Přejít na obsah

Vynulování (reset) servisního intervalu.


romo33

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Pokus (vlastně jich bylo přes 20) o vymazání servisního intervalu neúspěšný...

Teď už jenom přijít na to jak na to s VAGEM...

Kecka:

budu potřebovat asi toto: Výběr ŘJ - 17 přístrojová deska - kodování - atd.   Fakt polopatě....

Nemám tucha kde a jaké "aplikace" hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zdar, prosel jsem to tu a na net guglil a vsechny postupy co jsem nasel, tak nefunguji. Kamos ma F2 rv 2011 a budiky asi maxidot nebo jak se jmenuji. (Viz prilozene foto). Lze tam nejak vynulovat servisni interval nebo opravdu VAG VCDS apod. Diky za odpoved.

post-30398-0-02143000-1417266953_thumb.j

Editováno: , autor: Roman Herot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podrží šipku dolů na páčce kterou ovládá palubní počítač a najede mu na výběr MFD - palubní počítač, Audio - zobrazí rádio na maxidotu a nastavení. Dá nastavení a tam má servisní interval. Dá resetovat. Já to tam myslím našel. A zjístí i kolik zbývá do konce intervalu. Kilometrů i dní, když dá info.

 

Může si tam taky nastavit další věci jako třeba upozornění na sníženou maximální rychlost u zimních pneu - pak mu to vypíše hlášku. A nebo nastaví jazyk a taky mu to může zobrazovat druhou rychlost místo KM/H ..

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem ještě jezdil do servisu na Servisní prohlídky /FI,2007/, již tehdy mi to vždy vynulovali přes VAG.

V posledním listu mám napsáno že nesvítí nulování přes palubovku.

Teď si olej měním sám /i s mezivýměnou po 7tis./ a chtěl jsem si vynulovat přes palubovku

a ono to opravdu nereaguje /nic nesvítí ani nereaguje/. Vždy když statruji tak se ozve zv. signál

a rozsvítí Service... - ale po chvíli zhasne a naskočí kilometry.

Dotaz:

jak dlouho mohu jezdit dál bez toho vynulování v servise /logicky přešvihnu serv. interval/ - kolik kilometrů mohu navíc natočit?

Podotýkám že ten zv.signál mi nevadí a momentálně nemám čas ani chuť zajet do servisu na VAG, pakliže výdaje jsou teď na

krku a nevím kam dřív a ani nevím co by za to chtěli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"....takže se na to už nebudeš moct spolehnout" - to mi nevadí, vedu si nadále veškeré záznamy
tak jako v servisu /i visačku/ a z jara si najdu důvěryhodný "rodinný" servis kde si nechám auto

zkontrolovat a dohodnu se co je nebo není třeba. Ve velké Servisy jsem bohužel ztratil důvěru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Také už nějaký čas laboruji, jak vynulovat servisní interval - hláška SERVIS NYNÍ mě už moc nebaví :-). Na úvod napíšu, že se jedná o F2 před FL, RV 2009 s Maxi-Dot. Je jasné, že ručně to nepůjde, otázkou je, jaký zvolit kabel. Přemýšlím o nějaké koupi, ale jsem v tomto směru laik a vůbec se nevyznám v konektorech, pořád jen čtu u nějakých KKL, CAN, HEX-CAN... Poradíte někdo, prosím, jestli existuje nějaký levný kabel, díky němuž by to šlo? Jde mi skutečně jen o nulování servisu - pokud to bude umět i něco navíc tak fajn, ale není to podmínkou. Při prohledávání internetu jsem našel 2 zajímavá udělátka - první ale asi na moje auto nepůjde a druhá má asi i nějakou tu funkci navíc, ale nevím, jestli umí nulovat servis...

 

http://www.hobbydiag.cz/profidiag/eshop/1-1-Diagnostika-koncernu-VAG/0/5/61-Reset-servisniho-intervalu-a-oleje-pro-VW-Skoda-Audi-Seat
http://www.motordiag.cz/produkt/u281

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si měním olej sám, tak se náklady se vším všudy pohybují mezi 500 a 600 Kč. Navíc se rád alespoň jednou za rok juknu na auto zespodu, jestli je vše OK. Proto pátrání po "nulovači". S tím servisem to je dobrý nápad, zkusím to. Ale pochybuji, že to bude zadarmo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle postup ti opravdu nefunguje? Na před FL by měl fungovat.

 

Vynulování ukazatele intervalů servisních prohlídek můžete provádět i pomocí

nulovacího tlačítka následujícím způsobem:

• Při vypnutém zapalování stiskněte nulovací tlačítko a držte je.

• Zapněte zapalování, nulovací tlačítko uvolněte a pootočte jím vpravo. Tím

dojde k vynulování ukazatele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...