Přejít na obsah

Vynulování (reset) servisního intervalu.


romo33

Doporučené příspěvky

Mam jeden mali dotaz.Ma maxidot nejake oneskorenie pri zobrazovani servisneho intervalu?

Prave som po vymene oleja na F II resetoval servisny interval cez vag(Pristrojova doska 17,Prisposobenie 10,kanal 2, jednotku som zmenil na 0) a maxidot my zacal ukazovat "servis za ---- km nebo ---- dni".

Tak som sa trocha hral s nastavenia na kanaloch 40,41 a na maxidote mi ostala hodnota "servis za 100 km nebo 2 dni" aj ked na kanaloch 40,41 mam 1 a 2(100 km a 2 dni po vymene).

Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím všechny

Jsem po výměně oleje a nedokáži odstranit hlášku = SERVIS NYNÍ =

Prosím poraďte mě někdo tuto kombinaci tlačítek a já nevím čeho všeho,abych se této hlášky zbavil.

Hledal jsem všude možně a buďto někde přehlíd nebo už jsem z toho tak zmatený,že nevím.

Předem vám moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny

Jsem po výměně oleje a nedokáži odstranit hlášku = SERVIS NYNÍ =

Prosím poraďte mě někdo tuto kombinaci tlačítek a já nevím čeho všeho,abych se této hlášky zbavil.

Hledal jsem všude možně a buďto někde přehlíd nebo už jsem z toho tak zmatený,že nevím.

Předem vám moc děkuji

post-24741-1258098911_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Díky za rady,ale vůbec nic mě z toho nefunguje.Servis tam mám stále.

Ale chci se ještě zeptat,na fóru s golfem jsem se dočetl,že pokud je normální palubní počítač,

tak tam to jde taky přes tuto kombinaci.

Ale když má někdo MAXIDOT,tak tam to prý nejde a jde to pouze přes VAG.

Tak se chci zeptat zda toto platí i u nové fabie s MAXIDOTem.

Předem moc díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Mám roomstera 2007 ted jsem mnenil olej a nemuzu vymazat servisni interval. Podle navodu pouziti , pri vypnutem zapalovani zmacknout nulovaci tlacitko, pak zapnout zapalovani a otocit do prava, rozladim akorat hodiny , nic se nedeje . Ten palubni displej je trosku jiny nez u fabie, starsi treba 2001. Uz jsme zkousel tak i tak a stale jenom steluju hodiny, to s tim musim na diagnostiku, aby se my vymazal servisni interval? Prejel jsme jak kilometry tak i cas vymeny. Myslim ze mam nastaveny 15000 pevny interval, ale moc tomu nerozumim. Prosim poradte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

A držíš to tlačítko furt i po zapnutí zapalování? Ono se totiž musí držet asi 5 sekund, než si to ŘJ přebere a na to nulování intervalů přeskočí. Tady na tom obrázku: http://forum.skodahome.cz/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=169758 to je napsané poměrně přesně - držet knoflík, zapnout zapalování a ten knoflík držet, dokud se na displeji nevypíše "Service Oil" - pak teprve pustit a točit doprava... Potom ho zmáčkneš znovu a čekáš, dokud to nevypíše "Service Insp" - až pak ho pustíš a otočením doprava zase smázneš... Jinak zajet do servisu nebo k někomu kdo má kábel a smáznout přímo komunikací s kompem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravim, tak jsem stravil par hodin googlenim, prochazenim for a vyresetovat servisni interval se mi nepodarilo. Zkousel jsem pres klicek - nefunguje. Zkousel jsem pres menu - polozku pro reset tam nemam. Mam i bluetooth modul do OBDII konektoru, take bez uspechu. Software ktery pouzivam, reset neumi a s VAGem ktery umi neni kompatibilbi - pouziva virtualni bluetooth port takze neni sance. Koupil bych si jinej kabel, ale nasel jsem ze pro ROOMSTER 2008 rok staci KKL, o kousek dal zase ze je zapotreni HEX_CAN. Tak nevim mam v tom maglajs, co teda potreuju pro ROOMSTER 2008?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ak by niekoho zaujímalo - práve som to úspešne vyresetoval. Mám klasický PP bez maxidotu. Postupoval som nasledovne:

1/ vypnúť zapalovanie

2/ stlačiť nulovacie tlačidlo a držať - zobrazí sa počet km do servisného intervalu - stále držať

3/ zapnúť zapaľovanie a otočiť doprava

4/ hotovo

Editováno: , autor: orlov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Zdarec,
po výměně oleje jsem chtěl vynulovat servisní interval (po 15 000km a 1 roce), ale prostě to nejde. Držím tlačítko pro vynulování km, následně otočím klíčkem a poté pustím tlačítko a otočím s ním doprava. A co se stane? Jenom přidám o minutu víc na času, nic víc. Dělám přesně to, co je v návodu a nic. Prosím, poraďte, už fakt nevím, co s tím. 

 

Když podržím to tlačítko, tak mi tam najede, že jsem měl před 4 dny a 250 km vyměnit olej a navštívit servis (což jsem udělal) a prostě s tím nejde co dělat. Na display mám neustále zobrazen klíč.

 

Díky všem, snad tento problém nějak vyřešíme, díval jsem se všude na netu, ale nevím si rady. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady už musíš přes vag, mame doma Roomstera 2009 rok výroby a ručně to nejde.

Mám Fábii 3/2009. V návodu je uvedeno:

 

Vynulování ukazatele intervalů servisních prohlídek můžete provádět i pomocí nulovacího tlačítka následujícím způsobem:
• Při vypnutém zapalování stiskněte nulovací tlačítko a držte je.
• Zapněte zapalování, nulovací tlačítko uvolněte a pootočte jím vpravo. Tím dojde k vynulování ukazatele.
 
Tak to dělám, ale taky mi to nejde nikdy napoprvé. Nicméně se mi to vždy nějak podaří.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...