Přejít na obsah

Převodovka DSG


omicron

Doporučené příspěvky

Pekny den ja som kupil pouzitú OII 1.9TDI s prevodovkou DSG.

Neviem si poradit a preto som sa obrátil sem.

Zbadal som ze pri studenom motore ked dám prevodovku do P alebo do N tak mi pod katopou nerovnomerne mierne nieco hrkoce.

Ledva to zbadat ale mi to nedá pokoj. :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

Mal som Fabiu 1.2 HTP co som kupil ako novu a tak hrkotala spojka a v servise mi povedali ked som im to tam zobral ze mozu to poslat na reklamaciu ale nic s tim nebudú robit lebo tieto spojky su také. :(:(:(:(:(:(

Prosim pomozte mi lebo uz neviem co urobim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co mam urobit teraz auto som kupil pred 10dnami.

velmi to tak nepocut ani ja som to skoro nezbadal. a na skrite zavady mám kolko mesiacov. auto je dovezené z nemecka ten co ho doniesol tak ich mal na znackách uz mesiac a on s tym chodil, ale pri kupe mi o tom nehovoril nic ani som to nezbadal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky všem, scháním nějakoh pěknou O2 a dostal jsem nabídku na O2 EDITION 100 2.0TDI, nic méně je s DSG převodovkou. Denně najezdím 100-300km kolem Prahy, ale i po městě a trochu se děsím toho že by mi převodovka přestala řadit a hlůavně do teď jsem vždy jezdil s namuálem. Chtěl bych se zeptat jestli není 98 000 nájezd na DSG hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Čauky všem, scháním nějakoh pěknou O2 a dostal jsem nabídku na O2 EDITION 100 2.0TDI, nic méně je s DSG převodovkou. Denně najezdím 100-300km kolem Prahy, ale i po městě a trochu se děsím toho že by mi převodovka přestala řadit a hlůavně do teď jsem vždy jezdil s namuálem. Chtěl bych se zeptat jestli není 98 000 nájezd na DSG hodně.

Hmm, a není tahleta Edition 100 náhodou z obce Kárany (posléze také chvíli vystavená v jednom pražském auto-bazaru)? :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...