Přejít na obsah

Vaše spotřeba


Pawouk

Doporučené příspěvky

Musím sem taky přispět se 2 aktualníma spotřebama z poslední doby. První je klidná, ale svižná jízda po Rumunské okresce, kompletně po rovině, sem-tam obec (ale moc se tam v nich nezpomaluje). Druhá je naopak ostřejší jízda po D1 z Brna až ke sjezdu na obchvat směr Plzeň.

 

 

 

post-11894-0-91420500-1422354790_thumb.j

post-11894-0-84263400-1422354930_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Přezul jsem zpět na letní. Za zimu najeto asi 7000, průměr byl 6,8. Většinou Praha-Jizerky po R10 a zbytek cesty okresky. Pak nějaké pojíždění na místě. Někdy se mi to samo vynulovalo, tak posledních 2330 s průměrem 6,9 je cesta do Alp a zpět a do Norimberka a zpět, v Německu jsem to smažil standardně 140-150. Doma na dálnici hraničních 130 (GPS). 

 

post-87204-0-36140200-1430900114_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Hele tak to je krásná spotřeba, já teď jezdil za nějakých 9,1l/100km ... nicméně jezdím hafo krátké trasy město a mimoměsto. Na dálnici mi to šlo dycky hezky na delší trase dolů. Jinač sem si myslel že je vždy DSG ale nechtělo se mi hledat v konfiguratoru, dík za info. Jinač jezdíš na natural 95 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nemám 4x4, ale liftback, DSG ano - spotřebu mám po Praze a okolí většinou 7,5-8l...delší cesta na Vysočinu zhruba 6,5-7l. Tankuji 95, ted jsem bral pri poslednim tankování 100, ale rozdil jsem nezaznamenal - hlavne pri popojizdeni Prahou mi to prijde jako vyhozene penize. Mám ale najeto 4500km. Auto mám měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

na mojí Octavia III L&K 4x4x DSG 6 st. limuzína mám spotřebu za 28 000 km 8,2 l/ 100 km. Hodně vysoký podíl po dálnici i v Německu. Při klidné jízdě po okresce i do 7 l/ 100 km.

Jinak průměrná spotřeba při jízdě začíná trochu výrazněji klesat až po ujetí cca 40 km. Asi to souvisí s termomanagemenem motoru.

Předchozí OCT II 1,8 TSI 7st. DSG měla spotřebu o 1 litr menší.

Je to daň za koně , olejové spojky, haldex , ale i za ten odpich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já také přidám tu svou (Combi manuál bez 4x4). Sice nemám foto, ale na trase Zlín > Frankfurt a z5 spotřeba v průměru 7,3. Na tempomatu nastaveno 140, pár zastávek, 2 lidi a plný kufr. Dlouhodobá spotřeba 7,4 ale nevím, jak dlouho se s tak klidnou nohou ještě udržím :-)

Editováno: , autor: Adyhas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Vypočtena spotřeba po ujetí cca 21 000km je - 9,1l - ale mám DSG + 4x4.

V zimním období kdy jsme obul 16" kola + pneu Continental TS850 je spotřeba kolem 8,5l.

Podle mě si ten motor už pěkně sednul a uvidíme jestli ještě trošku spotřeba půjde dolů. Víc info v spotreby.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...