Přejít na obsah

Škoda Fabia - Výdechy zadních dveří WRC


Fíla

Doporučené příspěvky

Výdechy zadních dveří WRC, ABS-karbon, pár.

Díl je funkční a skutečně průchozí - žádná imitace! Jednoduchá montáž nasazením.

Pro modely:

Škoda Fabia Limousine 01/00 –› 08/04

Škoda Fabia Limousine Facelift 09/04 –›

Škoda Fabia RS Limousine

Milotec cena: 1.190,-

Cena pro lidi z tohoto fóra: 1.150,- - možnost předání v Praze, nebo na některém ze srazů, popřípadě dobírka (89,-) -_-

Pro objednání použijte e-shop: http://shop.tau-racing.com/product_info.php?products_id=193 . Tam je běžná cena 1.250,-.

Pro cenu 1.150,- napište do poznámky k objednávce Váš Nick a uživatelské číslo které používáte zde na fóru.

post-1-1156419270.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak dnes Milotec zaslal e-mail, že již jsou výdechy vyrobené.

Povrchová úprava - imitace karbonu - lze bezproblémů lakovat do barvy auta

Běžná cena 1190,-

Cena pro lidi z tohoto fóra: 1.150,- - možnost předání v Praze, nebo na některém ze srazů, popřípadě dobírka (89,-)

Pro objednání použijte e-shop: http://shop.tau-racing.com/product_info.php?products_id=193 . Tam je běžná cena 1.250,-.

Pro cenu 1.150,- napište do poznámky k objednávce Váš Nick a uživatelské číslo které používáte zde na fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem najel 52 kilometrů po Praze a okolí.

Do rychlostí kolem 65 km/h o tom člověk ani neví, že tam ty výdechy jsou a i když jsem měl zavřený přední okna (a já i v zimě jezdím s pootevřenýma) tak tam byl krásnej vzdoušek :palec2:

Dokonce i když jsem měl puštěný rádio dost nahlas tak jsem slyšel sanitku, která ani nebyla vidět.

Při dálničních rychlostech kolem 130 km/h je to tišší než otevřený okno vepředu a slušnej přísun vzduchu.

V extrému se s tím dá jet po dálnici 180 km/h, víc jsem neměl šanci vyzkoušet protože byl hustčí provoz.

A naprosto odpadla taková ta dost nepříjemná rezonance při pootevřenym zadním okně.

Takže jsem naprosto spokojenej a můžu vřele doporučit :palec2::)B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zjistil, že je to proti dešti - když jsem vyndal auto z garáže tak přestalo pršet B)

Tak jsem musel použít náhradní řešení. Použil jsem postřikovač na kytky a simuloval déšť. Rozprašovašem z asi 20 cm a voda stékala po vnější straně tahokovu a pak dál dolů po okně. Dovnitř se dostalo jet trochu "mlhy" z ostřikovače, ale netroufám si tvrdit co by to udělalo při větším dešti a nebo za jízdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám další poznatky z používání. Dnes stálo auto 2 hodiny na přímém slunci a při otevření tam bylo krásně - žádný dusno ani nedejchatelno :palec2:

Tak v 18 stupních to nedejchatelno asi nehrozí :D

no počkej, v autě bylo asi 30°C, když to stálo na sluníčku!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasný, určo lepší než nic, ale při dnešních teplotách bylo dejchatelno na sluníčku i bez výdechů. V létě to určitě jeden až dva stupně ubere :D , ale jestli tam je 50 nebo 52 je stejně jedno. Ale jinak nic proti, jen mě zarazilo to nadšení ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...