Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Dr.Adam

"OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

Doporučené příspěvky

Není dovoleno dotazovat se na stejný problém ve vícero tématech - pro příště dodržuj pravidla fora!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky
    Vloženo (upraveno)
    V 18. 9. 2018 na 9:04, frolda napsal:

Dobrý den,

mám také Android rádio z Číny a nefunguje mi dotykový displej, nevíte někdo prosím kdo by to byl schopný opravit?

Pro informaci přikládám foto, rádio je 3 roky staré a mám ho v Octavii II.

Prodejci z Číny jsem psal ale už bohužel tento typ neprodává a nemá ani náhradní díly.

WP_20180905_18_49_50_Pro.jpg

WP_20180905_18_51_30_Pro.jpg

vše se dá udělat . záleží kolik chceš do toho investovat .  display může stát od 500kč

Editováno na pista6

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 18. 9. 2018 na 15:34, pigimon napsal:

Zdravím, nemáte někdo volné radio 2din do skoda octavia 2 2006. Koukam na ali ale nechce se mi čekat a byl bych raději za odskoušený. Mam tam dobre ale mapy z roku nebreč a nejde bluetooth tak bet telefonu. Děkuji

koukni co mám já  vše jsem natočil jsou tam další díly a z Německa do 10 dnů.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 3. 10. 2018 na 19:52, pista6 napsal:

vše se dá udělat . záleží kolik chceš do toho investovat .  display může stát od 500kč

Ahoj a nevíš kde by se dal ten dotykový displej koupit? Žádné náhradní díly jsem totiž nenašel.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj stretol sa uz niekto u radia Isudar s tymto? Vidim to na reklamaciu ale ako to dopadne u cinana neviem.. Radio mam 2 tyzdne vsetko funguje okrem tuneru :-/

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vsechno jsem zkousel.. otevrel jsem spor s cinanem tak jsem zvedavej jak dopadnu 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Napsal jsem cinanovi a poslal mi navod jak to nastavit v tovarenskych nastavenich  V tovarenskych nastavenich  jsem se nevrtal  tak nevim proc to najednou prestalo fungovat  ale podstatny je ze to funguje  😍

HTB1YxMGXffsK1RjSszb763qBXXai.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže jsem měl pravdu s továrním nastavením. Ale hlavně že ti to jede. Taky se potvrzuje to, že je číňan kolikrát ochotnější než náš kamenný obchod.  :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ahojte, prave mam na ceste RCD330plus. chcel by som sa poradit ohladom dvoch veci.

1. kedze uz nebudem potrebovat MDI, ktore mam k radiu swing-je demontaz tohto zariadenia jednoducha? demontazou nemozem nijak poskodit nieco co suvisi s audiom v aute?

2. moje swing ma dual tunner a mam teda aj dve anteny-jedna je v celnom skle. niekde v tejto teme niekto spominal ako to funguje, nepamatam si to uz presne ale že bud to akoby doplna signal, ked jedna antena ma slabsi, alebo to priamo vyberie len jednu, ktora ma lepsi signal a prijima len na tu. Mne funguje radio aj bez prutu cez tu v skle.

Kazdopadne RCD nepodporuje double tunner ale predajcovia k radiu davaju zadarmo 2 to 1 fakra adapter. Znamena to, ze keby to zapojim cez tento kabel, tak budem mat stale funkcne obe anteny? Ak ano, je tu niekde v tejto teme alebo na fore nejaky postup ako to spravit? Kedze som radio este nedemontoval, tak neviem ci tam budu proste  len 2 kable-jeden z anteny zo skla, druhy so strechy a ja to nejako zapojim do toho adaptera?...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím, mám nové rádio Isudar a nemůžu nikde najít v navigaci češtinu a přepnutí na kilometry z mil. Neví někdo kde to je? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 17 hodinami, Falda69 napsal:

Zdravím, mám nové rádio Isudar a nemůžu nikde najít v navigaci češtinu a přepnutí na kilometry z mil. Neví někdo kde to je? 

Mas Igo Primo? Settings --- Regional  a tam si nastavis vsetko 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 2 hodinami, jarino33 napsal:

Mas Igo Primo? Settings --- Regional  a tam si nastavis vsetko 

Už jsem na to přišel. Musí se podržet tlačítko menu. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 28 minutami, kuzmicz napsal:

a kdyz zapnes svetla?:)

Ani po zapnutí samozřejmě. A ani mi nefunguje přes spínačku. Zkoušel jsem přepinovat kabely a taky nic. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 27. 5. 2018 na 21:14, jirkalejtko1 napsal:

zdar mojí blbostí se mi podařilo nainstalovat špatný firmware (zelený menu) na Isudar ISD-V001N ... nainstaloval jsem tam firmware pro tu novější verzi.. nevíte někdo jak to vrátit zpět? kde sehnat orig firmware? 
    jo.. a ještě bych potřeboval poradit.. nefunguje mi podsvícení tlačítek.. to už od prvopočátku zapojení.. to se někde zapíná v menu nebo je někde chyba v zapojení? díky za odpovědi :-)

https://uloz.to/!f6vWVzH7YWON/original-firmware-isudar-rar  tady sem Ti upnul origo soft.cevenej. a podsviceni se meni v nastaveni radia. po zadani kodu . kdyztak sz

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se