Jump to content
Dr.Adam

"OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

Recommended Posts

Posted (edited)

2pavel:

Ahoj, hledej v serv. menu (pod nějakým kódem většinou 4 místným) položku Memory the status of last - 
    Pamatovat si poslední stav. 

Oranžovej na + snad máš, to by ti nedržely ani fm stanice.

Ještě mě napadá jestli to má can a je dobře navolenej pro škodu...

Edit: když to tak čtu ještě jednou, bude to spíš problém igoučka. 

Sys.txt - vyhodit cesty k ukládání a čtení, zkusit smazat save, blokovaná karta proti zápisu jestli to jede z sd

Hledej v igo forech. 

Edited by Liborbra

Ledky ledky.

Peněz jak sra*ek!!!

Odchází to daleko vic jak žárovky!!!

Ruší to FM příjem!!! 

Kouzlo nízké spotřeby zcela degradují paralelní odpory aby to simulovalo vlákno!!!

Jen ta bílá barva, že jo😁

Sorry za OT, s tím rušením je to problém no. Než měřit oscilákem a bastlit se s nějakým LC tak zahodit LED popřípadě oželet rádio.

Já si to třeba bez rádia neumím představit. 

Našel jsem možnost vejít do servisního menu.. nezná někdo kód? :) 

LEDky: nejde o prachy, nejde o životnost.. jde o efekt a svítivost, které žárovky nedosahují.. Rozhodně upřednostním LEDky před rádiem.. :)

Jasně berte to s nadsázkou :-) Také je mám kvůli efektu. Ale jen ty bez elektroniky. 

To radio taky bude nic mic když ti to to staré nerušilo. Odstup signál - šum. 

Kód bys měl mít ve svém návodu, který byl určitě přiložen :-) a nebo yotube. Hledej

Šumělo i minulé, takže proto jsem jasně identifikoval LEDky.. ISUDAR šumí mnohem méně..

Návod jsem tam hele asi neměl, jen kartičku kde jsou vysvětlený jednotlivý tlačítka, ale zkusím pohledat..

Uvažuji, že do měsíce koupím ještě Droid rádio.. jen přemýšlím jaké :)

Posted (edited)

Ahá starý taky šumělo😒 Hmmm

Já za sebe a ze zkušeností 9" hizpo. Paráda. Veškeré neduhy co maji widle tady nejsou. Ale každý chválí to své 😀

Akorát je to přes 6. Ty 2 navíc se ale určitě vyplatí!!! Je tam kamera, kabeláž, can dekoder, fakrovej napaječ na anténu.

9" je něco jiného.

Tohle 8" bouchni za skoro 5 (bazos 5-6) 👌

Budeš ohromen. Nic lepšího není.

Škoda, že tam nevleze 10,2"!

Edited by Liborbra

Ahoj Nejsem si jistej ale je to nejaky 3617 3615 1536 nebo tak neco nekde jsem to videla asi na You tube . Ja tam mam 8888 to muzes zkusit taky proc ne .

Mám rádio Isudar NA03W6VW0702 , pro nastavení z výroby je heslo 3711, pro nastavení jazyka 3833 a heslo boot logo je 8888. Třeba jsou stejný.

Zdravím,

sháním dálkové ovládání k číňanovi. Ten můj ho nemá a nemá ani IR port. Takže bych potřeboval něco, co komunikuje přes bluetooth nebo IR port do USB nebo .... ???

Nemáte někdo tip na nějaký univerzální dálkáč? (mobil a mirrorlink vylučuju - to je nepraktický)

Posted (edited)

Je jich milion😄

Lepši než infra je frekvenční. Do usb dáš dongl. Nemusíš mířit...

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m4084.l1313&_nkw=Usb+remote+control+android&_odkw=Usb+remote+for+android

Dotaz:

Na droidu mám v infu z canbusu na spodním řádku u klimy otočnou pravou a levou stranu. Otočím kolečkem dvouzon. klimatroniku pro řidiče a teplota skáče u spolujezdce. 

Je to blbost, ale nechce se mi prolézat serv. menu. Myslím, že se to dá softwarově otočit.

NEVÍTE KDE? 

Edited by Liborbra

Mě by z toho milionu stačilo jedno. Který?

Už vím, že typy ve stylu "air mouse bluetooth remote control" nefungujou. Rádio je vidí, ale nespárujou se. Tím pádem ze hry vypadává asi 381 000 ovladačů. Cokoliv ve spojení s mobilem nechci, protože ten mobil zkrátka nebude k dispozici. Dalších několik tisíc venku. Co ty frekvenční? Asi nebude fachat kdejaký. Např. u tohoto na Ali píšou, že nefunguje s Car mmns https://www.ebay.com/itm/2-4G-Wireless-Remote-Control-USB-Receiver-Voice-Controller-for-Android-TV-Box/202493165866?hash=item2f2588812a:g:DBwAAOSwPVFcDiVZ

Takže, kde je ta černá perla?

Na tvojí otázku neumím konkrétně odpovědět, protože nemám dvouzónovku, ale napadá mě nastavení levo/pravo strannýho řízení.

V 10. 2. 2019 na 18:58, Liborbra napsal:

Á pravda... To je jen na tlačítka. Díky. 

Teď jsem si hrál s dvb-t tunerem za 3 kila pro android. Mikro usb. 

V mobilu ok. 

Koupil jsem redukci z mikro usb na klasický usb. A radio ten tuner sakra nevidí 🤔

Nevím jak zjistit zda to není tou redukcí? Jestli není otg nebo co 😐

Máte někdo zkušenosti s tv tunerem do těhle radií??? 

Tak si stáhni apku na dab tuner z Google play. Mě to po továrním nastavení taky zmizelo a nainstaloval novou. Pak jsem si s tím hrál a udělal další reset a přehrál jsem nový fw a apka na dab opět naběhla sama.

V 10. 2. 2019 na 18:58, Liborbra napsal:

před 11 hodinami, Liborbra napsal:

Nemáš mf volant? 

Ty air myši nedoporučuji. Mám je k tv a stojí to za prd. 

Mrknu se ti na ebay

Co totok? To bude ono😉

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=Remote+control+for+android+car&_sacat=0&LH_TitleDesc=0&_sop=15&_odkw=Remote+control+for+android+car+radio

Mf volant nemám.

Ano, přesně tohle z odkazu vypadalo naprosto ideálně. Taky u toho na Ali psali, že nefunguje s car mmns, ale přesto jsem to za těch pár kaček zkusil. Fakt to nefunguje. Rádio to vidí, ale nespáruje. Tak jsem zkusil několik apek na tvrdý automatický párování, ale stejně nic. Nicméně k zahození to není.... na selfie k mobilu dobrý nebo jako dálkový ovladač k ntb či tabletu.

Mám dojem, že android rádia nejsou řídící pro bluetooth, ale umí se jenom k něčemu připárovat (i když potom nechápu, jak funguje párování s ELM327 - to bude softwarově asi o něčem jiným, tomu nerozumím).

Posted (edited)

Kaspek díky za nápad. Mě nevidí doinstalované equalizery vlastní radio, ostatní zdroje zvuku však ano. 

Origo equalizer šlape ok i rádio vidí, jen ten zvuk je plošší. 

Ale dobrej nápad je zkusit dát jiný radio - chápejte app tuneru. 

Edit: tak hledám ale dab stanic je u nás minimum. Musí to být analog. klasika FM... 

Edited by Liborbra

S app tuneru hodně štěstí 😉 není to tak jednoduché jak se zdá. Pokud ovšem nejedeš na online rádiu...

No taky jsem to zjistil. Bééé 

Žádný fm radio nejde. Více méně je vše online i když se tváří off. 

V mobilech a v autech je default apka na fm radio a ta se zřejmě jiná sehnat nedá. Jedině vypreparovat app z telefonu. 

V 14. 3. 2019 na 12:51, Liborbra napsal:

Ahá starý taky šumělo😒 Hmmm

Já za sebe a ze zkušeností 9" hizpo. Paráda. Veškeré neduhy co maji widle tady nejsou. Ale každý chválí to své 😀

Akorát je to přes 6. Ty 2 navíc se ale určitě vyplatí!!! Je tam kamera, kabeláž, can dekoder, fakrovej napaječ na anténu.

9" je něco jiného.

Tohle 8" bouchni za skoro 5 (bazos 5-6) 👌

Budeš ohromen. Nic lepšího není.

Škoda, že tam nevleze 10,2"!

Právě.. toto je na tom s příjmem mnohem lépe, ale i přesto šumí.. Avšak ono se to vyřeší, jedna LEDka při páteční cestě z Prahy chcípla, takže nyní vracím zpět H7 halogenky :D

HIZPO? Není lepší ten Isudar jako značka? Koukal jsem, že mají docela vymakaný výrobní cyklus a disponují i certifikáty kvality.. otázka, zda to není fake :D

Stávající Isudar jsem hodil na LetGo a teď to hodím i na Aukro a uvidíme :D

Viděl jsem rádio, který je 10" a je komplet s rámečkem :O

Posted (edited)

Ledky😂

Výrobní cyklus🤣

Značka🤩

Teď vážně. 

Neblbni, všechno je Čína. Tam si nikdo procesní a výstupní kontrolu ze západu platit určitě nebude😀 Je to konkurence předraženejch rádií zde. (který se ovšem taky dělají v Číně, ale jsou tam právě ty kontroly) 

Pokud dělá isudar android proč ne. 

Dával jsem ti doporučení na to moje protože jsem spokojený.

Zajímá mě to 10"?

Jaký to má okolo rámeček, myslím vlastní radio? Na tom 9" už není právě skoro žádnej tak nevím kam těch 2,5cm úhlopříčně ještě může jít. 

Nebo to rádio je větší a je menší škodováckej vloženej rámeček okolo? 

Edited by Liborbra

V 15. 3. 2019 na 20:58, Laďan napsal:

Zdravím,

sháním dálkové ovládání k číňanovi. Ten můj ho nemá a nemá ani IR port. Takže bych potřeboval něco, co komunikuje přes bluetooth nebo IR port do USB nebo .... ???

Nemáte někdo tip na nějaký univerzální dálkáč? (mobil a mirrorlink vylučuju - to je nepraktický)

Ahoj . Ja pouzivam tohlehttps://www.aliexpress.com/item/Car-steering-wheel-button-remote-control-car-navigation-DVD-2-din-android-Bluetooth-wireless-Universal-remote/32791583643.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.55aa3ff3fOIiXA

bez problemu pokud z radia lezou dva draty key 1 key 2 NENI problem . Tohle komunikuje pres BT a krabicka pak pres draty . zapojeni hracka. Cena dle mne super .

před 9 hodinami, Liborbra napsal:

No taky jsem to zjistil. Bééé 

Žádný fm radio nejde. Více méně je vše online i když se tváří off. 

V mobilech a v autech je default apka na fm radio a ta se zřejmě jiná sehnat nedá. Jedině vypreparovat app z telefonu. 

Ahoj . I ja to delam , bluetooth file transfer se to jemnuje , das to do obou a apky pak muzes kopirovat dle libosti .

Posted (edited)

Zdravím..přemýšlím o koupi také rádia Isudar do octavie 2 r.v 2007 a protože v mém okolí toto rádio nemá,tak se chci optat zde na foru vás zkušenějších co toto rádio máte.V autě mám již novější gateway jelikož jsem,tam měl Amundsena a baterii nevybíjel.Chtěl bych se optat na:

1 hlavně příjem FM rádia

2 integrovanou handsfree

3 zobrazení na maxidotu

4 originál parkovací senzory

5 nezapojováni nějakého červeného drátu na ISO přechodce ?

Děkuji za odpovědi.

Edited by galaher

@Tomdlouhan: díky za tip. Mám k rádiu svazek, kde jsou volný dráty SWC1 a SWC2. To je ono, že? Předpokládám, že z toho svazku použiju i ACC a GND.

DSC_2496a.thumb.jpg.8ee22d578db3b18c48fd081d9f484595.jpg

Na té krabičce je přepínač voltage 5V / 3V .... to znamená co?

A co ta věcička všechno umí? Chápu dobře, že to, co ji naučím v Swc aplikaci? Primárně potřebuju listování v mxplayeru.