Přejít na obsah

Přední světla


Foxtrot

Doporučené příspěvky

Ahoj, na ulici jsem viděl pár trojkových oktávek a všimnul jsem si, že žádná neměla přední čočkové světlomety. Znamená to, že škodovka do všech výbavových verzí začala montovat je parabolický reflektory? To je docela škoda, na Octavia 2 měly všechny verze světla s čočkovou optikou. Řekl bych, že při svícení se to dost pozná. Kužel světla je ostřeji ohraničený. Taky to líp vypadá.

 

Je to tak, že Škoda přešla na levnější variantu a čočkovou optiku budou mít jen xenony?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lancelot: pleteš se, byly i čočky + žárovka. Ale hodně málo to bylo. Myslím za příplatek ke Scoutu nebo tak nějak. Ale byly. :-)

 

http://www.profidily.cz/nahradni-dily-skoda_octavia-ii-(1z3)_360/L-H7+H1-svetlomet-s-cockou-AUTOPAL-(E.O.)-607795.html

 

http://www.autoalles.eu/index.php?route=product/product&product_id=109

Editováno: , autor: waikiki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím,

 

Mám OIII s halogenovými světlomety. Auto bylo předváděcí, takže jsem si vybírat nemohl. Myslíte, že časem bude k dispozici světlomet pro novou octavii s halogenovou čočkou a led svícením. Nemusí to být originál od škody ale třeba od jinýho výrobce.

 

Zajímal jsem se, kolik by stálo dodatečné zabudování světlometů a vycházíto cca. na 60 000Kč. Musely by se prý vyměnit řídící jednotky a zabudovat odstřik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to cca 6 let zpět. Viděli že nějak moc svítí, tak ho zastavili. Nechali zhasnout a koukali, zda po zapnutí ty xenony budou hledat polohu, no nehledaly. To byla chyba prodejce, který splnil přání zákazníka, ovšem mimo legislativní rámec. Na to si vždy vzpomenu, když tu čtu dotazy na dodělání xenonů. Nebylo koncernové auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chytré.... po mě chtěla nedávno PČR když mě zastavili a viděli v držáku na palubce mobil, chtěli abych jim nahlásil IMEI telefonu zda není v pátrání, když jsem dělal blbce že nevím co to je IMEI a jak to zjistím, vytáhli notýsek, nadiktovali kód, odmítl jsem,ať to vyťukají oni, to zase  že ne, že nemohou manipulovat s mým mobilem.... zavolal jsem tedy známému advokátovi co s tím, ten mi řekl, ať se dám do klidu, pokud o mobil nechci na pár dní přijít... takže hoši asi můžou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Je to cca 6 let zpět. Viděli že nějak moc svítí, tak ho zastavili. Nechali zhasnout a koukali, zda po zapnutí ty xenony budou hledat polohu, no nehledaly. To byla chyba prodejce, který splnil přání zákazníka, ovšem mimo legislativní rámec. Na to si vždy vzpomenu, když tu čtu dotazy na dodělání xenonů. Nebylo koncernové auto.

 

No jo, ale proč teda pořád jezdí tolik lidí, kteří mají xenonové výbojky namontované do normálních halogenových parabol.... to totiž oslňuje jako prase.... asi to PČR zase tak neřeší, a na STK se kluci domluví, to je mě jasné... :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Mám halogeny a uvažuji o výměně stříbrných mlhovek za černé. U těch, co tu měli/mají stříbrné mlhovky s xenony to je jasná volba, ale co v kombinaci s halogeny, ano nebo ne?

Líbí se mi to, ale trošku se bojím toho, aby to z dálky nevypadalo, že mám verzi Active a žádné mlhovky tam nejsou.. :kol-32:

 

Tady jsem vytvořil, jak by to zhruba vypadalo:

post-89032-0-67636400-1409483268_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně záleží na barvě auta, pokud máš bílou, nedělal bych to, auto bude mít vepředu velkou černou díru, i na mé červené mi to opticky vadí.... nehledě na to, že černé mnohem méně svítí, hlavně u přisvěcování je to hodně zřetelně, mohu posoudit neb jsem původně stříbrné měl...

Za mě tedy ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

černé jsou náhodou pěkné, s "černou dírou" bych problém neviděl. Za mě určo jo  :kol-47:

 

To máš jako s černýmy disky, spousta lidí řekne, že je to jako "auto bez kol" nebo, že je to jak na "plecháčích". Sto lidí, sto chutí. Ale kupuješ si to ty, tak si to vyber tak, aby se to líbilo tobě  :kol-27:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...