Přejít na obsah

drncanie plastu pri budikoch


arch

Doporučené příspěvky

Zdar panove

 

objavil sa mi neprijemny neduh. Zacala mi drncat pristrojovka niekde okolo budikov. Strcil som naskladany papier do spary medzi plast hriadelu volantu a spodnu stranu toho tunelu pod budikmi (ta spara co sa zvacsuje/zmensuje pohybom volantu hore a dole)  co na cas pomohlo, ale teraz to drnci uz aj s tymto elegantnym riesenim. Som z toho na prasky ... POMOC!!!

Editováno: , autor: arch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

taky mi někde v levo v palubovce něco vrká....hlavně na nerovnostech, takovej kovovej zvuk, jak když je tam něco volnýho....

je to někde kolem výdechů vzduchu...začíná mě to lízt na nervy...když do toho praštím tak to na chvíli přestane

Editováno: , autor: hadak11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

taky jsem podlepil chromové kroužky, bylo to lepší ale né 100%. nakonec nejvíc vrže spojení mezi budíky a tou kapličkou nebo jak se to jmenuje. přikládám foto pro inspiraci. nalepil jsem tam pěnové těsnění 1cm široké 3mm silné, secvakl jsem to dohromady a je konečně po roce v autě ticho.

post-78961-0-16464600-1402041056_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...