 

Díky moc!

sd-karta.jpg

Koukam ze mas macos 

tak to ti nepude me to taky nejde dela mi to kamos na win a jde to na mac to proste nejde 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...