Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Dr.Adam

"OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

Doporučené příspěvky

Nevím jak moc je dobrým a spolehlivým řešením si pořizovat autorádio z Číny. Už jen z důvodu možné reklamace, přeci jenom je těžší a otravnější posílat autorádio do Číny, než někde do pobočky v ČR... To si radši připlatím a pořídím si autorádio například tady : https://www.2din.cz/2din-autoradia/ 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky
    Vloženo (upraveno)

Nevím jak moc je dobrým a spolehlivým řešením si pořizovat autorádio z Číny. Už jen z důvodu možné reklamace, přeci jenom je těžší a otravnější posílat autorádio do Číny, než někde do pobočky v ČR... To si radši připlatím a pořídím si autorádio například tady 

http://www.skoda-sklad.cz

Editováno na jtfcobra

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj. To ze si priplatis to je pravda ,ale stejne je to radio cinsky. Vsechny jsou z Ciny ,koupe v Cine je s tim rizikem ,co vim tak zatim snad jeden mel problem ze mu to neslo. Vetsinou se neposila zpet ale poslou npvej kus. Maj jich spoustu. Ja jsem kupoval tri nebo 4 bez problemu,ale je to jen el. strojek zarizeni tudiz i move muze byt vadne proc ne ,ale pokud to chtej prodat musej mit vystupni kontrolu na urovni. Pak je to ok. ISUDAR si nedovoli poslat ven kus kterej nebyl odzkousenej. Tot vse co k tvemu dotazu ohledne cinskyho radia.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

On @terrypuk se taky na nic neptal, on sem jen dal reklamu na svůj e-shop... Ten druhý odkaz je podobný, stejně jako jsou rádia třeba na cars-equipment.com.

Vše dovezené z Číny ve velkém a s velkým ziskem prodané (ceny 1,5-2x vyšší než na Alíku). Jasně, mě rádio umřelo mojí vlastní blbostí, že jsem downgradoval systém a číňan mi poslal blbej soft. Takže jsem koupil nové s nejnovějším Andriodem a běží bez problémů.  

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Zdravím, může někdo poradit jak zjistit co mam presne za radio? koupil jsem neco na Bazosi ale nemohu nikde v menu ani na krabici zjistit nazev radia. Jinak to radio má v nastaveni nekolik vozu, ale zadna skoda tam neni, Je tedy mozne do toho seznamu nahrat i nastaveni pro skodu? je tam jen logo a mohu zmenit zelene diody ale nefunguje nic jako car info nebo signalizace treba otevrenych dveri. Jinak to ma android 4.4 a ja myslel ze mohu nekde vyvolat aktualizaci ale nastaveni je dost orezane a nikde neni moznost overit update firmweru. Mám II Octávku.

IMG_7442.jpegIMG_7444.thumb.jpeg.a033480fe168c3849aaa9724e8f1b44d.jpegPoradí někdo prosím ?

Editováno na japezz

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Ahoj, aspoň přilož fotku radia, jaký máš auto, nějaký podrobnosti. Nemyslím si, že jsou tu vědmy co věští z křišťálové koule.

Tak podle doloženého fota nejspíš starší Isudar. Aktualizace nemá cenu, můžeš ho i "umrtvit" . Info o autě ti to nejspíš neukáže , asi nemáš dvojkovou ovci po faceliftu a i tam to tuším šlo až od roku 2010. 

Radio je podobný tomu co mám já

Isudar.jpg

Editováno na Namor Rapsaj
    Doplnění informací v předešlém přízpěvku

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 2. 9. 2018 na 20:26, Namor Rapsaj napsal:

Ahoj, aspoň přilož fotku radia, jaký máš auto, nějaký podrobnosti. Nemyslím si, že jsou tu vědmy co věští z křišťálové koule.

Tak podle doloženého fota nejspíš starší Isudar. Aktualizace nemá cenu, můžeš ho i "umrtvit" . Info o autě ti to nejspíš neukáže , asi nemáš dvojkovou ovci po faceliftu a i tam to tuším šlo až od roku 2010. 

Radio je podobný tomu co mám já

Isudar.jpg

Díky, je aspon mozne instalovat aplikace na SD kartu? nedari se mi to a nejde ani presunout. Take jsme myslel ze si tam nainstaluji WAZE ale diky starsimu androidu 4.4 nemuzu :( neni tedy zadna moznost upgradu androidu? nebo odblokovani aby slo prehravat videa za jizdy? taky by me zajimalo, jestli mas stejne radio jestli je moznost dokoupit zadni kameru a nebo DVBT tuner? 

Editováno na japezz

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Japezz :  zkusit to můžeš, ale já osobně bych to neriskoval. Záleží taky na tom kolik tě to stálo. V nastavení by jsi měl mít info o zařízení a tam by mělo být víc informací. Pak hledat strýčkem googlem upgrade androidu pro konkrétní typ rádia. Co jsem instaloval na svoje s androidem 7.1.1 , tak taky pouze do vnitřní paměti. Ale třeba Sygic nainstaluju do rádia a pak přesunu mapy, POI a ostatní větší složky na SD kartu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Napsal bych přímo Cinanovi, jestli je možný upgrade. Mně poslal nový a vše proběhlo dobř

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 2 hodinami, Štumby napsal:

Napsal bych přímo Cinanovi, jestli je možný upgrade. Mně poslal nový a vše proběhlo dobř

Já to bohuzel koupil za 3t na Bazosi :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No pokud je to Isudar, tak bych mu stejně napsal jestli je možný upgrade. Oni jsou v pohodě a za optání nic nedáš 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Před hodinou, Štumby napsal:

No pokud je to Isudar, tak bych mu stejně napsal jestli je možný upgrade. Oni jsou v pohodě a za optání nic nedáš 

no vubec netusim kam a komu, nevic moje anglictina je dost ale dost spatna, nenasla ba se tu hodna duse co by mu napsala prosim :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobrý den,

mám také Android rádio z Číny a nefunguje mi dotykový displej, nevíte někdo prosím kdo by to byl schopný opravit?

Pro informaci přikládám foto, rádio je 3 roky staré a mám ho v Octavii II.

Prodejci z Číny jsem psal ale už bohužel tento typ neprodává a nemá ani náhradní díly.

WP_20180905_18_49_50_Pro.jpg

WP_20180905_18_51_30_Pro.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Frolda Ahoj. No pokud by si chtel ja mam jedno doma ve skrini. Android 5 1GB Ram 16 GB flash. Odzkousene plne funkcni . Na cene se dohodnem dej vedet.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím, nemáte někdo volné radio 2din do skoda octavia 2 2006. Koukam na ali ale nechce se mi čekat a byl bych raději za odskoušený. Mam tam dobre ale mapy z roku nebreč a nejde bluetooth tak bet telefonu. Děkuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

japezz : Ahoj . No ja bych zkusil pritele googla na preklad Cinan je na to zvyklej moc dobre vi o co vetsinou jde , ale ja si osobne myslim ze update nepujde , predevsim kvuli hardware kterej je tam ohledne Andr 4 . Taky jsem to resil  bylo mi napsano ze update nelze , CPU proste instrukce na novaj android neumi , tudiz nelze povysit . No zkusit to muzes , ale vzhledem k verzi 4 bych to asi neresil , nekde bych se kouknul po nejakym z 5 popr 6 a to bych poridil . 4 je prece jen trosku zastarala , no nasich serverech to slusne cpou zakaznikum jak na bezicim pasu , proc ne , ale je to podpasovka kdyz se daji sehnat za tu samou cenu radia z Andoidem 8.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 18. 9. 2018 na 17:48, Tomdlouhan napsal:

japezz : Ahoj . No ja bych zkusil pritele googla na preklad Cinan je na to zvyklej moc dobre vi o co vetsinou jde , ale ja si osobne myslim ze update nepujde , predevsim kvuli hardware kterej je tam ohledne Andr 4 . Taky jsem to resil  bylo mi napsano ze update nelze , CPU proste instrukce na novaj android neumi , tudiz nelze povysit . No zkusit to muzes , ale vzhledem k verzi 4 bych to asi neresil , nekde bych se kouknul po nejakym z 5 popr 6 a to bych poridil . 4 je prece jen trosku zastarala , no nasich serverech to slusne cpou zakaznikum jak na bezicim pasu , proc ne , ale je to podpasovka kdyz se daji sehnat za tu samou cenu radia z Andoidem 8.

Ok, to jsem zas neco koupil :) honem rychle chci ho, pak zjistim ze tam nejde to a tam to :) no jo no, tak lepsi nez swing ...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se