Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Dr.Adam

"OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

Doporučené příspěvky

Ahojte,podarilo sa mi najst 2Din radio s 10" displejom do mojej Octavie 3 r.v.2015.

Ma to 2GB Ram,32GB pamat a Android 7.

Vsetko funguje,len mi chybaju niektore polozky v nastaveniach,ako napriklad  nastavenie Webasta,teda ako dlho ma byt spustene,

alebo v jazdnych rezimoch si neviem konfigurovat rezim Individual,neriesil niekto podobny problem?

Dakujem 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím nad 9" Isudarem do OII predFL, climatronic, parkovací senzory.

Nevíte jestli na těch navigacích funguje Waze a připojení k netu z telefonu přes hotspot?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

zdravim . Nvim jak tahle znacka ale ja tuhle variantu pouzivam normalne . WIFI chytam i tam kde je dostupna a ze slusnym signalem . Vetsina radii tohoto typu tohle bez problemu zvlada , chtelo by to asi nekoho kdo isudar ma a ten by mohl rict co umi a neumi . Tot vse co k tomu muzu napsat .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Když už jsme u připojení k internetu, nezkoušel jste někdo nějaký 3G SIMkový USB modem pro androidí autorádia? Na Alíku nějaké jsou, ale za většinou tam jsou rozporuplné informce co se týče konektivity dat (GSM/3G a frekvencí) ale hlavně kompatibility s OS. Většinou píšou OS pro PC a Adroid buď nezmiňují, nebo jen v titulku a pak v popisu už ne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj. Rad bych ti pomohl ,ale  v tomhle pripade fakt nevim . Jedno reseni se nabizi , ale nevim jestli to jde i na Androidnim radiu . Do notasu se pouizivaji taky Flash disky z pripojenim ten bych tam zkusil , mam ten pocit z v tom ta sim je taky , ale vase je bez zaruky , fakt nevim .

Editováno na Tomdlouhan

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na USB modem so Sim kartou treba dat pozor,skusal som asi 5 modelov od Huawei.

Dolezite je aby ten modem fungoval na PC ako  Hilink,teda aby sa pripajal cez webove rozhranie bez obsluzneho programu,vtedy  je sanca ze sa pripoji aj na Androide.

V pohode pracuje starsi model E220,ale je len 3G,momentalne sa mi podarilo rozchodit 4G modem E3276 po nahrani spravneho firmwaru.

Inac je to loteria,bud ho radio rozpozna,alebo nie.

Pokial mas root na radiu,tak moze pomoct aplikacia  ppp widget,ktora dokaze nakonfigurovat modem ako sa ma spravat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

K tomu modemu: rádia většinou podporují 3G dongle USB modemy, novější pak už i 4G. Musí to být napsané ve specifikaci a ještě to bude sázka do loterie, jestli to tam číňani zabudovali. Na Alíku jsou nějaké modemy přímo pro Androidí rádia, ale moc feedbacků tam na ně není. A třeba mě děsí, že píšou že fungují jen s rádii, koupenými v jejich shopu. A je tam dost kopií Huawei a ZTE. Většinou podporují frekvenci 3G 2100MHz a pak 2G 850/900/1900/2100/2600. Takže pro ČR je to stejně dost nepoužitelný, třeba Vodafone má 3G/2100 jen ve větších městech a jinde by si člověk musel vystačit s pomalým 2G/900.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, pročítal jsem si několik posledních stran kde se řešily androidy, jelikož o nějakém taky uvažuju (quad core, 2gb ram, andoid 7). Zatím jsem se nedočetl jak douho takové android rádio bootuje? Chtěl bych vědět něco konkrétního, pokud jsem to přehlédl tak se omlouvám (v nějakém příspěvku padlo "určitě nebootuje 1 minutu" - to mi nic neřekne) a jestli je opravdu možnost nastavit nějaký mód že se rádio vypne úplně až po určité době tudíž po 5 minutách naskočí rychleji než následující den ráno. Dík za odpovědi :)

Koukám že Isudar je tu oblíbený tak jsem se koukal po https://www.aliexpress.com/store/product/DSP-Android-7-1-2-Din-8-Inch-Car-DVD-Player-For-VW-Volkswagen-Passat-POLO/317945_32842198671.html?spm=2114.12010612.0.0.658fcba3WcKHBR

ale nedá se zvolit německý sklad, tak jsem psal prodejci jestli ho naskladní nebo s tím nemám počítat...

Editováno na rusty333

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přesně po tomhle rádiu taky pokukuju, dej sem pls pak vědět až ti číňan odepíše. Jestli popisek nekecá tak by měl mít zesík TDA7851  a většina těch ostatních isundaru má slabší TDA7388. Jak jsou na tom se zvukem (basy a tak)  tyhle číny je to aspoň na úrovni origo radia Swing? Jinak u toho zapínání co jsem koukal po youtubu atd. tak zapínání z uplně vypnutýho stavu bylo za cca 15s  a lze nastavit časovač, kdy přejde z uspanýho stavu kdy je radio jako u mobilu když ho zamkneš do uplně vypnutýho stavu. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevím jak tohle rádio, ale můj Isudar se zapne po 2-3s, protože je v režimu spánku. Přitom baterku to ale nežere. A pokud dám hard reset, pak mu to trvá asi půl minuty než projde bootovací sekvencí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravim . Nepouzivam ISUDAR mam jinou znacku , to neni dulezity , nabihani po nastupu do vozu  a zapnuti klicku cca 2-5 vterin . Pokud udelam reset , tak to trva dele samozrejme jak pise kelega prede mnou spousti se celej system ,tak to chvili trva . PC taky nenastartuje za 3 vteriny  W10 uz vubec ne takze tohle bych vubec neresil . A dalsi vec  resi  se  tu jestli to ma takovej nebo makovej zesilovac , je uplne jedno jakej tam je a kolik ma vykon , v podstte jde o to jak je kvalitni a jaky ma pri urcitych frekvencich zkresleni . Co ja vim TDA  jsou v urcitych radach  HI FI tudiz zkresleni do 1 procenta . Toihle se snazte hledat . Radio podle meho nazoru je proto ,aby hralo NORMALNE a informovalo o problemech na ceste . Pokud poustim nejakyou muziku z  rozumem. Pokud je z auta vozidlo pohaneny muzikou , za volantem sedi nejakej inteligent co ma rozum presne tam kde ho mit nema ., ale to je pouze muj nazor .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 15 hodinami, Powa napsal:

Přesně po tomhle rádiu taky pokukuju, dej sem pls pak vědět až ti číňan odepíše. Jestli popisek nekecá tak by měl mít zesík TDA7851  a většina těch ostatních isundaru má slabší TDA7388. Jak jsou na tom se zvukem (basy a tak)  tyhle číny je to aspoň na úrovni origo radia Swing? 

už odepsal:  "hi friend the goods is on the way to the oversea warehouse if you need it you can order it then will be ship out until the goods arrive at the warehhouse"

z toho chápu že když mu napíšu do zprávy objednávku tak mi to "předobjedná", protože Germany je pořád zašedlé. Zesilovač v rádiu moc neřeším, repro budu mít přes ext. zesilovač. Pokud to bude někdo krmit přímo z rádia, tak jsem viděl i model s DSP https://www.aliexpress.com/store/product/DSP-Android-7-1-2-Din-8-Inch-Car-DVD-Player-For-VW-Volkswagen-Passat-POLO/317945_32842198671.html?spm=2114.12010610.0.0.633d21208hS3zV

Díky za reakce na zapínání, to zní dost slibně.

(OT: mě PC s  windows 10 naběhne pod 7 vteřin - rychlé ssd :D) - to stejné by mohlo platit i u toho rádia, rychlejší interní memory chip > rychlejší boot

edit: už se dá objednat ze Španělska, ale jen 1 kus :blink:

Editováno na rusty333

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky za info. Jo taky bych to tak pochopil, jen s tím rozdílem, že mu nebudeš psát objednávku do zpráv, ale rovnou to objednáš jen to ještě nebudeš platit oni ti to pak můžou změnit dodatečně ( cenu, sklad atd.) a až pak to zaplatíš, už jsem to tak jednou dělal u diag. kabelu který mi zlevnil z 22€ na 4€ pač předchozí kabel nedorazil. Uvidím jak to bude hrát nejsem nějak přehnaně náročnej posluchač jen mě zamrzelo zjištění, že radia mají typickej výkon něco málo přes 20W a tech 50W co všude píšou je max. chvilkovej výkon. Pořídil jsem nový repro (80w rms) a vytlumoval dveře tak abych to aspoň trošku využil :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Díky za info. Jo taky bych to tak pochopil, jen s tím rozdílem, že mu nebudeš psát objednávku do zpráv, ale rovnou to objednáš jen to ještě nebudeš platit oni ti to pak můžou změnit dodatečně ( cenu, sklad atd.) a až pak to zaplatíš, už jsem to tak jednou dělal u diag. kabelu který mi zlevnil z 22€ na 4€ pač předchozí kabel nedorazil. Uvidím jak to bude hrát nejsem nějak přehnaně náročnej posluchač jen mě zamrzelo zjištění, že radia mají typickej výkon něco málo přes 20W a tech 50W co všude píšou je max. chvilkovej výkon. Pořídil jsem nový repro (80w rms) a vytlumoval dveře tak abych to aspoň trošku využil
    Zdravim. Na vykonu v podstate nezalezi 50 W v aute pokud je tam opravdu budes mit vynda ti to okna. Pri normalnim poslchu je vykon kolem 0.5 -1W. Pokud to ohulis tak ze blika stropni stropni svetlo v rytmu spicek je na koncich kolem 15 W na radiu vetsinou jde este pridat ale to uz vevnitr nikdo nevydrzi a pokud otevres okna sousedi v cely ulici budou stestim bez sebe z toho co poslouchas. To jen tak neco teorie ohledne vykonu kolik w vlastne pri nejake urovni je v repro respektive na kolik jsou vybuzeny. Ackoliv je trend mit co nejvic W na vystupu praxe je uplne jina. 10 W koncovy stupen dokaze nazvucit slusne telocvcnu. Takze 20 W v aute uplne staci.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 10 hodinami, Tomdlouhan napsal:

No nevím, ale někdo kdo si da do auta 80 wat repraky to nemá v hlavě vpořadku :D

Ale má jednu výhodu, je nepřehlédnutelný a každý se za ním otočí..

Editováno na BigSandy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no jó no kdybych věděl, dřív že mi stačí 0.5W tak to samozdřejmě nekupuju :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahojte pánové, včera mi do O2 FL došlo totok:

https://www.aliexpress.com/item/2Din-For-Skoda-Octavia-2-Steering-Wheel-Android-Car-DVD-Multimedia-Video-Player-GPS-Navigation-Touch/32739084611.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.V02H5O

Rádio funguje, vše OK. Akorát, když rozsvítím světla na autě a podsvítí se tlačítka rádia, bzučí. nevíte, čím to je? nějaké rušení nebo něco?

Díky za info.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdar chlopi.

Zatím ještě furt pozorují a čekám  ale asi také půjdu do toho ISUDAR;)

By mně zajímalo jak je to s tým vyhledáváním v tel. seznamu co tu psal na předchozí stránce xDimi?

A bych měl dotaz mimo tema.

Pokud koupím to radio a budu spokojený, chtěl bych ho pak koupit i tatíkovi k narozkam.

Včera s něho vylezlo, že by chtěl ten modul ELM327 co se strká do řidicí jednotky.

Zatím jen pro spárovaní s tabletem, ale který koupit, aby pak fungoval s tým radiem?

Koupit u nás nebo čina?

Přece jen, strkat něco činskeho do řidicí jednotky:wacko:

Na druhou stranu, co dnes není čina, koupím to u nás přes eshop 3X draž  a pak zjistit, že je stejně na druhé straně napsano že je to čina.

Je jedno, který koupím?

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.TRS0&_nkw=ELM327&_sacat=0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vyhni se akorát verzím 2.1, vybirej z 1.5

• Negativní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 21 minutami, Malta napsal:

Vyhni se akorát verzím 2.1, vybirej z 1.5

Proč?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Ahojte pánové, včera mi do O2 FL došlo totok:
    https://www.aliexpress.com/item/2Din-For-Skoda-Octavia-2-Steering-Wheel-Android-Car-DVD-Multimedia-Video-Player-GPS-Navigation-Touch/32739084611.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.V02H5O

Rádio funguje, vše OK. Akorát, když rozsvítím světla na autě a podsvítí se tlačítka rádia, bzučí. nevíte, čím to je? nějaké rušení nebo něco?

Díky za info.
    Zdravim. Takhle hned nedokazu rict napsat kde je chyba. Zrejme nekde prolejza nejaka frekvence. Pokud je z vnejsiho vlivu auto zkusil bych nejakou kapacitu kondenzator mezi drat od svetel a minus pol. Zni to silene ale vetsinou to funguje. Jenze O 2 predpokladam ze je vse pres can bus a tam se neda nic pripojit. Chtelo by to nekoho kdo ma trosku zkusenosti z timhle ten poradi snad mne napadlo tohle reseni. Mozna to pomuze.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A bzučí ti opravdu jen ta tlačítka nebo to spíš bzučí v reproduktorech? Jinak tomu kondenzátoru se říká odrušovací filtr. Dává se přímo na vodič napájení rádia. Já ho např. mám u USB nabíječky vzadu, jak se připojil mobil, začalo to v reproduktorech bzučet. Po montáži filtru zas čistý zvuk.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobrý den pánové. Mám takový dotaz. Kupoval jsem isudar z aliexpres na octavia 3 rok 2014 za 266 usd. Radio je funkční jen není funkční otevírání dveří. Při zařazení zpátečky  se rozsvítí otevřené levé dveře.pri ruční brzde zase prave a při zapnutí světel zase levé zadní.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nějak mi tam nesedí RV ale budiž,  nejspíše tam bude špatný CAN-bus převodník nebo je jen v rádiu špatně nastavený model auta .... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se