Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Zkoušel jsem aktualizovat Columbus z map pro VW, ale tentorkát to selhalo (hlásilo to chybové kódy u nějakých map). Zatím jsem neměl čas to blíž zkoumat. (dřív byly ta aktualizační data totiž naprosto totožná)

 

Navíc zatím pořád není nová verze map oficiálně od škodovky, furt nabízí ECE 2016. Napadlo mě, jestli nemají stejný problém s daty jako já a nepracuje se na nápravě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem dal opětovnou aktualizaci a už tuším, proč se to napoprvé nepovedlo (ono se to nepovedlo totiž ani napodruhé, teprve napotřetí se zdá, že to půjde).

 

Zatím pracuju s následující domněnkou:

  1. Jedete někam autem, zapnete aktualizaci.
  2. Dojedete za chvíli do cíle, vypnete motor, vystoupíte, aktualizace dále viditelně běží.
  3. Vrátíte se k autu, stále ještě běží viditelně aktualizace; není to uspané.
  4. Nastartujete.
  5. V tu chvíli se to celé posere - nevím proč, asi to natvrdo restartne systém a ten se z toho opupínkuje.

Navíc pak už nejde aktualizace použít (nebo jsem nepřišel na to jak). Musel jsem vzít SD domů, smazat identifikační XML soubor, co si tam dal Columbus a pak až jsem mohl pokračovat v aktualizacích. Takže jsem pustil aktualizaci, po nějaké době se vrátil do auta, znovu probudil Columbus, ten navázal s aktualizací atd. Teď tam bylo 97 procent, pak jsem jel pryč, takže ráno by to mělo doufám být hotové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chlapi ja neviem co robim zle, ale mne zakazdym to prasive radio zahlasi ze je USB poskodene alebo ze tam nie su data. Stiahnem aktualizaciu, rozbalim, vznikne mi zlozka s nazvom "P153_N60S5MIBH3_EU_NT" Mam celu tuto zlozku nakopirovat na SD / USB alebo len obsah tejto zlozky??? tj. ma to vyzerat takto ze:

SD/P153_N60S5MIBH3_EU_NT/

alebo

SD/ a tam dva subory a dve zlozky s nazvami (metaiinfo.txt, Mib1, Mib2 a P153_N60S5MIBH3_EU_NT_Q3.15.md5)

 

Vdaka 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nějaký divný WIN. Stáhnu ten program přímo ze Škodovky a po otevření toho programu se mi to sekne. Není náhodou v Českých Budějovicích nějaká dobrá duše, která to už dělala, že by mi pomohla?

 

No nic koukám že sem koukal blbě a dá se to stáhnout i jinde než na škoda stránkách Omlouvám se!!!

Editováno: , autor: taxia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 7. 2016 at 14:57, Scenic napsal:

Tak nech robim co robim vysledok je vzdy rovnaky

image.jpeg

Tak dnes jsem se pokousel aktualizovat amundsena v aute kolegyne.. USB, SD, rozbaleno pomoci toho softu od skodovky, rozbaleno pomoci 7zip, vubec to nehraje roli. Aktualizaci auto proste nevidi. Kdyz jsem to popsal na FB SA tak mne poslali k nejblizsimu dealerovi. Mam takovy pocit ze balicek pro amundsena je nejakej vy*ebanej.. 

Pokud se to nekomu povedlo zprovoznit, at sem hodi navod, protoze ja se z toho pujdu brzo zastrelit.

Diky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...