Přejít na obsah

Prosím o pomoc při výběru diagnostiky.Děkuji


ThrashTheTrash

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás, chtěl bych se s Vámi poradit o informace kolem diagnostiky. Vlastním už asi 8 let diagnostiku supervag, jsem s ní spokojen, ale chtěl bych začít kódovat klíče,přizpůsobovat jednotky motoru,budíky atd.

 

Chtěl bych se poradit s těma, kteří mají doma supervaga a k tomu diagnostic TOOLS a v tom věci jako je :

 

VIN-R – nástroj pro čtení tajného čísla

 

AIRBAG – nástroj umožňující práci s řídicí jednotkou airbagu

 

SPEED – nástroj pro čtení / zápis EEPROM (přizpůsobení

hodnoty čítače KM)

 

Pokud bych chtěl dělat klíče ještě k tomu, tak stejně musím mít SUPER KEY.

 

Otázka je co je výhodnější a cenově dostupnější. POkud bych si nakoupil vše v novotě od Carsoftu, tak musím koupit nový kabel z a 5000, aktualizace za 10 000, SPEED 4 za 22 000, VIN-R za 8 000, AIRBAG za 9 000 a na klíče SUPERVAG KEY za 20 000.

 

To je celkem 74 000 +- nějaká dohoda na místě dle požadavků.

 

Oproti tomu je firma Motordiag, která nabízí zde http://www.motordiag.cz/produkt/vagcom-2008-cz-complete

 

Super VAG - COM 2013 CZ COMPLETE.

Ten dokáže veškerou diagnostiku a  v ceně je ještě airbag reseter!!!

Na klíče bych si koupil VAGProg 2009, který je taky ve slevě!

 

Celkem by to vyšlo na zhruba na 50 tis kč dle objednávky.

 

 

Nevím pro co se rozhodnout, podle mě firma Carsoft je dost drahá,ale zase ovládání je jednoduché,ale zase se tam platí ročně aktualizace, což u Motordiagu zatím není.

 

nevím jak to vyřešit, pokud by mi někdo zde ochotně pomohl při výběru dianostiky s požadavky na čtení pinů, učení klíčů, přizpůsobování jednotek motoru a budíků, tak bych byl rád. 

 

 

Děkuji všem za pomoc a pokud jsem to dal tam kam sem neměl ten příspěvek, omlouvám se.

 

Děkuji ještě jednou.

 

 

Editováno: , autor: ThrashTheTrash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...