Přejít na obsah

Uchycení RZ


loupeznik

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Tak včera jsem se pustil zatím do zadní značky a výsledek se mi moc líbí. Vsadil jsem pouze na pásku Patex v dostatečném množství, tak snad bude držet pevně a snad nebudou mít nějaká individua v čepičkách problém s tímto uchycením :kol-25:

 

post-93306-0-35934000-1432551381_thumb.j

 

Zatím mám sice furt tendenci kontrolovat, zda to neupadlo, ale doufám, že to časem přejde  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nalepené myslíš pod tou SPZ? Tam nic.

 

Senzory jsem si nechal montovat ve škodovce (kvůli záruce) + lakování, ale montují tyto neoriginál od Cobry. Asi by namontovali i originální, ale za jiný peníz. Navíc tyto mají 4 čidla, originální pouze 3. Zatím jsem s nimi spokojený, jde pouze o akustiku a odezva je v celku rychlá. Pouze asi budu ještě nějak řešit ztlumení reproduktoru, protože mi přijde pípání dost silné, až nepříjemné někdy, např. v noci když je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RZ mám obě na suchém zipu od 3M a asi 2 měsíce zatím drží v pohodě. Pěnovku proti drnčení, kterou jsem původně pod plastové rámečky nalepil inteligentně přímo na auto, jsem sundal technickým benzínem. Jde to skoro samo.

 

Co se týče originálních 3 senzorů, zatím mě nezklamaly, spíše naopak se mi někdy právě také zdá, že to snad vezme i trávu nebo nějakého ducha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nyni znovu prelepoval zadni spz (menil jsem znacky)...no odlepit tu puvodni byl mazec a pak se zbavit tech hnusu co tam zustaly...chvili jsem jezdil kalsicky s rameckem ale pri kazdym zavreni vika kufru to tak hnusne vibruje, tak jsem novou spz lipl zase oboustrnaou paskou Pattex (modra, tusim 80kg)---a pohoda a neni potreba ani dostatecne mnozstvi, staci dobre ohnout značku a dat na kazdy konec jeden prouzek pásky a drzi to jak přibytý....kdyby to nekdo vzal za prostredek a trhnu ltak to asi sundá....vpredu to mam uz jen v ramecku protoze do me ve meste furt nekdo ťuká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

ja nyni znovu prelepoval zadni spz (menil jsem znacky)...no odlepit tu puvodni byl mazec a pak se zbavit tech hnusu co tam zustaly...chvili jsem jezdil kalsicky s rameckem ale pri kazdym zavreni vika kufru to tak hnusne vibruje, tak jsem novou spz lipl zase oboustrnaou paskou Pattex (modra, tusim 80kg)---a pohoda a neni potreba ani dostatecne mnozstvi, staci dobre ohnout značku a dat na kazdy konec jeden prouzek pásky a drzi to jak přibytý....kdyby to nekdo vzal za prostredek a trhnu ltak to asi sundá....vpredu to mam uz jen v ramecku protoze do me ve meste furt nekdo ťuká

 

Jaká je výhoda v tom rámečku? Já mám rámečky a mám značku stejně poškrábanou a potlučenou... :( tak právě přemýšlím že to dám na tu nalepovací pásku.

Editováno: , autor: Effective
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už na několikáté auto RZ šroubuji a v okrajovém žlábku lepím patexem okenní těsnicí pásku ,,P,, za pár korun, aby pod značku nešel prach a nečistoty. Páska je na rovné straně samolepící, takže předem vytvarovat podle nárazníku a trochu napružit před přišroubováním.

post-36649-0-40053300-1435311970_thumb.j

post-36649-0-43556600-1435311988_thumb.j

post-36649-0-02098900-1435311998_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na to jsi přišel jak? Nesmysl. Paragrafy žádné takové omezení neznají. Nastuduj si §32 vyhlášky č. 343/2014 Sb. A nebylo to zakázané ani v předchozí vyhlášce MD 401/2003 Sb. Třeba taková OIII s ochranou chodců musí mít přední RZ přišroubovanou dle předpisu výrobce - nelze u ní použít plastových rámečků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for Pawouk:

vycházím z tohoto: 

 

Od listopadu roku 2003 je v platnosti vyhláška MD č. 401/2003 Sb., kterou se mění odst. 1), § 28 vyhlášky MDS č. 243/2001 Sb. takto:

"Tabulku registrační značky umístí vlastník nebo provozovatel vozidla do místa určeného konstrukčním řešením tak, aby při běžném provozu na pozemních komunikacích nedošlo k její ztrátě."

Za dostatečně upevněnou registrační značku lze považovat její umístění ve schválených plastových nosičích.

Výjimka z vyhlášky MDS č. 243/2001 Sb. na upevnění registrační značky bez šroubů či nýtů, udělená některým výrobcům plastových nosičů registračních značek, pozbývá touto změnou na aktuálnosti a smyslu a nebude na plastových nosičích výrobcem od 30.06.2005 dále uváděna, s výjimkou doprodeje skladových zásob.

 

ale máš nejspíše pravdu, já si to spletl s tímto ustanovením:

 (3) ........ Na tabulku s registrační značkou ani do její těsné blízkosti se neumísťují žádné nápisy nebo vyobrazení, které by narušily její čitelnost nebo rozlišovací schopnost, pokud není v této vyhlášce nebo jiným právním předpisem stanoveno jinak.

Editováno: , autor: Zajíc15
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...
  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...