Jump to content
Dr.Adam

"OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

Recommended Posts

V 19. 3. 2017 na 10:08, plasmo napsal:

Zdar, povedlo se mi včera do Isudar navigace nahrát špatný firmware. Aktualizoval jsem na zelené menu, ale teď se chovají divně tlačítka, nedělají co mají ... mám původní software, ale ten mi rádio teď nechce vzít, SD kartu s aktualizací vloženou do slotu pro GPS to ignoruje, jako by tam nebyla a update firmware se nespustí. Věděl by jste někdo co s tím?

Mne sa stalo to iste a tlacitka vobec nefunguju ako si to vyriesil za odpoved ddakujem

Nevie mi niekto poriadit ked som zmenil farbu menu na zelenu prestali mi ist tlacitka gps SD mam vlavo dalukem za kazdu pomoc

Ahoj. Pokud se tito spusti dostanes se do sekce extra seting ? Pokud ano poradne to projdi a nsdtav to co tam ma byt.

Edited by Tomdlouhan

V 30. 3. 2018 na 15:52, Filipko612 napsal:

Mne sa stalo to iste a tlacitka vobec nefunguju ako si to vyriesil za odpoved ddakujem

Ahoj, co máš za radio řešil jsem tu problém s radiem čínan zatím píše ale zatím nic moc ale poslal mi nový firmware abych ho přehrál. Tak bych ti ho mohl přeposlat. 

Jinak radio jsem dal do opravy a teď čekám co sním je. Zatím nemám žádné info o pokroku :( Ale určitě dám vědět a to jak jsem dopadl s čínanem a opravářem :) 

před 41 minutami, Tomáš.N1 napsal:

Ahoj, co máš za radio řešil jsem tu problém s radiem čínan zatím píše ale zatím nic moc ale poslal mi nový firmware abych ho přehrál. Tak bych ti ho mohl přeposlat. 

Jinak radio jsem dal do opravy a teď čekám co sním je. Zatím nemám žádné info o pokroku :( Ale určitě dám vědět a to jak jsem dopadl s čínanem a opravářem :) 

ahoj  skus dat firmware skusim ho nahrat mozno sa to upravi ako ma leno ma to nebavi ked to nefunguje ako ma 

před 45 minutami, Tomáš.N1 napsal:

Neviem akg to je typ ale takto vyzera

20180402_134324.jpg

Ahoj, to mám taky je to tohle že ? 

https://www.aliexpress.com/item/HD-7-Inch-Car-DVD-For-VW-SAGITAR-JATTA-JETTA-GOLF-V-POLO-BORA-With-3G/840114102.html?spm=2114.10010108.1000023.8.4d425786iRTpAC

jen pro kontrolu mám ti poslat nový firmware? mělo by to být původní co tam patří mam to od cinana    (ISUDAR Windows CE 6.0)

postup je stejný 

před 2 hodinami, Tomáš.N1 napsal:

Ahoj, to mám taky je to tohle že ? 

https://www.aliexpress.com/item/HD-7-Inch-Car-DVD-For-VW-SAGITAR-JATTA-JETTA-GOLF-V-POLO-BORA-With-3G/840114102.html?spm=2114.10010108.1000023.8.4d425786iRTpAC

jen pro kontrolu mám ti poslat nový firmware? mělo by to být původní co tam patří mam to od cinana    (ISUDAR Windows CE 6.0)

postup je stejný 

Hej bud tak dobry posli mi ho skusim ci to pomoze  m.aliexpress.com/item/32848936227.html?pid=808_0000_0109&spm=a2g0n.search-amp.list.32848936227 ja mam toto

Edited by Filipko612

před 22 minutami, Filipko612 napsal:

Hej bud tak dobry posli mi ho skusim ci to pomoze

Edited by Filipko612
    Uprava

Filipko612 - dodržuj pravidla fora! Bezprostředně předcházející příspěvek se necituje!

Dobře večer udělám soubor zip a dám to to na ulož to nebo někam a pošlu ti kde si to stáhneš. Toto jsem zatím ještě nedělal tak strpení :) 

Po pár dnech AHOJ :-)

No je to sranda jak to tu tak čtu.

Ad kabel ke kameře.

Jde jen a jen o jedno. Záleží jak kvalitní je stínění toho kabelu. Přeci jen se jedná o nějakých 4 až 5 metrů a tam už je kvalita stínění sakra znát. Samozřejmě přechoďák a oxidace v konektorech také může pozlobit.

Doporučuji zakopit vysokofrekvenční stíněnej kablík (dříve býval zelenej, dnes nevím...)

Na něj napájet obyč cinche a fertig. Když zlaté tak oboje. Jelikož protikusy ale nejsou, tak je to zbytečné.

Díky článku který může vzniknout ba přímo nežádoucí! I když koukám, že zlato-chrom je na galvaniku zanedbatelné - budiž.

Je to jistota, že celej průřez živého prostředního drátu bude opravdu stíněnej a "nesebere to nic bokem".

Spousta již hotových (nebo dodávaných) kabelů muže být všelijaká. V rámci šetření si nejsem jistej jak dostatečně bude středový vodič obalen (ostíněn) od okolí.

Další kabel který by to řešil je slabej koax 75 ohmů (nebo i standart terestrial k TV). Ten je taky dobře obalenej (opletenej).

Nebo pak komplet opletení alobalem kterej mají některé koaxy...

Také samozřejmě kvalita dielektrika. Ale to už je opravdu na VF.

Všechny tyto dráty jsou primárně určené pro vysokofrekv. svody a je klid.

Ad FW

Jak tak koukám, důrazně všem doporučuji ať zváží fleše!

Díky stovkám druhů a typů které sem soudruzi chrlí nikdo nezaručí, že po fleši (ať už může být sebekompatabilnější) bude vše OK. To už vůbec nemluvím o alternativních fw.

Už jsme se jak vidno x krát přesvědčili, že to není mobil s jednoznačně definovaným typem a výrobcem!!!

To jen tak pro nenechavé prstíky a chtivost lepších funkcí nebo plocha a widgety s lepším dezignem.

Nechte tam to co tam je a máte klid. Nebo-li nes.r se do věcí které fungujou kol1

Pokud jde o app, tam problém není. Systém jako takovej je zamklej (bez rootu) a pokud app blbne, jednoduše se odinstaluje a zase je vše ok. To platí i o launcheru. Mluvím samo o androidu :-)

Pak jsou ještě app typu ess explorer a pod., ale to už je pro zkušenější uživatele.

Edit: mě taky svrběl prst když jsem našel na xda alternativní fw s rádiem které umělo RDS i na ploše a také umělo natvrdo popsat názvy stanic bez ohledu na RDS.  PARÁDA. (ty názvy rádi vapadávaj když se dostanete mimo signál rádia.) Ale odolal jsem,

Mohu říct, že mám origo android co tam dal číňan, origo launcher co tam dal číňan a doposud ani jeden restart nebo problém!!!!!!

Měl jsem chvíli webguru launcher, ale choval se všelijak a někdy nestandartně. Jednou se radio na pár vteřin bloklo a milej webguru šel do kytek. Od té doby zase svatej pokoj ;)

Ahoj

Edit: Když mluvíte o záloháh - už se ví jak se dostat u 9" do recovery??? :kol-18:

Edited by Liborbra

před 34 minutami, Tomáš.N1 napsal:

Dobře večer udělám soubor zip a dám to to na ulož to nebo někam a pošlu ti kde si to stáhneš. Toto jsem zatím ještě nedělal tak strpení :) 

Ok rad pockam

před 2 hodinami, Tomáš.N1 napsal:

Ahoj, dej mi prosím svůj email hodím ti to přes úschovnu

filipko612@azet.sk

před 4 hodinami, Tomáš.N1 napsal:

Držím palce aby to klaplo. 

No tlacitka sa zmenil na cerveno ale tlacitka aj tak pracuju ako keby naopak zmacknem BT a da mi EQ

Před hodinou, Tomáš.N1 napsal:

Ahoj, tak jedině napsat aby cinan poslal nové firmware. Jinak v nastavení se dá vybrat barvu jakou chceš. 

Ahoj to viem mna seru len tie tlacitka ze nejdu cinanovy sim pisal ale neraguje na spavy

V 31. 3. 2017 na 8:02, kuzmicz napsal:

Navíc tady můžeš měnit, co je v základní nabídce (po stisknutí tl. "MENU") a pořadí těchto "aplikací", já sem například vyhodil rádio(je na tlačítku)(oprava, rádio tam zůstat musí, jinak ti nepůjde spustit ani přes tlačítko)

Ahoj, vracím se k tomuto příspěvku. Upravil jsem ikony (položky hlavního menu), kdy jsem dal pryč rádio a od tý doby mi nejde a to ani poté, co jsem ikonu dal do hl. menu zpět (pro jistotu i na stejnou pozici). Tlačítko na spuštění rádia mi nereaguje vůbec a spuštěním přes LCD mi pouze zmizí řádky menu, postranní šipky i pozadí tam zůstane stejné. Nestalo se to mu někomu ? Nevím jak z toho ven. Snad zkusit ještě tovární reset, ale tlačítko je zezadu rádia a já byl rád, že jsem ho tam s velkými potížemi díky redukci a kabeláži vůbec dostal. Kdyby bylo méně krkolomné řešení tak bych dost uvítal.