Přejít na obsah

3. brzdové světlo - Nápis Octavia


Martin Müller

Doporučené příspěvky

Zdravím, koupil jsem si nové Led zadní světla a asi po měsící ježdění mi začalo při zavření kufru svítit 3. brzdové světlo. Když jsem to chtěl odpojit, aby se mi nevybila baterie zjistil jsem, že nějaký dobrák předemnou už to stačilo na 2 místech zlomit. Tudíž až to budu řešit zároveň bych vyměnil nové. Ale ? Viděl jsem nedávno před sebou jet octavii II, které při zabrždění se rozsvítil ledkama nápis octavie, už to nebyla klasická vodorovná řada led ale nápis Octavia. Setkal se stím už někdo a kde by se to dalo koupit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to vypadá jako dobrý nápad, ale v tomto případě se jednalo přímo o červené brzdové světlo bez zatmavení se svítícím nápisem Octavia. Pokud by se to dalo koupit nebo nechat vyrobit, neváhal bych ani vteřinu. Vypadalo to opravdu dobře

Editováno: , autor: Luďa
Necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Bohužel ne :-( byla to normální brzdovka originál v na víku kufrz combi a svítilo to místo vodorovných diodek zhasvítil červeným nápis octavia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Tady to chlapík nabízí za 185,- Kč s poštovným.http://auto.bazos.cz/inzerat/33407236/Nalepky-na-3-brzdove-svetla.php

3. Brzdovy světlo není povinný ne? Některý starý auta ho ani nemají. Tak si myslim, že by neměl být problém, ale blbec je na každém rohu... :)

 

No nevím, zkusil jsem to a provedení nic moc, nápis lehce nakřivo a písmena hrbatý... Lepit to tam ani nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...

Tady to chlapík nabízí za 185,- Kč s poštovným.http://auto.bazos.cz/inzerat/33407236/Nalepky-na-3-brzdove-svetla.php

3. Brzdovy světlo není povinný ne? Některý starý auta ho ani nemají. Tak si myslim, že by neměl být problém, ale blbec je na každém rohu... :)

 

 

Od určitého roku vyr. Je treti brzdove svetlo podminkou...

 

Pokud mě paměť neklame od roku 2000 nově prodaná auta musejí mít 3. brzdové světlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...