Dr.Adam

"OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

Doporučené příspěvky

Taky bych jiny firmware neriskoval. Taky se ti muze stat, ze uz se ti radio nezapne. Nevim, jak to maji resene, ale nahrat tam potom jiny firmware uz potom nemusi byt mozne (nebo alespon ne nejak jednoduse).

Tak tak, jsem jedna z obětí přílišné snahy zlepšit čínský rádoby high tech produkt,v mém případě downgradem aby 1GB verze aspoň trochu fungovala. A výsledek je nové rádio v autě.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak kabeláž orig. mikrofonu nalezena. Sice vede od mikrofonu pod stropem k řidiči, ale ve finále se zjeví pod sedačkou spolujezdce u BT jednotky :lol: Mám to prozvoněné a jedná se o samostatný kablík o dvou žilách barvy černé a bílé. Tímto díky za pomoc -_-

20180421_162838.jpg

20180421_162844.jpg

Výstřižek3.JPG

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hoši, vím, že to je forum pro Škodovky, ale u fordů se tyto rádia moc neřešili a já věřím, že mi někdo poradí :)

pořídil jsem toto Rádio: ISudar Rádio

Vlastním Ford Kuga 2011

Nyní bych se chtěl poradit, jestli to funguje tak, jak má. Rádio zapojené, drží stanice, nejde zapnout bez puštěného zapalování (mám keyless), ale po vypnutí motoru stále hraje a vypne se až po otevření dveří (což mi zas tak nevadí, ale je to správně?). Baterka zatím vypadá, že drží (zapojeno cca 10 dní)

Dále v nastavení CanBus není na výběr Ford Kuga a já tam nemám vybraný žádný typ auta, vadí to?

Na volantu mám 3 tlačítka volume up, down a mode. U originál radia se tlačítkem Mode přepínaly stanice rádia. Nyní se přepínají aplikace Rádio, Audio a Video. Není nějaká možnost jak toto tlačítko přemapovat a dát tomu jinou funkci?

Jinak jak už tady psal někdo přede mnou, tak chytání FM stanic nic moc. Taky vypadává signál. Ne že by to šumělo, ale přestane hrát na 1-2 sec a pak hraje dál. Dělá to hlavně ve větším městě, na venkově docela OK.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se