Přejít na obsah

012600-Intake Manifold Runner Control Regulation - Vag_Motor


Migen

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

 

dnes jsem si dělal nahodnou diagnostiku, a VAG mi vyhodil chybu motoru: 

 

012600-Intake Manifold Runner Control Regulation Deviation.

 

Při jizde nepozoruji žadny změny, chyba se zapsala asi před 2000km nijak se neprojevyla. Co jsem našel na netu, tak se jedna o nějakou chybu možná polohy sací klapky, ale nejsem si jist - muže to mít více příčin.

Nesetkal se někdo s touto chybou? Předpokladam, že jezdit se s tim da. Chybu jsem smazal, tak uvidim dal.

 

Jinak mam Octavia II MR08 1.8 TSI

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adaptaci jsem nedelal a uprimne ani nevim co tim myslis.. Zitra to napichnu snad znova a reknu jaka to byla merena velicina tech 23%. Zitra si menim predni tlumice tak doufam ze vse klapne. Jinak asi na tu chybu seru. Auto jezdi super tak do toho asi nebudu vrtat. Na volnobeh spotreba 0.8 l/hod. Coz je v norme.Rekl bych kdyby to byla zavazna chyba. Tak by to hlasil maxidot. Jinak muzem se domluvit na pristi tyden ze se sejdem a porovname merene veliciny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...