Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ty woe, Hravec, koukám asi jako všichni na nové příspěvky co se na fóru napsaly od včera ale když čtu Tvůj totožný potřetí, nakopírovaný do třech různých vláken tak to je síla, ...........to máš strach, že když to samé nepíšeš třikrát tak by to mohl někdo přehlédnout nebo co ?

 

tady - tady - tady ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hravec, dva byly naprosto stejné slovo od slova jak potvrzuje Pawouk a třetí taktéž, jen u něho bylo ještě navíc něco dopsáno.

 

Kdo Columbuse nemá tak nechápe rozdíl mezi infotaimentem a navi.... ??

Zajímavá reakce na výtku o duplicitních příspěvcích, i když pro tebe typická.

 

A pokud chceš napsat další svou obvyklou reakci, tak předem odpovídám, opravdu ti nezávidím ani Columbuse, ani že máš, jak často zdůrazňuješ novinářské auto, v podstatě bych ho ani nechtěl, tedy to auto, Columbuse jo  :kol-47:

 
Prosím, už se k tomu nevyjadřuj ať tady zase není dlouhá diskuse o ničem, svoje jsem řekl, ty taky tak jedeme dál.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Vývoj map od Navteq(seřazeno od nejstarší verze):
1. P41_N60S5MIBH3_EU_NT_Q1.12
2. P78_N60S5MIBH3_EU_NT_Q1.13
3. P88_N60S5MIBH3_EU_NT_Q3.13(aktuální = nyní možné stáhnout)
 
Jinak doporučuju stáhnout jdownloader a metodou zkopírovat odkaz a postupně vložit ty jednotlivé odkazy(ne ten celý velký) do tohoto stahovače(taky hezké české....skoro jako sestromuž :rolleyes:) a pak nastavit počet max. stahování maximální na hodnotu dle kapacity Vašeho internetu(rychlost stahování děleno cca 100 kbit/s) a např. při hodnotě 10 to je za cca. 2 hodiny doma.
 
Tady odkaz na jdownloader:
http://installer.jdownloader.org/WebInstaller.exe
 
A tady pro větší jednoduchost přímo samotné linky na poslední verzi map(stačí otevřít a celé označit a vložit do spuštěného stahovače):

last.txt
 

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj 2x jsem to už stáhl přes JDownloader a pří rozbalování v 7-zip mě to píše že mám poškozené 2 soubory. Už se to někomu stalo, nebo kde dělám chybu? Děkuji za radu

Posledně jsem s tím bojoval stejně :-(

Pokud jsi z okolí Prahy, napiš půjčím ti funkční SD kartu s ověřeným update

FraZI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

poslední verze, jak je uvedeno i v tom odkazu od ferdy25 je verze 88 ECE - tedy: attachicon.gifVýstřižek.JPG tu tam máš i ty...ty obrázky výše jsou jen ilustrační...

 

tak jak dal ferda25 odkaz, i přes něj se dostaneš na ty stejné stránky www.navigation.com - tedy HERE - tedy NAVTEQu - není to nic neoficielního .... je to ofic. postup... jen zjednodušený ...

 

Ok, už jsem se tam proklikal... máš pravdu, poslední verze je z června 2014, takže tu tam mám... mě čeká aktualizace až v listopadu 2014, kdy píšou, že budou nové mapy...

 

Předvapilo mě, že na aktualizaci musí mít člověk nastartovaný motor.. , asi pojistka aby neklekla baterka.... :kol-140:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...