Přejít na obsah

Vaše spotřeba


Pawouk

Doporučené příspěvky

Tiež by som nevidel problém v diesli do mesta ak veľa najazdí za deň a moto nestihne vychladnúť. 

 

Veľa taxikárov používa diesle kvôli spotrebe. Keďže vo výsledku jazdia stále skoro zo zohriatým motorom a v priemere 7l. 

 

S benzínom by boli podľa mňa niekde okolo 9-10l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Ahoj,

 

při čtení vlákna souvisejícího s vodní pumpou atd. jsem narazil na příspěvek, ve kterém je obrázek článku ze SM, vydání asi 4/2019. Článek je z rubriky bazar a věnuje se OIII. V něm jsem si všiml odstavce Přednosti a nedostatky, ve kterém je uvedeno následující: Velmi nízká spotřeba (s výjimkou 2.0 TDI/110kW s DSG do 2015

 

Přesně tuhle variantu mám, 9/2013. Moje spotřeba se pohybuje zhruba 5.7 až 6 litrů a nikdy se mi nepodařilo se dostat o moc níž i na delších trasách. Do teď mi to nevadilo a bral jsem to jako spotřebu odpovídající výkonu motoru atd., protože na ten si rozhodně nemůžu stěžovat ale při čtení tohoto vlákna zjišťuji, že někomu se daří jezdit klidně o litr méně. 

 

Podle výše zmíněného je asi moje spotřeba v pořádku a odpovídá tomu co je napsáno ale dost mi vrtá hlavou co se změnilo, když od 2015 má ta stejná kombinace motoru a převodovky spotřebu asi zase nižší. 

 

Nevíte někdo??

 

 

O3.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnešní ranní jízda - centrum Brna => začátek Havířova (D1 => D46 => D1 => Rudná => I/11) - po Vyškov to moc nejelo, pak to po Olomouc "nemělo" moc jet a pak to už šlo

IMG_20200127_090301.thumb.jpg.aca6d7404219baea8f110137269ba858.jpg

 

Dlouhodobější spotřeba zde: (cca 30% dálnice, 40% okresky, 30% město)

IMG_20200127_090308.thumb.jpg.db019258fa68599766d1f098335effb9.jpg

 

Přes zimu jsem tak o 0,3 litru výš než obvykle, dá se jezdit i za 4,5, ale to mě moc nebaví :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Včera som absolvoval trasu Veselé-Roháče a späť. Cesta tam priemerná rýchlosť 107kmh spotreba 6,2l (dialnica väčšinou 150kmh, mimo dialnice podľa hustoty premávky)

Naspäť som chcel ísť úplnú EKO jazdu vzhľadom na to, že som chcel prísť na benzínku kde zvyčajne tankujem. (podarilo sa).

Výsledok je 85kmh 4,6l (dialnica tempomat 120kmh, mimo dialnice podľa predpisov, ale aj tak som musel pár brźd premávky obehnúť po žilinu tam bolo 4,2l).

dsfsdfsdf.thumb.JPG.30633c86c277a95c58d7d02e61a45333.JPG 

Editováno: , autor: marfan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...