Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Díky za reakci Patriku, ja to myslel spíš informativně že dřív se z webu stáhl download manager, ten si pak sam stahl soubor a rozbalil ho na SDcko. Ted se z webu stahne rovnou ZIP, jakoby nejde to pres "skodovackej programek" ale naprimo. Tak me to jen trochu zarazilo jestli se mi to vlastne stahuje "spravne" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 5. 2019 na 16:30, Aleš_BX napsal:

 

je to tak, Amundsen si bere trvale mapy z SD karty, jen do Columbuse se mapy instalují, SD karty tedy v Columbusu trvale být nemusí, proto lze instalovat z USB nebo i vzduchem online

Ahoj zkoušel jsem to přes wifi a napsalo mě to, že služba je momentálně nedostupná. Tak jsem to stáhl na kartu a v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak nám v pondělí u VW zveřejnili nové mapy i na Amundsena (= Discover Media = MIB 2 Std), stačí zvolit Golf R z roku 2017: https://webspecial.volkswagen.de/vwinfotainment/cz/cs/index/Aktualizace-mapovych-podkladu/maps-download#/?car=9f7f14ba-5cb6-49fd-bd7f-7513cc6dd207&navi=f7d60bb5-e4c7-4f15-a629-ed994e464a9f

Editováno: , autor: petous22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

pozor, ty nerobis aktualizaciu software Columbusu ale aktualizacu map

 

naformatuj SD kartu na FAT32 a rozbal obsah zipu do rootu karty. takze na karte budu iba adresare Mib1 a Mib2 a subor metainfo2.txt.

akonahle zasunies kartu, malo by to same detekovat aktualizaciu map a vyzvat ta na potvrdenie spustenia aktualizacie.

 

ak by to nechcelo ist, tak mozes skusit zmazat adresar Mib2 a subor metainfo2.txt a obsah adresaru Mib1 presunut do rootu karty.

Editováno: , autor: PistaTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, PistaTT napsal:

format Fat 32 nejde jen jde exFAT a NTFS,detekovalo to samo ale žadné potvrzení spuštění aktualizace tam není.zkusil jsem vymazat iMib2 a subor metainfo2.txt.

a nic.ukazuje mi pořád to same a tohle při vložení karty 

 

před 3 hodinami, PistaTT napsal:

 

 

DSC_0774.JPG

Editováno: , autor: Matuš84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dnes som skúsil hľadať pre svoje auto aktualizáciu, resp skúšal som sa pripojiť na update portál a po zadaní Vin som dostal takúto odpoveď. Mam MR 2015 (11/2014). Rad by som vedel, či je to práve tým MR alebo je chyba na strane škodovky a preto by som rad vedel ako to funguje vám na novších, ale aj starších modelových rokoch. Ďakujem

 

Ps - neviem ci to je zreteľne, lebo v mobile nevidím vôbec nič, ale vraj neboli nájdené žiadne dáta pre moje vin

 

8a05591c725b6e5981f280a212ae88f1.jpg&key=c76893479188e8897058d192568d3697caa30ce2b23b365e3190c0d7202cab02

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...