Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Dr.Adam

"OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

Doporučené příspěvky

Ok . V pohode , pokud s eti libi vem ho . Moje blaboly o RAM a CPU tio je ne mimochodem , pocitace jsem delal a zivil se tim chvili .proto obcas brucim ze to ma malo RAM . Ale opravdu minimum na droida je 2GB . Ted uz vazne v odkazech ode mne jsou . Ja mama 6 a 1GB RAM a musim to nejak vzdycjky skorigovat co pojede  aco ne najednou . 1GB jede , ale musis premaslet co spustis a co ne , nehlede na to ze droid NEZAVIRA  okny jako Widle , nestrasim pouze konstatuju , je tam na to tlacitko tam se pak vycisti to co zustalo v pameti v mobilu je to dole ikonka sipka doleva . Na radiu je to na obrazku treti ikona ZLEVA , velice dulezita , pokud je tam 1GB RAM . To neni tvuj pripad , pokud zvolis drazsi variantu a taky koukam ze mas stejnej obchod jako jsem kupoval ja , no HURA aspon neco . Komunikace s nima je na slusny urovni , kupoval jsem od nich tech radi 5 . Jedno ma na inzeratech pokud chces koukni , nabizel jsem ho , ale bez odpovedi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Díky..asi je rozhodnuto, vezmu to s tím rámečkem, vypadá slibně a má velký displej.. Sice vychází skoro na šestku, ale věřím, že to bude pecka v tom autě :-D :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ne ne ne.

Tome, ale zavírá. Dá se to úplně jednoduše nastavit... Žádný tlačítko se používat nemusí. Na nic se nemusí myslet, nad ničím přemýšlet nemusíš 🤣

A to, že je to v menu o kterém píšeš neznamená, že je to v ram!!! Základní neznalost, promiň mi to. 😉 Droid nejsou widle. 

Pokud se k tomu dále zakážou další zbytečné balasty který jsou v ramkách po startu (ale nemusí), pojede to jak vítr bohatě i na 1 giga! 

Tomino a co jsem Ti rikal😁

Nikde ale nevidim co je v tom za tuner??? Pozor na to!!! 

Editováno na Liborbra

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Bohužel nevím co máš na mysli..na druhou stranu je mi to docela šumák, z 90% tam pojede BT stream nebo filmy :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Psalo se to dříve. Jedná se o použitý čip v rádiovém tuneru. Ten s označením nxp a 4 čísla (bývalo to tuším 66 něco) - dnes už je možná vyšší řada. Tak ten čip zajistí podobný příjem jako škodovácký swingy, bolera, amundseny, columby...  Ty jsou v příjmu nomero uno. 

A tyto se jim zdárně blíží popř. vyrovnají. 

Měl jsem možnost posoudit čínské rádia bez nxp a to je fakt žalostný. 

Rozlaďujou se, šumí, hnus. 

Pak je to jak píšeš - BT, vida, mp3... A všichni říkají já rádio neposlouchám, mně to neva apod. Neřeknou, že to hraje nahovno a proto to nepouští. 

Ale rádio je pro mnoho lidí primární, tak když tam je tak ať hraje dobře. Časem chce člověk slyšet i nějaké zprávy, TA/TP a tak... 

Tedy pořizujete-li china radio, toto je klíčové!!! 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nezkoušel někdo na androidu deaktivovat defaultní eqwalizer (amplifier-jde to) a místo něj dát jiný EQ který bude fungovat podotýkám na radio???

Jedna stažená app (EQ) mi hlásila, že nejde spustit protože běží jiná app na zvuk, nicméně když jsem zakázal původní amplifier tak ten novej EQ stejně nešel.

Je zajímavé, že když pustím mp3 tak jiné dohrané EQ fungují a dokonce i se spuštěným amplifierem, ale na rádio ne. NIC

Ten amplifier jde i na rádio, takže to softwarově jít musí.

Jakoby zvuk z rádiového tuneru šel do konc. zesilovače (předzesilovače) jinou cestou než třeba mp3ky. 

Zvuk z mp3 nemá chybu!

Bohatší, plnější, více basů, více výšek. A to není nějak velký bitrate. 

Zvuk z rádia tak dobře dohonit defaultním amplifierem nejde (dle mých potřeb).

Napadlo mě zkusit jiný EQ, ale nějak nefungují na rádio. 

Díky za postřehy. 

Editováno na Liborbra

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se