Přejít na obsah

Vaše spotřeba


Pawouk

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak včera první delší jízda za zákazníkem do Prahy 9 - Kyje (celkem asi 80 km tam)

na R4 jsme dal ACC - 110 km (stále zajíždím, najeto prvních 350 km) a po Praze předpisových 80-90 (R1, Jižní spojka, Štěrboholská radiála).

TAM - spotřeba průměrných 4,2 l (viz foto)

 

ZPĚT přes Holešovice, Smíchov - v Praze to vylezlo na 4,5 l, celkově zpět v garáži 4,8l (zpátky je to po R4 trochu do kopce).

Jízdní dojmy? o 100ˇ% lepší, než si dokáže člověk vůbec může představit.. Velká spokojenost, doufám, že vydrží! :kol-47:

2,0 l motor byla jednoznačně dobrá volba..

post-359-0-02951800-1425371559_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jenom koukám, jak dokážete jezdit za 4-5 litrů. To je u mě z říše snů. Už druhý diesel a pod 6,6/100 dlouhodobým  průměrem nejdu. I když jedu okresky, sem tam kolem šesti litrů. To bych musekl fakt jezdit asi v rámci dodržování limitů, jínak fakt nevím....

 

(na dálnici při ustálené 140-150 to prostě leze k sedmi)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak jak říkáš. Držím se horní hranice předepsaných limitů a auto mi ukazuje dlouhodobě 5.2L. Měřením mi vychází průměr 5.3L.

 

O víkendu jsem absoloval cestu Norimberk - Praha. Drtivá většina po dálnici, na tempomatu 135 a vevnitř 4 lidi. Rychlostní průměr byl 116 km/h a spotřeba 5.6L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

chlapi koľko spravíte km na RS Tdi ...... ja cca 770, píše mi dojazd cca 35 km ale pri natankovaní do plna mi pištol vypne ani nie pri 45l ....... ono tam je dáka rezerva ešte alebo čo? 35 km a v nádrži ešte cca 5 l :kol-32: Priemerná spotreba mi vychádza 5,8 - 5,9 aj podľa tankovania aj na PP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja (s automatom) obvykle okolo 700 km na nadrz, pri snahe o spotrebu viem spravit 800 km (viac detailov na fuelly - link je v obrazku v podpise)

ked na maxidote svieti dojazd 0, tak je v nadrzi este asi 6-7 litrov. niekde som zachytil ze palivove cerpadlo je chladene samotnym palivom, no neviem co je na tom pravda...

viac k teme tu a tu

Editováno: , autor: PistaTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Tak dneska jsme se vrátili z Chorvatska..

Najeto celkem 1.940 km (Sv. Filip i Jakov / Biograd n.M.), rychlost 100 až 130km*h-1 (Rakousko, Pyrhnská dálnice - její omezení)

ve Slovinsku a Chorvatsku permanentně 140-150 km*h-1

 

Celková spotřeba podle tankování: průměrných, celkových 5,6 l

(tam dle PP 4,5 l - je to pořád z kopce, zpět dle PP 5,8-6,0 - je to pořád do kopce)  

 

2 dospělí, 2 děti včetně sedaček, plný kufr a rakev na střeše..

Osobně jsem velmi spokojen! Spotřeba, jízdní vlastnosti, komfort, zrychlení při předjíždění, výdrž..

Jsem rád, že jsem šel právě do 2,0 l a nenechal se ukecat do verze 1,6  - O III v tomto podání se zkrátka povedla..

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...