Dr.Adam

"OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

557 příspěvků k tomuto tématu

To fuk a i kdyby jede to na digi datech a ty jsou nemeritelny .

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
před 16 hodinami, jtfcobra napsal:

Tohle to umi:

http://skoda-sklad.cz/index.php?id_product=67&controller=product

Nebo tohle:

http://skoda-sklad.cz/index.php?id_product=26&controller=product

Sound system, atd....antena GPS jde pouzit aktualni z auta

Antenu na GPS asi nemam, nebo ano ? V aute je original Bolero bez navigace, ale na strese mam ploutvi, tak nevim, zda je tam integrovana antena ? Bude fungovat i mikrofon nebo se bude pouzivat ten integrovany v radiu ? Diky za info

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hlasové vytáčení tahle čínská rádia určitě nemají.

Pokud jsi měl Bolero bez navigace, pak v ploutvi GPS nejspíš modul není. I kdyby byl, stejně ale nejsou kompatibilní konektory připojení na rádio, dokonce u mého nového rádia jsem musel tahat novou anténu kvůli jiném konektoru. Jinak umístění antény je v pohodě, dá se dát za stropní lampičku, anténa má vždy magnet, tak se přicvakne zespoda na střechu, pro jistotu lze přilepit nějakou páskou přes. V tomhle místě mi funguje excelentně.

Mikrofon, pokud má 3,5mm Jack konektor, pak by připojit měl jít. Tahle rádia mají většinou tento vstup. Ale mám zkušenost, že mikrofon na rádiu je hodně citlivý a bere i zvuk lidí zezadu.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevim, jaky konektor ma original mikrofon, ale nemyslim si, ze to bude jack 3.5mm. Nicmene chtel bych zachovat kvalitu hovoru, jako mam ted. Protistrana slysi naprosto cisty zvuk, jak kdybych mluvil primo do telefonu, je to dobre odhlucneny. Nevim, zda integrovany mikrofon v radiu je tak odhlucneny..

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravim . Prvni vec odkaz nejak nejde ,ale to je druha strana . Nevim zda je este ve dnesni dobe dobre si koupit radio z Android 4 , .Koukal jsem ze u nas jsou tyhle radia taky slusny a taky maji 4 . cena je nekde kolem 7-8 000 coz si myslim ze je slusna cena. Pokud si to totiz nechas poslat ne z EU ale z ciny budes platit clo a DPH tudiz minimalne 1000 az 1200 navic. Taky jsem si to nechal poslat , vysledek je celkem slusnej , ale vzhledem k cenam ktery jsou uz v Cr bych to neudelal . Tady mam zaruku v Cine ne . Osobne mam tohle radio https://www.aliexpress.com/item/For-Skoda-Android-5-1-Gps-Auto-Radio-2-Din-Car-DVD-Player-7-Inch-to/32775373527.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.fq3gdz jedno navic doma v krabici uplne novy , cena by byla no radeji pres  soukromou zpravu . Zapojeni neni slozity a pokud si trosku zrucnej zvladnes i kameru . neumi pouze DVD , u me je to jedno v dnesni dobe je DVD prekonany . Dej vedet jestli by si mel zajem , tohle ma 2x USB ,1x Micro SD 7 palcu dotykovej display BT WIFI , a dalsi veci vic na ty stranace v odkazu . Montoval jsem ty tyhle radia tri vsichni jsou spokojeny .

Upraveno uživatelem Tomdlouhan
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tome, radio ktere postujes se mi moc nelibi. Jednak vzhledove, uprednostnuji vice tlacitek a idealne po obou stranach a predevsim ,,kolecko" pro upravu hlasitosti. Dalsi vec je, ze radio ma pouze Android 5.1 . Ja bych chtel neco, co se podoba Columbusu a muzu se na funkce opravdu spolehnout. Takze asi neco s Windows CE ? Nehodlam resit to, ze spadne nejaka apka na CANBUS, nebo to, ze system v radiu nabehne az po minute. 

Umi tato radio alespon listovat v kontaktech telefonu pomoc MF volantu ? 

Diky

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj . No je tam sice android 5 ,ale ma to jedno plus , to radio ma  1Gb pameti , chodi to spolehlive a nenabiha 1 minutu v zadnym pripade . Zhruba stejne jako kdyz vypnes mobil . A jinak ja osobne nemam rad Windows mobile a windows jako takovy , jeto zbytecne slozity a nebeha to tak jak ma. Andr 6 je sice novejsi ,ale vzhledem k tomu ze mobily postoupily maji uz vetsinou 2GB ram , ten system zere sam o sobe dost pameti tudiz 5 je spis vyhra nez 6 . Ja to takhle mam , jsem spokojenej ale na 5 to jelo lepsi , pokud by tam bylo rozliseni jako mam ted , nemenil bych .Knofliky to nema to je fakt , ale ty mas MF volant tudiz by to melo fachcit v pohode . Ja mam na volantu taky pridavny ovladani bez problemu . Radio ma pripravu na MF volant a pokud pripojis krabicku Can bus dle navodu melo by to normalne fungovat . Cinan tohle ma zmakly a docela slusne namalovany takze v tom bych nevidel problem . Co se tyce mobilu a seznamu , pres BT je synchronizovanej samozrejme seznam , prijaty a odchozi . takze listovat lze . Pouzivam to taky ale vzhledem k tomu ze mam na volantu pouze 8 tlacitek tak to mam jinak . Nekde tady na vlaknu jsem videla nejaky odkazy na radia , jsou z Cech udajne !!! a maji andr 4 , stoji kolem 7- 8000Kc .U cinana se to da za 3200 -3400 plus postovny DPH  a clo tudiz za 5000 . To je slusna cena dle mne , nevnucuju pouze nabizim to co mi lezi v supliku . Pokud mams MF volant mel bych este jedno radio tohle ma 9 Palcovej panel a rozliseni 1280x780 bodu . To je velice slusny . To je drazsi ale muzeme se domluvit . Odkaz zde https://www.aliexpress.com/item-img/2-Din-9-Inch-Car-DVD-Player-For-VW-Volkswagen-POLO-PASSAT-Golf-Skoda-Seat-Fabia/32815748102.html?spm=2114.10010108.1000017.2.5e197e52iTQ6q7#

ja ho zkousel ale nemam mf volant tak jsem ho ulozil a nechal ve skrini.

Pro info tady

http://skoda-sklad.cz/index.php?id_product=67&controller=product

a nebo tady

http://skoda-sklad.cz/index.php?id_product=26&controller=product

A jeste tady a za Velice slusnou cenu

http://skoda-sklad.cz/index.php?id_product=25&controller=product

Upraveno uživatelem Tomdlouhan
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

K ceně: nebo z Alíku vybírat rádio, který mají dodávku z Německa. Mě přišlo na 3200 vč. dopravy. Je jich tam dost.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vyřešil jste někdo u androidu vypadky CANBUS po nastartování spadne a neukazuje data z vozu ani otevřené dveře atd. Musí se restartovat poté zase chvilku funguje.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Který Android myslíš? 6 a 7? Já čekám na jiný dekodér od číňana, jestli to pomůže.....

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já mám 6.1.0

1GB ram

Teď jsem zkusil vymazat tu jejich navigaci iGO tak jsem zvědaví. Mazal jsem ji vcera a rano jsem nastartoval a vše zatím fungovalo. Jindy uz to po večeru nevydrželo :-D

Upraveno uživatelem Malta
necituj předchozí příspěvek
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hmm, tak to máš stejný jako já. Problém je bohužel nejspíš v malé paměti jen 1GB. Bez zapnuté navigace je to vcelku OK, s ní za chvilku pád apk.... Prostě klasicky číňan frknul nový android na slabé zařízení bez vyzkoušení stability. To, že nejde info o autě, mě až zas tak netrápí, vadí mi nefunkční zobrazení radaru parkováků. Je to super doplněk kamery, kam ona nevidí.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Rarkovací senzory mě to ani nezobrazuje. Pouze slyším zvukovou signalizaci a na disleji mám vykřičník. Ještě nemám totiž zapojenou kameru.

Upraveno uživatelem Malta
necituj předchozí příspěvek
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Necituj předchozí příspěvek.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jen tak pro zajímavost, určitě internet se tam dostat dá. Zkuste Power clean ten má funkci battery saver. Určitě by se dalo pár tasků včetně navigace suspendnout. Po restartu nebo ručním spuštění to sice naběhne znova ale třeba pro zajímavost jestli to pomůže. Aplikace obvykle zabírají pamět jen se změnší o nějakou provozní....

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím Vás tu všechny.
I když nemam škodulku ale pašika, regl jsem se tu, jelikož toto je asi jediné aktivní fórum na netu kde se probírají 2Din radia z činy a pasují na obě značky.
Mam v autě jen RCD510 a už delší dobu uvažují o něčem s navigací.
Doporučte něco, co by fakt fungovalo.
Na 99,9 % android, určitě něco s 2GB ram, cambus dekoder.
Zatím pokukují po něčem takovém.
https://www.aliexpress.com/item/Android-4-4-car-dvd-player-gps-Two-Din-7-Inch-For-Volkswagen-VW-Skoda-POLO/32659681625.html?spm=2114.search0104.3.239.k5jWOM&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10152_10065_10151_10344_10068_10345_10342_10343_10340_10341_10171_10541_10084_10083_10304_10307_5640015_10302_10060_10155_10154_10056_10055_10539_10538_5370015_10537_10312_10536_10059_10313_10314_10534_10533_100031_10103_10073_10102_10142_10107,searchweb201603_25,ppcSwitch_5&btsid=7a2ea184-3f13-48e2-84c0-fb6291ed7405&algo_expid=de4de0d9-b2d1-4052-8163-a03e60d62847-29&algo_pvid=de4de0d9-b2d1-4052-8163-a03e60d62847
Určitě bych šel do verze  2GB ram

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

prolistuj si pár stran zpět, zcela jistě se tu čínské androidy už řešily...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

co tyto rádia umí navíc oproti boleru?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A bolero je čo?

Jak už jsem psal, mam jen RCD510 bez navigace a proto shaním něco chytřejšího.

Upraveno uživatelem BigSandy
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

bolero je origo radio Škoda s vestavenou navigací 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Bych raději nějakého Číňana, ne kvůli ceně ale činu nikdo neukradne.

Kámošovi už 2X vykradli auto kvůli navigace.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Bych raději nějakého Číňana, ne kvůli ceně ale činu nikdo neukradne.
Kámošovi už 2X vykradli auto kvůli navigace.

Ahoj. Pokud chces Cinana jednoho bych mel. 7 pallcu andrid 5.1 Navi a dalsi veci. Na foru mam inzerat koukni na nej.

Odesláno z mého HUAWEI CAM-L21 pomocí Tapatalk

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Tomdlouhan - jsem hledal v bazaru a nenašel

Toto vypadá dost zajimavě.
https://www.carshifi.cz/volkswagen-c16/autoradio-pro-vw-skoda-a-seat-xtrons-pcd76mtva-i77/
Ale nějaká dost nízká cena.
Asi nebude orginal.
Koukni se u octavie bazar ,je zam navi a moje radio taky ,9 palcu ale mam jeste 7 palcovy. Poslu odkaz

Odesláno z mého HUAWEI CAM-L21 pomocí Tapatalk

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se