Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dr.Adam

"OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

Doporučené příspěvky

Zda se, ze radiu vadi novejsi verze tagu. Funguje ti ten programek? Pokud ano, tak v nastaveni najdi polozku mazani tagu, nastav mazani ID3v2 a zkus ty pisnicky promazat. (Radeji si udelej zalohu pisnicek, abys neprisel o vsechny tagy a potom nebyl nastvany.)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Jo funguje, už jsem vše odstranil, ale bohužel nemohu otestovat, protože žena odjela s autem pryč :-). Dám pak vědět jak jsem dopadl

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže ANO, je to tak jak psal LucasCZE, verze TAGU vadila. Po odstranění TAGU už se duplicitní položky netvoří. LucasCZE díky za tip.

Každopádně teď již mě vadí pouze nemožnost více adresářů ve stromu. Bere to pouze poslední a pak hned písně. Jinak Číňan mi má poslat firmware. Tak ho schovám pro případ čehokoliv :-)

Díky všem

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj všichni, mám dotaz a přiznám se, úplně celé vlákno jsem nepročetl, ale většinu ano ..

Vybírám rádio ( spíš navigaci ) do Yeti 2015, chtěl jsem šáhnout na čínu, ty vaše ohlasy a recenze jsou vesměs spíše pozitivní, kromě příjmu FM.

Jde mi spíše o tu navigaci, komunikaci s autem, jako poslech bych klidně snesl své MP3 a chtěl bych k tomu rovnou couvací kameru.

ALE, co jsem koukal na aliexpressu tak větsina, rádií je tam pro yeti 2009-2012 , vlastně jsem pro 2015 žádné nenašel.

Momentálně mám možnost nechat si nainstalovat amundsen, šli by ste do něj, nebo raději do nějaké číny, jestli tedy nějaká pro 2015 je..

Samozřejmě peníze  hrají roly, chtěl bych se vejít do 8 tisíc..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

****** "zamrzlé" android rádio *******

Zdravím pánové, potřeboval bych poradit. Koupil jsem 2din Android Radio. Nastavil jsem si spořič displeje + pin abych to případnému chmatáku o trochu ztížil a při dalším nastartování se zobrazí jen ten spořič.

Rádio hraje, cd přehrává také, ale vše bez obrazu.

Restartoval jsem již x krát a nic.

Věděl by někdo jak se do toho rádia zase dostanu? Popřípadě factory reset / tovarní nastavení.

link rádia přikládám

http://www.dx.com/cs/p/funrover-7-android-6-0-oem-car-dvd-player-w-1024-600-gps-auto-radio-rds-for-vw-golf-polo-jetta-skoda-seat-cars-487459#.W1ohDtUzbDc 

Předem díky za pomoc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím, prosím o radu. Mám ve Škoda Yeti, r.v. 2011, autorádia Isudar na03w6vw0702. Jsem s ním zatím spokojen, až na menší detail. Při zatažené ruční brzdě mi v car menu neukazuje varovná ikona ruční brzdy, naopak ukazuje při vypnuté ruční brzdě. Máte nějaké tipy jak toto napravit? Děkuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím. Po výměně baterie mi přestalo fungovat radio isudar. Funguje až po spojení drátku CAN BUS. Jenže pak se už nevypne po vytáhnutí klíčku. Před výměnou baterie byl drátek rozpojen a vše fungovalo. Octavia II 2005. Děkuji za rady.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dnes jsem se asi po roce dokopal k zapojení přední kamery. Očekával jsem hladký průběh a na místo toho nastal porod. Jelikož je v autě snad 80C nechci v testování dál pokračovat a redeji požádám o radu Vás, třeba to společně zvládneme.

Mám starší model (android 5.1) ale od tohoto prodejce radio

kameru do předu

pře toto hodlám zapojit přední kameru

Ted k problému zapojím kameru (na kabel dvr in) a spustím program DVR (byl v rádiu) naběhne černá obrazovka kde je možnost výběru foto a nahrávání (není je však možné použít) a obraz nikde. Kamera je funkčí otestována přepojením na zadní a běhá jak má)

Takže jsem hledal a našel v extra menu položku přední kamery bylo of dal jsem on a po  restartu se objevil program ted nevím 100% jistě ale asi Fcam, zapnu ho a nic, přepojím kameru do kabelu video in a obraz je na světě - ale já chci nahrávat.

pak jsem si ještě všiml programu ivin (nebo tak nějak) a tam se obraz také objeví pokud je kamera zapojena do video in - ale opět nelze nahrávat

Takže jsem zkusil stahnout několik programů jeden hlásí že kamera je používána (přesto že ji odpojím) většina ani nenaběhne.

Došla mi trpělivost, jsem spařenej jak prase, autorádio vyndané, tak prosím o rady a nápady

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V ‎27‎.‎7‎.‎2018 na 19:37, Martin Pribyl napsal:

****** "zamrzlé" android rádio *******

Zdravím pánové, potřeboval bych poradit. Koupil jsem 2din Android Radio. Nastavil jsem si spořič displeje + pin abych to případnému chmatáku o trochu ztížil a při dalším nastartování se zobrazí jen ten spořič.

Rádio hraje, cd přehrává také, ale vše bez obrazu.

Restartoval jsem již x krát a nic.

Věděl by někdo jak se do toho rádia zase dostanu? Popřípadě factory reset / tovarní nastavení.

link rádia přikládám

http://www.dx.com/cs/p/funrover-7-android-6-0-oem-car-dvd-player-w-1024-600-gps-auto-radio-rds-for-vw-golf-polo-jetta-skoda-seat-cars-487459#.W1ohDtUzbDc

Předem díky za pomoc

Zkus třeba toto  i když to nebude stejný rádio, třeba to půjde :

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem trochu pátral a zjistil že s kamerama s koncovkou cinch je opravdu problém a jdou jen některé (pro záznam). Přes USB fungují dokonce i některé pro pc.  JInak co se týče toho propojení přes WIFI co jsem použil, funguje opravdu suprově a bez problému. Někde jsem četl dotaz jak se zbavit těch naváděcích pruhů co  kamera zobrazuje tak přes to WIFI propojení se nezobrazují. Na xda fouru jsem našel i různé úpravy jak zprovoznit i tu přes cinch, ale jelikož rádio funguje suprově nerad bych ho rozesral. Takže tu kameru co mám si zapojím jako parkovací a dokoupím USB kameru za 20USD.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vloženo: (upraveno )

JJ jen jsem chtěl shrnout poznatky, které můžou někumu ulehčit práci - jak jsem psal možné to je, ale jen s některou kamerou nebo se zásahem ho rádia (nechápu proč tam je CINH přímo na DVR když je téměř nepoužitelný).

Jinak jsem našel ještě jeden vstup CCD AVIN na video kde kamera funguje také a ten spolupracuje s prográmkem Fcam který umí přepínat 2 kamery bud ručně nebo lze v rádiu nastavit automatické přepínání. To by šlo využít tak že se na kabel z rádia dá rozdvojka a napojí se jak přední tak zadní kamera a můžeš si to přepínat dle libosti aniž by byla zařazená zpátečka. Odpadne sice ta automatika spuštění zadní kamery jři couvání ale zese je možné mrknout za sebe kdykoliv např. na vozík. Bohužel nemám rozdvojku abych to otestoval. - NEZKOUŠEL NĚKDO TUTO MOŽNOST?

Tomu WIFI propojení jsem nedával velké naděje a funguje naprosto bez problému. Teď ještě přemýšlím kam zapojit napájení té kamery kterou použiju na parkování - napadlo mě přední světlo, nejspíš obrysovka, pokud se nepletu tak tam prou při uzamčení (resp. nerozsvícení světel) auta nejde. nebo nějaký lepší nápad?

Editováno na Efendy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo: (upraveno )

Efendy nevím co myslíš tím napájením kamery na parkování. Pokud na parkování tak přece na vodič kde se objeví 12V při zařazení zpátečky, ne ? Na rádiu je to tuším jeden žlutý drát, chce to měřák a proměřit kde se objeví těch 12V při zpátečce. Ten co je na něm reverse (tuším růžovej) nepoužívej, s tím mi to moc dobře nechodilo. Pokud chceš napájet kameru pořád (to nedoporučuju) pak nějaký drát kde je 12V po zapnutí klíčku. Jinak mám to samý radio jen Android 7.1.2

Pokud budeš chtít napájet ze zadního couvacího světla pak budeš potřebovat toto : https://www.autonavi.cz/couvaci-kamery/12v-filtr-napajeni-couvaci-kamery/

Ale jak jsem psal, z rádia je to nejspolehlivější. Sám to tak mám a v pohodě bez rušení a vypadávání obrazu, jak mají někteří kteří právě napájejí ze zadních světel.

Cinch na DVR u těchto rádií je proto, že některá mají WIN 6 jako operák a ty zase používají jinou DVR kameru, třeba : https://www.autonavi.cz/dvr-kamery/dvr-kamera-pro-wince/

Editováno na Namor Rapsaj

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Myslím napájení přední kamery.

Rozdvojku jsem si zbastlil a nefunguje (videa z kamer je překrývají jelikož je obě hamery načtou jako zadní), našel jsem řešení ale jde opět o bastlení a do toho se mi nechce (není to pro mě až tak zásadní) navíc až koupím kameru na USB mělo by to fungovat bez problému. Zjednodušeně řečeno problém je v tom, že se obě kamery načítají jako zadní.

Takže nakonec nechám couvací kameru tak jak byla - ta je vyřešená aktivuje se při zařazení zpátečky.

Druhou kameru kterou použiju jako parkovací v předu, zapojím do AV-IN (ZDE ŘEŠÍM TO NAPÁJENÍ) nakonec použiju propojení kamery klasickým kablem jelikož lze do motoráku protahnout bez problému a napájení musím řešit pouze 1x (mapájení je u kamery takže někde v motoráku).  WIFI napojení si nechám do jiného auta na zadní kameru.

fungovat to bude takto:

při parkování, pokud budu potřebovat přední kameru zapnu program AVIN tím se zobrazí obraz přední kamery - jakmile dám zpátečku automaticky se zobrazí obraz zadní kamery, vyřadím zpátečku zase se zobrazí přední kamera - to mám otestované funguje bez problému až na to, že musím na začátku vždy zapnout ten program AVIN

V případě že nepotřebuji obraz z přední kamery nic nezapínám a zadní kamera se aktivuje sama.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No jelikož nemám rádio s androidem, objednal jsem dnes TUHLE kameru, tak uvidíme jak to bude makat :-). Jinak Efendy poreferuj jak jsi dopadl :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj. Koupil jsem na Ali rádio isudar s Windows 7". Vše funguje kromě zvuku,zkoušel jsem i v jiném autě a taky nehraje. Nevíte čím by to mohlo být? Děkuji. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, řešil někdo to, že pokud připojí externí mikrofon zezadu do isudaru, tak se mu nedeaktivuje ten interní v rádiu? Při telefonování mi fungují oba, a je problém že ten interní přenáší hodně zvuků z karoserie...takže asi nezbývá nic jiného než ten interní odpojit ? A zase rozdělat celou palubku...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nebude to někde v nastavení? Vypnuti interního mikrofonu? Mám také objednaný externí mikrofon, tak jsem zvědav :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je tam jenom gain bt mikrofonu..taková krávovina, koupil jsem dnes mikrofon kendwood v ahifi. Zajímavé je že když připojím s mobilem napřímo tak se spojí a bere jen mobil a interní se deaktivuje...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj všem,

zvažuji výměnu RNS315 za rádio isudar s androidem jen nevím zda je možné zapojit na rádio originální parkovací senzory (přední i zadní) a originální couvací kameru. Nemáte někdo zkušenosti???

Děkuji za odpovědi P.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ohledně mého problému s vytvořením duplicitních položek v rádiu. Zjistil jsem, že není potřeba smazat tagy, ale za pomocí toho prográmku mp3Tag jde smazat jen ty vytvořené položky a oni se tam podruhé už nevytvoří. Nevím jak je to možné, ale je to tak. Každopádně už mohou být i obrázky alb a podobně. 

Jediné co mě trochu štve. Je nemožnost vytváření stromu o více řadách. Jde pouze jeden hlavní adresář a pak písničky. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se