Jump to content
Dr.Adam

"OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

Recommended Posts

ss.rambo - dik pomohlo

Kazdopadne trochu som pojazdil, to igo som zatial nechal a slape v pohode, casove pasmo mam nastavene v IGO podla GPS, akurat mi nesedi posuv zony, malo by byt podla realnych udajov gmt +2hod, ale treba nastavit gmt+3, nemyslim si ze je to letnym casom, lebo v zimnom case je nas stredoeuropsky gmt+1.

Problem mam trochu s casom/hodinami v samotnom androide, v systeme sice je moznost nastavit cas podla siete, co je ale na nic kedze sa denne nepripajam na net, alebo podla GPS, kazdopadne mam nastavene pri vypnuti auta stanby rezim, aby radio nabehlo rychlejsie, cize pri starte klucika nie je plny boot, ale system nabehne akoby do stavu pred vypnutim, problem je ten, ze po takomto zobudeni sa mi hodiny nastavia podla casu ked bol naposled yzhasnuty motor, a aj ked je v adnroide v systeme nastavene aktualizacia podla GPS, aj ked najde satelity a fixne poziciu, tak cas v systeme sa neupravi, az ked nabehnem do menu za tto volbu vypnem a nasledne znova zapnem. Je to dost otravne, neviete poradit ako na to, pripadne ci sa neda nastavit aby to bralo cas z canu a pristrojovky auta ?

Taky mi to dělá, nemám sice isudar, ale to samé. V zimě nebyl problém klasický čas to bere, v létě trochu hapruje. Někdy je to ok, někdy ne a musím najet do nastavení času a vyskočit...

Ahoj. Trosku jsem se s tim pral kdyz jsem mel andr 6, ale nekonec se to umravnilo , dal jsem nacist pomoci GPS a mam klid . Do IGO moc nechodim pouzivam bud Navgator a nebo Sygic jako zalohu . IGO tam bylo jako bonus takze jsem ho nechal proc ho mazat . Casem se na to kouknu , ted je v aute na tyhle pokusy opravdu teplo . O dovolenou na to bude cas pak napisu jak to dopadlo . A jinak radio mam od kvetna to co je v podpisu je to to ĺevnejsi ,drazsi v ty dobe z DSP v Nemecku nebylo , jedinej problem je ten ze nepohasne kdyz rozsvitim , jinak vse slape tak jak ma , Launcher AGAMA je dobrej , ale chtel by trosku dotahnout , neukazuje sit i kdyz je zapla , ale to neni o radiu to je o app do androida . Tezko budu honit nekoho v Rusku aby to umravnil a predelal . Takze to necham a casem mozna najdu neco lepsiho .

Edited by Tomdlouhan

Ahoj kluci . Mam na vsechny dotaz , nenajdou se u nekoho nekde v supleti , sroubky co drzi 2DIN radio v OCT 2. Potreboval bych je pro kamose , nekdo mu tam nacpal nejaky vruty a nedrzi to vubec . Dekuju

Edited by Tomdlouhan

Po instalaci Isudaru to hází chybovou hlášku     01305 ...databus for infotainment.

Je potřeba s tím něco dělat, nebo to nevadí? Vybíjí se baterie, ne extrémně, ale určitě víc než origo.

Ahoj..Predevsim dve veci co mas za octavku a druha vec nechal si rozpojenej konektor na hlavnim svazku cervenej oranzovej? Pokud si ho aktivne spojil a mas canbus rozpojit a zkusit , pokud ne tyto dva se spoji. Pridavna krabicka na sirsim konektoru to je can bus. Dej vedet.

zdravim, sice je tohle O2 sekce ale prijde mi ze je to takovy obecny thread o cinskych radiich - mam na FIII neidentifikovatelne cinske uz asi rok a jsem vicemene spokojeny az na jednu vec - pri zarazeni zpatecky prepne na vstup z parkovaci kamery. coz by bylo super kdybych nejakou mel ale nemam :D v normalnim menu ani v tom pokrocilem kam se dostanu pres kod neni zadna moznost jak tohle vypnout. nevedel by nekdo jak na to?

Nevím jak na "ostatních" číňanech, ale na Isuadru to lze vypnout, jak jsem psal na předchozí stránce: Settings/Nastavení Auta/"Tovární nastavení" nebo jak to, zadat heslo , přejít na stránku Other a tam přepnout položku: Prohibit reverse, kterou přepnout na disable, potvridt Apply, Exit, nechat restartovat a pak se nezapíná couvací kamera.

tusim uz to tu niekto riesil, ale neviem to znova najst, kto mate android 9 a pouzivate tu agamu, aku aplikaciu ste nastavili na telefon ? lebo android 9 ma tusim komunikaciu s tel priamo v systeme, a cez tu agamu nevidim ziadnu appku ktora by sa dala pouzit ako telefon. Musim tel. ovladat cez android ako taky

Ahoj. Ja jsem nastavil BT. Pokud kliknu na telefon naskoci okno vlevo ikony uprostred ciselnik. Jinak jsem to nezkousel, dlouhej stisk na telefonu v Agame.

tak samozrejme ze mam telefon spojeny cez BT, ide mi ale o to, ze to nijako neviem ovladat z radia, ked mi niekto vola, tak vidim na displeji hovor aj to zvoni, vid screenshot, ale ked chcem zavolat ja tam musim vytocit v telefone, neviem ako mam vytocit na radiu alebo napriklad pozriet kontakty alebo spravy a podobne, 

IMG_20190619_160458_resize.jpg