Dr.Adam

"OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

máte někdo zkušenost (ať už pozitivní nebo negativní) s autorádii z Číny, které slibují Bluetooth, USB, Aux, Navigaci a vše v jednom?

http://www.alibaba.com/product-gs/846212352/SKODA_Octavia_ST_7972_bluetooth_radio.html

Na první pohled vypadají jako originál rádio, jenom "chytřejší", ale hodně lidí se bojí je vyzkoušet.

Díky za odpověď,

Adam

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

zdravim  ja mam radio z činy a jsem  spokojen,,,, mam sice jnou značku,,,,, ale řekni co neni z činy,,,, většina vyrobku pochazi z činy,,,,, přiklad ,,  bratr ma v octavia2 Columbuse a take je z činy,,,,

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vypada to velmi zajimave, ale uz z fotek je videt, ze kvalita zpracovani neni zrovna na vysoke urovni. Softwarove tam urcite bude spousta nedotazenych veci a hrat to predpokladam take nebude nejlepe (vychazim ze zkusenosti s jinymi cinskymi nahrazkami). Jedna vec je, ze se dnes vsechno vyrabi v Cine, druha vec ale je, ze tohle je napodobenina a ne original. Nejde o to, kde je produkt vyroben, ale s jakym usilim. Kazdopadne bych se rad pletl. Pokud to nekdo vyzkousi, urcite dejte vedet. Drzim palce, at jsou pripadni kupci spokojeni.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, tady jsem psal sve zkusenosti s Cinou ktere se zatim po 3/4 roce nemeni, stale velka spokojenost v pomeru cena/vykon/kvalita!

stabilita 100%, windows 6.0 jsou proste letama overeny, do IGO si dam novou mapu kdykoli vyjde, z radia pustim maly video do zadni operky, takze vse ovladam krasne od sebe. Pokud bych kupoval dneska tak idealne s LED a ne s LCD displejem a aby to umelo jeste vic komunikovat po CANu. Tenhle umi, ale treba nebere informaci o rychlosti, Stream mi umel zvysit hlasitost podle rychlosti jizdy apod. Ale jdou to detaily, rozhodne spokojenost.

http://forum.skodahome.cz/topic/120371-octavia-ii-pred-fl-radiocouvaci-kamera/

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Milane, nenapsal bys které rádio máš ty?

Goose, díky za tvoje zkušenosti! Nejdůležitější je, aby se to dalo poslouchat = aby kvalita zvuku nebyla úplně na houby (k čemu pak to rádio je :-) Když říkáš, že to hraje jako Stream tak to je dobrá zpráva!

A souhlasím taky, že je super když to komunikuje přes CAN (např. když se umí ztlumit když se aktivují parkovací senzory atd.).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím, mám aj 7" aj 8" rádio, je to proste BOMBA!!! Za tie peniaze ...

8" http://elektro.bazos.sk/inzerat/27081945/2DIN-Autoradio-8-SkodaVWSeat-s-IGO-Primo-DVB-T.php

7" http://elektro.bazos.sk/inzerat/27242357/2DIN-Autoradio-7-SkodaVW-GPS-IGO9-Primo-DVB-T-CANBUS.php

To 8" mám vo svojej octavii rv. 2012 , absolutna spokojnosť má to všetko na čo si len spomeniete ... od najnovšej navigácie v slovenčine/češtine, cez sledovanie digitálnej TV až po telefonovanie,prímanie hovoru cez bluetooth, dvd, nastavovanie klimatizácie cez rádio, cúvacie senzory proste všetko, vrele doporučujem!

Viac info o rádiach nájdete v inzerátoch. Inštalácia zaberie asi 30 minút, zapojíte 4 koncovky a je to.

PS: Používam ho už vyše roka, žiadné problémy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravim tak to je Bomba Radio a cena Super,,,   mne stalo 3500kč,,, a jsem spokojen,,,, Navi je bomba  Dvd take,bluetooh  take  šlape jak ma.  couvaci  kamera  take jede,,,,

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nefunkcni sracky, kdo to ma tak se toho zbavuje.

Ja to bohuzel kotupil taky, nefunguje, neustale to po 1 nastaveni neco nacita, vidim to jen na maxidotu.

Zpracování take dost laciny.

Dvd za dne nekoukatelne, tv zapomente, WiFi to nechyti muj pripad je ERISIN ES1029V koupen na bazos.cz od autoaudio@centrum.sk co je tam prodava ve velkym. Je to shit, prodejce pan RADO SKRIP misto vymeny za funkcni kus vyhrozuje PMJ a bratrancem:-)

Editováno na giorgio.v75

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na letošním CANTONFAIRu byla tato rádia pro VW NEW BORA 7" a pro dvojčata NEW SANTANA / SKODA RAPID 8".

To vlevo má originál připojení na VW/SKODA parkovací senzory nebo kameru

To vpravo je s ANDROIDem 4.2.2., CD, MP3, DVD, BT, WIFI, sloty pro GPS card, SD card, volba podsvíceni tmavě červená, bílá, světle červená, CZ lokalizace, možnost volby start loga SKODA, telefon, bohaté možnosti nastavení ovládání z volantu. Fungovalo vcelku dobře a rychle.

post-6633-0-57202800-1382198605_thumb.jppost-6633-0-92862700-1382198527_thumb.jp

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, já si pořídil také autorádio z Číny konkrétně by to mělo být toto Sundream XTB 2770, ale nemám k navigaci mapy a tudíž mi nefunguje, prosím nevíte, kde by se daly zakoupit či stáhnout. Za každou radu a odkaz děkuji.

post-65040-0-97555400-1386601958_thumb.j

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, já si pořídil také autorádio z Číny konkrétně  Sundream XTB 2770, vše šlape super jenom bych potřeboval poradit kde a jaký CAN-BUS pořídit aby fungovalo osvětlení rádia a vypínání přes klíček. Děkuji za každou radu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja mam erisin es1099s funkčné je tak na polovicu lebo stále mrzne. Po reštarte je funkčné na chvíľu. Vie skoro všetko okrem varenia kávy ale 100% funguje iba prehrávanie s sd kariet. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V mym pripade byl problem ze mam O2 r.v.06 a Erisin es1029v je uveden na strankach vyrobce pro modely az 2010+

Vymena gateway taky nepomohla, proste total zasekany v nacitani.

Vyndane, 10dni bez stavy, naskocilo, ale po vypnuti klickem znovu uz jen nacita.

Amundsen i Columbus mi slapou, je tedy kravina co pisou v inzeratech "prima nahrada za columbus"

A ten dementek na bazosi mi napise ze to je funkcni na vsechno od skody a ze jsem si to zpusobil neodbornou montazi.

Sam to zkousi akorat na dratkach.

Je treba pozjistovat si co je do ceho urcene a rovnou si to koupit na erisim.com

Ty smejdi na bazosi Vam stejne zaruku nedaji a hodi si na to jeste 100%

Mam ted Tid-8905 a naprosta spokojenost.

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj. Nevíte kde bych si koupil autoradio Sundream XTB 2770? Děkují

Nebo udělejte mi bacup

Editováno na ivan_monych

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím všechny,

prosím o radu, chci si koupit autoradio z číny a nevím podle čeho se mám řídit, na internetu píšou původ ČÍNA ale o jakou značku se jedná to už nepíšou.

Před týdnem mi byl odcizen COLUMBUS, a znovu ty prachy za to nedám.

Předem děkuji jestli  mi někdo napoví!

Radek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

zdravím koupil jsem clon columbuse a nechce mi jít... mám O2 předface v autě mi hraje audience a jak tam šoupnu toho clona tak nejde zapnout. Poradí někdo které piny přehodit? prý něco s can bus.... já sehnal jen rádio čistě bez kabeláže ze zadu má klasický ISO vstup a když to dám na ten můj v autě tak nejde.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tiež som si nedávno kúpil autorádio Erisin ES1099 S od autoaudio@centrum.sk

predávajúci mi ho namontoval,odskúšal.Všetko šlape až na to rádio.Musel som dokúpiť fantomové napájanie zosilovača antény,ale aj tak to nieje ono.Rádio dosť šumí a preladuje sa.Pred tým som tam mal originál rádio BLUES a to hralo výborne.Neviete niekto či by pomohlo vymeniť anténu alebo pridať nejaký zosilovač signálu?Inak navigácia ,prehrávanie SD,USB,DVD bez problémov.TV sa nedá pozerať,asi by to chcelo nejakú inú anténu.Najviac sa mi na tom páči cúvacia kamera,preto som ho aj kupoval.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ako ho zapoiť ti neporadím,treba nejaký medzikus aby to komunikovalo po can bus.Ja som mal k tomu všetku kabeláž.Ten medzikus sa dá dokúpiť v škoda servisoch.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem se konečně dokopal k instalaci multifunkčního multimediálního zařízení. Vloni na výstavě v Kantonu jsem prudil na stánku firmy WINCA, protože měli toto zařízení s rámečkem pro čínské VW dvojče RAPIDa. Bohužel tvar byl velice podobný, ale nepatrně jiný, takže nakonec zůstalo pouze u verze 2DIN. Překlad do češtiny v tomto zařízení (Android i CAN-BUS) je moje dílko, proto mám zařízení s výraznou slevou. Instalace byla bezproblémová, jen nutná úprava napájení (klasický problém jinak zapojených spínaných 12V), zatím nemám natahaný ostatní kabely (USB, GPS, WIFI+3G). Dokoupil jsem pouze slučovač signálu 2xFAKRA -> kolík ISO a piny do konektoru FAKRA/MOST kvůli přepojení těch spínaných 12V od klíčku. Kupodivu funguje i ovládaní hlasitosti a volby stanic na volantu, zlobí zatím jen pravá strana ovládání telefonu (ale to bude tím, že mi pravý tlačítka nefungujou zatím tak, jak by měly). Bomba je, že fungují 100% zobrazení parkováků. Malou pihou na kráse je mírně odlišná barva zeleného podsvícení a "pouze" Al dekor knoflíků místo origo škodováckého chromu. A samozřejmě náběh zařízení po zapnutí trvá déle než u rádia.

Foto v Mikliskovo bílé TSI-čko.

Editováno na miklisek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Skusim to v tomto vlakne :(

Nedavno som pridal prispevok s linkom na radio z Ciny, bohuzial bez odpovede. Chcem poprosit o radu skusenejsich a preto v zavere prispevku pridavam link na konkretne radio, ktore ma oslovilo, no mam nejake otazky. Prosim, kto vie poradte. ;)

Zaujima ma, ako na tomto pristroji pojde radio. Ci to ma tuner (kabelaz a koncovku na zapojenie anteny to ma) alebo pojde len "internetove radio" a len s pripojenim na net.

Mam auto (Skoda Yeti 06/2014) bez ovladania na volante, mam domontovane len neorigo parkovacie senzory neprepojene na radio. V aute mam teraz radio Blues. Tym chcem povedat ze nepotrebujem maximalnu funkcnost a prepojenie vsetkeho.

Chcem len aby mi fungovalo radio, prehravanie CD a DVD, navigacia a zopar vychytavok. Aky mate nazor na toto: http://www.aliexpress.com/item/2014-pure-Android-4-2-Car-DVD-Capacitive-Screen-for-VW-Golf-5-6-Passat-Jetta/32236486615.html

Dakujem :)

Editováno na bezname

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vše tam piše , netušim kam směřuješ otazku ,ale posnažim se odpovedet

Radio ma 

Kable ma 

Slot ma

Cd ma

DVD ma

ba i displej kapacitni ma

co překvapuje tak piše že WINCE ma ale obrazky tvrdi že androida ma 

pak USB ma , ba dva

a vše se ta přečišt přimo v odkazu ktery jsi sam dal 

Editováno na jozzi

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jozzi, vdaka za odpoved - presne to, co sa tam pytam chcem vediet ;) ci to radio pojde normalne alebo bude fungovat iba ako internetove radio po zdielanom pripojeni (napr. cez smartfon). Precital som si to mozno 20x, no bohuzial tomu moc nerozumiem :(

Preto by som bol vdacny za reakciu od niekoho, co ma nieco take namontovane, ako napriklad miklisek ;)

Troska este vaham aj preto, ze tieto vzhladovo i parametrovo podobne pristroje sa daju kupit aj za 50 ale aj za 500 eur.

Este raz, velka vdaka

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se